Dziennik Gazeta Prawana logo

Rzecznik PSL uderza w PiS: Wykrozystywanie katastrofy uważam za obrzydliwe

7 kwietnia 2014, 16:33
Ten tekst przeczytasz w 1 minutę
Katastrofa smoleńska
Katastrofa smoleńska/Państwowa Komisja Badania Wypadków Lotniczych Lotnictwa Państwowego
Rzecznik PiS uważa, że PiS zachowuje się "obrzydliwie", wykorzystując w polityce katastrofę smoleńską. Zwłaszcza, że na pokładzie tupolewa byli nie tylko politycy partii Jarosława Kaczyńskiego.

Informacja Naczelnej Prokuratury Wojskowej o tym, że na pokładzie TU-154 M nie doszło do wybuchu nie zamknie kwestii katastrofy. Tak uważa rzecznik PSL Krzysztof Kosiński. Jego zdaniem w Polsce jest grupa polityków, która mimo mocnych dowodów zawsze będzie wierzyła w zamach i spisek premiera Tuska z Władimirem Putinem.

>>>Macierewicz: Jesteśmy pod wrażeniem spektakularnej kompromitacji prokuratury

Według Krzysztofa Kosińskiego kwestia smoleńska w polityce będzie jeszcze bardzo długo obecna i jest to smutne, także z tego względu, że w katastrofie zginęli nie tylko politycy PiS-u ale także politycy z Polskiego Stronnictwa Ludowego. - dodał rzecznik PSL.

>>>Awantura na smoleńskiej konferencji prokuratury. "To chamstwo"

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło IAR
Zapisz się na newsletter
Świadczenia, emerytury, podatki, zmiany przepisów, newsy gospodarcze... To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik Radzi. Chcesz się dowiedzieć, kto może przejść na wcześniejszą emeryturę? A może jakie ulgi można odliczyć od podatku? Kto może otrzymać środki w ramach renty wdowiej? Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj