Zadaniem jest dopasowanie sześciu par wypowiedzi Donalda Tuska.

Reklama

Zestawiono tam wypowiedzi premiera dotyczące np. wartości rodzinnych pochodzące z 2001 roku z jego słowami o homoseksualistach z 2013 roku. Ale mowa jest także m.in. o deficycie i rządach prezydent Warszawy, Hanny Gronkiewicz-Waltz.

Jarosław Gowin zwraca też uwagę, że w 2003 roku Donald Tusk mówił Uczynimy wszystko, by państwo Millera zniknęło, a teraz nie wyklucza współpracy z tą partią

- Naturalną konsekwencją mojego zwycięstwa w wyborach na przewodniczącego Platformy będzie zmiana na stanowisku premiera. Jeżeli uważasz, że nadszedł najwyższy czas na poważne zmiany i odważne reformy - włącz się w moją kampanię! Wyślij e-mail do członków Platformy Obywatelskiej w Twoim województwie - apeluje także polityk PO na swojej stronie.

Gra umieszczona na stronie Zmienpremiera.pl to element jego kampanii na szefa PO i efekt listu, który 1 sierpnia do członków Platformy wysłał Donald Tusk. Przekonywał w nim, że sytuacja jest nadzwyczajna.

- To nie są zwykłe wybory na przewodniczącego, to nie jest dyskusja o programie Platformy. Jarosław Gowin chce utworzyć nową, ideologiczną, skrajną partię - dowodził premier.