- powiedział premier. Podkreślił, że nie można o tym zapominać, mimo postulatów zgłaszanych przez opozycję.
Dodał, że każda decyzja, która naruszy bezpieczeństwo finansowe państwa jako całości, uniemożliwi lokowanie pieniędzy tam, gdzie one są najbardziej potrzebne. - powiedział.
Donald Tusk zwrócił też uwagę na potrzebę stabilności politycznej zarówno w regionie jak i w całym kraju. - powiedział.
Dlatego - dodał - najważniejszym politycznym zadaniem Platformy jest unikać konfliktów i dawać ludziom pokój zarówno w Platformie jak przede wszystkim w Polsce.
Premier ostrzegł też działaczy Platformy, aby w swoim działaniu kierowali się uczciwością. Podkreślił, że obywatele obserwują i oceniają ich działania. - powiedział premier.
Szefem regionu pomorskiego PO został minister transportu Sławomir Nowak.
Sławomir Nowak ponownie Przewodniczącym PO w Regionie Pomorskim: 343 głosy za. Głosowało 361 delegatów.
— Agnieszka Pomaska (@pomaska) October 27, 2013