Starcie Hofmana i Olejnik: Przestańmy wreszcie bredzić

| Aktualizacja:

Ostre starcie Adama Hofmana i Moniki Olejnik. Najpierw rzecznik PiS zarzucił dziennikarce, że gdy tylko nie idzie w stronę, w którą go ona nakierowuje, to mu przerywa i zadaje kolejne pytanie, potem prowadząca "Kropkę nad i" wezwała posła, by przestał "bredzić".

wróć do artykułu
  • ~A to ciekawe
    (2013-10-22 18:58)
    8 komentarzy pod rząd z jednego I.P.
  • ~Opinia Publiczna
    (2013-10-22 18:46)
    Halinka
    A kim ty pariasie jesteś.
    Nikim tylko żółcią i nienawiścią która tu wylewasz., obelgą dla Homo Sapiens
    takim zwykłym prymitywnym Homo Agreso-cretinum
  • ~Halinka
    (2013-10-22 18:05)
    Hofman to typowy pisowski kmiot bez oglady ktory nigdy nie umial sie przyzwoicie zachowac i zawsze robil z siebie chama i prymitywa.Robienie z nim wywiadow jest wrecz nietaktem.A bredzenie to syndrom pisu .Zawsze i wszedzie pisuary bredza i szkoda o tym pisac i sluchac tych bredni.Przegrani i jeszcze raz przegrani.Z chamstwem sie nie rozmawia.Chama trzeba traktowac tak jak na to zasluguje.
  • ~KIBIC
    (2013-10-22 16:57)
    DZIWIĘ SIĘ,ŻE JESZCZE KTO KOLWIIEK CHCE Z tym psim GŁÓWNIARZEM I OBSZCZYMURKIEM ROZMAWIAĆ!
  • ~agama pierwsza
    (2013-10-22 15:17)
    Czy mogę się dowiedzieć, dlaczego właściciel tego portalu, domagający się od nas abyśmy zapoznali się z zasadami komentowania artykułów, sam NIE PRZESTRZEGA PARAGRAFU 3 UST. 3 PKT A i C tego regulaminu i pozostawia na portalu komentarze stanowiące naruszenie tegoż regulaminu??? Bo dla mnie to jakaś nie bardzo zrozumiała ciekawostka!
  • ~~wax
    (2013-10-22 14:59)
    Nie oglądam tvnwsi i mam świety spokój - natomiast ci co oglądają to po różnych olejnikowych bredniach próbują prowokować ale z uwagi na wymielone ich móżdżki to poza rzuceniem " tematu" matoły nie są w stanie sklecić coś rozsądnego w swojej tępowatej główce - więcej edukacji redaktorko Olejnik i zadawć prace domowe z logicznego myślenia bo wykończycie swoich widzów i kto was będzie oglądał.
  • ~adam
    (2013-10-22 13:28)
    Tak pani Olejnik przestań bredzić.
  • ~karla
    (2013-10-22 12:17)
    a ile tam płacą za taki wywiad u moniki, bo tam same opozycjonisty się spotykają ale nie robią tego harytatywnie?,
  • ~Wacek
    (2013-10-22 11:55)
    Olejnik to niejest dziennikarka, a wredna baba na usłuach tuśka.
  • ~Jednak zamach!
    (2013-10-22 10:04)
    &&&&&&&&&&&&&&&&&

    Skąd nerwowość Tuska?

    &&&&&&&&&&&&&&&&&

    Niedawno temu ujawniono przecieki z tajnego raportu płk. Edmunda Klicha, polskiego akredytowanego przy MAK, wykazujące, że raport Millera ma wartość papieru, na którym został spisany.

    Klich wskazał, że winę za katastrofę ponoszą Rosjanie, a zwłaszcza pewien generał, który z Moskwy kierował decyzjami wieży kontrolnej na lotnisku w Smoleńsku. To on nakazał lądować prezydenckiemu tupolewowi.

    Klich ujawnił także, że polskich śledczych Rosjanie nie dopuścili do badania istotnych części wraku. Potwierdził tym samym wiele opinii sejmowej komisji Antoniego Macierewicza.

    Tusk osobiście przekazał prowadzenie śledztwa smoleńskiego Rosji, w konsekwencji czego Polska nie odzyskała wraku samolotu, czarnych skrzynek wraz z oryginałami ich zapisów, a więc nadal nie ma podstawowych dowodów rzeczowych śledztwa.

    Szereg ustaleń zawartych w raporcie komisji Jerzego Millera zostało już oficjalnie obalonych. Generała Błasika nie było w kokpicie, odejście na drugi krąg bez autopilota okazało się możliwe, urządzenia pokładowe i rejestratory przestały działać jeszcze w trakcie lotu, a nie po uderzeniu w ziemię, nie ma też wiarygodnych dowodów na obcięcie skrzydła samolotu przez brzozę. Nie znamy wciąż wyników badań próbek pobranych z foteli samolotu na obecność trotylu.

    Stefan Niesiołowski domaga się już dymisji prof. Michała Kleibera z funkcji prezesa PAN. Jak widać, niezależna debata naukowców nie jest na rękę tym wszystkim, którzy stoją uparcie na gruncie ustaleń komisji Jerzego Millera i rosyjskiego MAK. Uciekając od prawdy, starają się ją za wszelką cenę pognębić.
  • ~mirek
    (2013-10-22 09:51)
    Cieszewski nie jest żadnym profesorem. Chyba, że uznamy tytuł "profesora" tak jak uczniowie w liceach tytułują nauczycieli. A teraz fakty. Dlaczego pięć dni wcześniej Rosjanie ścięli brzozę. Bo planowali zamach??? Bzdura. Skąd mogli mieć pewność, że samolot przeleci akurat nad tą brzozą. Do naprowadzenia potrzebny jest specjalistyczny sprzęt a nie to co było na smoleńskim lotnisku. Ponadto dowódca kpt. Protasiuk musiałby w tym momencie ściśle współpracować z "ziemią" a to świadczy o samobójstwie. Skoro była mgła to skąd pewność, że samolot nie odleci na zapasowe lotnisko? To decyzja prezydenta czyli kolejne samobójstwo. Poza tym skąd Krzysztof Cieszewski ( prawdziwe dane ) miał tak szczegółowe zdjęcia satelitarne? Bez ujawnienia źródła są bezwartościowe. I na koniec pytanko. Kto zapłacił ze przylot i pobyt "ekspertów" w Polsce. Nadal obowiązuje zasada "Ty płacisz Ty wymagasz". I jak widać na przykładzie Cieszewskiego swoje zadanie spełnił. A przy okazji odwiedził swoją starą dzielnicę gdzie kiedyś mieszkał czyli Saską Kępę.
  • ~modo-modo
    (2013-10-22 09:42)
    Panie Hofman, jestem absolwentem wydziału Mechanicznego Energetyki i Lotnictwa Politechniki Warszawskiej, bardzo dziwi mnie brak jakiegokolwiek eksperta z mojej uczelni. Uczelni gdzie na każdym kroku spotyka się wybitnych ekspertów z dziedziny lotnictwa, ale również mechaniki, wytrzymałości materiałów , podstaw konstrukcji, aerodynamiki, termodynamiki - gdzie ci ludzie?
    Myślę że możecie ich zaprosić - BO W PARĘ MINUT OBALILIBY KAŻDĄ TEORIĘ PANÓW "EKSPERTÓW" z komisji profesorów od puszek po piwie.
    Tym bardziej złości mnie publikowanie wypowiedzi ignoranta, dla którego piksele na nieczytelnym zdjęciu są więcej warte niż dowody zebrane na miejscu katastrofy.
  • ~socjolog
    (2013-10-22 09:38)
    przecież ten babsztyl jest córeczką wysokiego funkcjonariusza UB /nie mylić z SB/
    Bezczelnie stosuje wywiady w ten sposób, gdy rozmówca zaczyna mówić w sposób dla niej niewygodny,przerywa i narzuca swoją wersję.Ponieważ jest tubą obozu rządzącego,najlepszą metodą będzie bojkot jej zaproszeń do udzielania wywiadów.
  • ~junge
    (2013-10-22 09:36)
    Won, Hofman...
    ...Ekspert Macierewicza zwolniony z uczelni w Maryland
    ...Ronda blefował w sprawie Niby-dokumentu

    czy to tobie daje coś do myślenia?...no ja zdaje sobie sprawę że wam w Pis samodzielnie nie wolno myśleć, ale spróbuj
  • ~sundayman
    (2013-10-22 09:34)
    A może profesorowie biorący udział w dzisiejszej "naukowej" konferencji będą tak łaskowi i odpowiedzą na nurtujące mnie pytania:
    - Ile diabłów można umieścić na łebku szpilki?
    - Dlaczego ptak może latać a ja nie?
    - Dlaczego łódź podwodna nie może latać?
    - Dlaczego na wierzbie (brzozie) nie rosną gruszki?
    - Dlaczego wszyscy mówią, że ziemia jest kulista? Ja widzę, że jest płaska.
    - Jakim prawem ta brzoza rosła w tym miejscu?
    - Dlaczego ja nie będący członkiem żadnej sekty, zostaję przypisany do jakiejś sekty?
    - Dlaczego... dlaczego...dlaczego...dlaczego Polacy są tak...?
  • ~motek
    (2013-10-22 09:31)
    Jaki PiSdent, takie lądowanie.
  • ~mert
    (2013-10-22 09:26)
    U Olejnik talentu jest zero. Gdyby ją kiedyś wylaliby z roboty, mogę ją zatrudnić jako sprzątaczkę na umowę śmieciową.
  • ~fiut hofmanka
    (2013-10-22 09:19)
    Kazda brednia jest dobra , aby tylko sie dorwac do koryta...
  • ~zagwostka
    (2013-10-22 09:18)
    Wyszło na to że sekta brzozy smoleńskiej straciła bożka w postaci brzozy.w kogo teraz będą wierzyć?
  • ~DAV
    (2013-10-22 09:16)
    allan2013-10-22 08:45

    Pamiętam na początku świadka, który był w odległości kilkudziesięciu metrów i opowiadał jak samolot wpieprzył się w drzewo. Was chyba pogięło już dokumentnie a wasze zidiocenie nie ma dna

    a ja widziałem wywiady z dziesiątkami swiadkow, którzy mówili co innego ... i co ???