Jak może być premierem ktoś poważny, kto w swoim rządzie przedstawia nam minister, która popiera kazirodztwo? Nawet palikotowcy, którzy są w tej sprawie hardcore’owi, wyrzucili Hartmana. Wokół Jarosława Kaczyńskiego ogniskuje się polska polityka. Wokół Ewy Kopacz ogniskuje się Fuszara i jej kazirodztwo! - grzmiał Adam Hofman w programie Moniki Olejnik.

Reklama

Hofman zacytował wypowiedź Fuszary, ale nie podał jej źródła: Przede wszystkim podważa się sens utrzymywania zakazu kazirodztwa w kontekście rodzicielstwa. I pytanie o to, czy w dzisiejszych czasach jest rzeczywiście sens utrzymywania zakazu małżeństw między rodzeństwem...

Wiadomo już, że nagranie pochodzi z konferencji naukowej na Uniwersytecie Warszawskim z 2012 roku. Na portalu Youtube zamieścił je dziennikarz Samuel Pereira.

My żądamy odwołania natychmiast minister, która popiera kazirodztwo. To są stosunki w rodzinie, między członkami rodziny. Wyrzućcie ją. Proszę, żeby pani minister Pitera odpowiedziała, czy wyrzucicie ją jutro z pracy? Mówię poważnie – zwrócił się Hofman do reprezentującej PO eurodeputowanej Julii Pitery. Ta odpowiedziała, że rząd Ewy Kopacz nie popiera związków kazirodczych.

CZYTAJ TAKŻE: Grodzka o Hartmanie: Niepotrzebnie wywołuje debatę na ten temat. Chciał zaistnieć>>>