Reklama
Warszawa
Reklama

Seremet obala tezy Macierewicza. Wybuch, brzoza, tajemniczy śnieg...

7 kwietnia 2015, 10:37
Pod tym kątem badano również ofiary, które wyjęto z grobów. Nie stwierdzono, żeby ich obrażenia miały charakterystykę, która by uzasadniała tę tezę. Przeciwnie: stwierdzono, że ich obrażenia są charakterystyczne dla ofiar typowych katastrof, kiedy samolot uderza w ziemię" - mówił w Radiu ZET prokurator Seremet. Zaprzeczył również tezie o nadpaleniu szczątków ofiar. "Nic takiego biegli powołani przez prokuratorów nie stwierdzili" - zaznaczył
Pod tym kątem badano również ofiary, które wyjęto z grobów. Nie stwierdzono, żeby ich obrażenia miały charakterystykę, która by uzasadniała tę tezę. Przeciwnie: stwierdzono, że ich obrażenia są charakterystyczne dla ofiar typowych katastrof, kiedy samolot uderza w ziemię" - mówił w Radiu ZET prokurator Seremet. Zaprzeczył również tezie o nadpaleniu szczątków ofiar. "Nic takiego biegli powołani przez prokuratorów nie stwierdzili" - zaznaczył / AP / Anonymous
Brzoza, której nie złamał tupolew, ślady wybuchu w kabinie, ukryte pod śniegiem tajne urządzenia wojskowe. Prokurator generalny Andrzej Seremet odpowiada na najważniejsze tezy ekspertów Antoniego Macierewicza. Także na te tezy, które wskazują na zamach w Smoleńsku.
Reklama
Reklama
Czy ten artykuł był przydatny?
tak
nie
Dziękujemy za powiadomienie
Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytania w tym artykule, powiedz jak możemy to poprawić.
UWAGA: Ten formularz nie służy wysyłaniu zgłoszeń . Wykorzystamy go aby poprawić artykuł.
Jeśli masz dodatkowe pytania prosimy o kontakt

Powiązane

Reklama
Reklama

Komentarze(223)

Pokaż:

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
 • Wiesio13 bicz na PISmatołki
  2013-10-23 14:05:50
  Polska to dziwny kraj. Dzieci deprawuja ksiezy, a czesc profesorów w porywach pasji politycznych
  gotowa jest pod wplywem zalganego klamcy robic z siebie nawet idiotów...skonczonych durniow...
  30% ciemnego luda chce nieudacznika demagoga starego
  piernika komuszka prezesa na wodza i I Sekretarza...
  Dlaczego polityka ma taka moc?
  1
 • jozek
  2013-10-23 14:22:30
  nie może być tak ,że i skrzydło i brzoza zostały zniszczone , jeśli wziąć pod uwagę masę samolotu a brzozy ,to brzoza powinna sie złamać jak zapałka a skrzydło prawie nie tknięte , wersja pancernej brzozy jest idiotyczna,tylko wybuch mógł dokonać takiego zniszczenia samolotu
  5
  pokażodpowiedzi (1)
 • Strach bezpieczniackich gadzinówek medialnych
  2013-10-23 14:09:38
  Bandycka nienawiść UB-ckich mediów III RP do Antoniego Macierewicza sięga apogeum.

  Szaleństwo nienawiści Gazety Wybiórczej TVN oraz ogłupionych przez te gadzinówki przygłupów od których roi się na tym i innych forach - oznacza jedno : Macierewicz wraz ze swoim zespołem krok po kroku obala kłamstwo smoleńskie zawarte w raporcie Anodiny i Millera.

  Skąd ta nienawiść gadzinówek III RP???
  Skąd kpiny i szyderstwa pod adresem niezależnych naukowców???

  Dlaczego zaszczuto profesora Kaliberta ,który zaproponował konferencję wszystkich tych którzy badają przyczyny katastrofy???

  Skąd takie zachowanie władzy i usłużnych im mediów III RP.


  Bo prawda o katastrofie smoleńskiej wychodzi na jaw - a t o budzi paniczny strach tych którzy bezczelnie kłamali przez ostantnie 4 lata!!!

  Pamietajcie antypolskie bydlaki. W sprawie tej katastrofy amnestii nie bedzie.
  Nie tym razem!!!
  5
 • Wiesio13 bicz na PISmatołki
  2013-10-23 14:43:33
  Naukowcy smoleńscy w natarciu: Tu-154 pękł jak parówka,
  a skrzydło "piijiii, bziuuu!"

  "Smoleński profesor" będzie nową jednostką chorobową na zamkniętych oddziałach psychiatrii...

  Swoją drogą jaką trzeba być za przeproszeniem squ...ałą mendą aby dla doraźnego interesu politycznego rozpętywać zawieruchę w która samemu się nawet nie wierzy.

  To niewyobrażalne.
  A ludzie, którzy nie mają nic do stracenia należą do kategorii naprawdę groźnych..
  0
 • obserwator zycia politycznego
  2013-10-23 14:34:16
  Jeżeli pan Prokurator Generalny, w tak ważnych i kontrowersyjnych sprawach jak zabójstwo smoleńskie poszedł na wywiad do pani Moniki Olejnik, to moim zdaniem, zawsze uwazałem pana Seremeta jako człowieka o wysokim współczynniku inteligencji, jego chęcia nie było przekonanie społeczeństwa o prawdziwości zdarzeń o których mówił. Pani Monika Olejnik nie ma wysokich obecnie notowań jako objektywny i niezależny pośrednik między społeczeństwem a decydentami. Zachodzę zatem w głowę co miał na myśli pan Prokurator Generalny decydując sie na ten wywiad?
  0
 • Janusz W.
  2013-10-23 14:44:11
  W życiu tak już jest, że im ktoś głupszy tym pewniejszy swoich racji. Wykształcenie powoduje, że zdajemy sobie sprawę z różnych uwarunkowań i nie wypowiadamy kategorycznych sadów, zwłaszcza o czymś o czym mamy blade, lub żadne, pojęcie. Tymczasem na forach pełno "ekspertów" od lotnictwa, tyle że swą "wiedzę" czerpią oni od takich koryfeuszy wszechnauk jak Rydzyk czy Macierewicz. Żenada.
  0
 • jas fasola
  2013-10-23 14:11:56
  Pisowsy, nie plujcie tak na przeciwnników. Rozumiem ,że nie macie kontrargumentów ,na obronę, poza chorymi urojeniami, bo tam gdzie z waszej gęby pryska ślina nic nie rośnie ,nawet odciski na stopach. Przecież ,,,kochacie bliżniego swego jak siebie samego",
  1
 • babcia zuzanna
  2013-10-23 14:04:50
  Kuchany panie prezesie mialam widzenie...
  nasz kuchany
  pan Macierewicz dojdzie do tego w koncu
  , że Tupolew został przez ruskich ugotowany działkiem mikrofalowym i dlatego pękł jak parówka!!!
  Co więcej.. to dziąłko dla niepoznaki pracowało na takim samym zakresie fal jak telefon komórkowy śp. Lecha i zostało użyte w momencie gdy ten odebrał telefon.
  0
 • wadera
  2013-10-23 14:08:21
  "...a w drzewie są fragmenty, jak przypuszczam, samolotu..."- mówi Seremet. Jak to jak przypuszam ? To przez 3 i pół roku prokuratura nie zbadała brzozy ? To przecież jakaś parodia śledztwa !
  0
 • rafal
  2015-04-08 00:55:53
  KWINTESENCJA POLACTWA !!!
  0
Reklama

Zobacz więcej

Reklama
image for background

Przejdź do strony głównej