Jak powiedział Miller warto być zabawnym, ale nie watro być śmiesznym. Jeżeli PiS drugi raz zgłosi wniosek, który jest z góry skazany na niepowodzenie to się ośmieszy - powiedział.

Reklama

Małgorzata Kidawa - Błońska uważa, że taką zapowiedzią PiS udowadnia, że nie ma pomysłu na rozwiązywanie najważniejszych problemów kraju. Wiceprzewodnicząca klubu PO jest zdania, że mówienie o rządzie technicznym to takie zasłanianie się, że podobno są ludzie, którzy wiedzą jak to zrobić. Mówi, że z poprzednich działań rządu technicznego nic konstruktywnego nie wypłynęło - stąd jej podejrzenia, że tego typu wypowiedzi są kolejnym odwracaniem uwagi od tego, że nie ma po stronie PiS-u pomysłu na rozwiązywanie problemów Polski - powiedziała w rozmowie z Informacyjną Agencją Radiową.

8 marca tego roku Sejm odrzucił wniosek PiS o konstruktywne wotum nieufności wobec rządu Donalda Tuska. Za wnioskiem głosowali jedynie jego autorzy. Kluby PO i PSL głosowały przeciw. SLD i Solidarna Polska wstrzymały się od głosu. Ruch Palikota nie wziął udziału w głosowaniu.