Marek Belka nie poda się do dymisji. "Prezes NBP kontynuuje swą misję"

Prezes NBP nie zdecydował się pójść w ślady Radosława Sikorskiego i podać się do dymisji. W specjalnym komunikacie bank centralny zapowiada, że Marek Belka zostanie na stanowisku do końca kadencji.

wróć do artykułu
  • ~Ewcia
    (2015-06-11 13:27)
    Ale to banda
  • ~rok2015
    (2015-06-11 13:36)
    ale za to wszystkie TELEWIZJE POstawily sobie za cel RATOWANIA rzadu pani CIOPAC ,jak sluszu tyc POlglowkow z telewizii PUBLICZNEJ i sterowalnej robiom wszystko jak Pomuc pani CIOPAC
  • ~wam
    (2015-06-12 01:50)
    towarzysza Belki nie oderwie się od koryta nawet granatem. Mocno się wczepił pazurami.
  • ~polak88
    (2015-06-11 18:38)
    każda świnia trzyma się koryta
  • ~bertsi
    (2015-06-11 16:55)
    PO chce by Belka podał się do dymisji, by Komorowski na następną kadencję mógł mianować swojego człowieka. Oczywiście PO-wskie trolle i "pożyteczni idioci" to popierają. O tym planie pisał Dziennik zaraz to wyborze Dudy.
  • ~Ciułacz
    (2015-06-11 15:27)
    PO obiecywało (grillując kiełbasę wyborczą) znieść podatek od zysku od oszczędności ..
    Tymczasem zamiast znieść podatek to jeszcze zatrudnili Belkę na stanowisko Prezesa NBP.
    To jest arogancja wobec społeczeństwa ...
  • ~TYPEK
    (2015-06-11 14:39)
    Poczaytajcie o EUREKO i Belce !!!
    ZŁOdZIEJ !
  • ~Wikiiiiiii
    (2015-06-11 13:13)
    Trzeba świni kijem przypieprzyć po łbie by odgonić od koryta
  • ~Podatek Belki
    (2015-06-11 13:51)
    Jaką misję ? Okradania Polaków ?
  • ~Beata
    (2015-06-11 13:42)
    Pozbawić tych złodzieji narazie z PO-PSL MAJĄTKÓW potem SLD
  • ~kasiarz
    (2015-06-11 13:41)
    Po co się będzie poddawał, gdy kasa płynie szerokim strumieniem.
    Kasa misiu, kasa
  • ~dla lemingow
    (2015-06-11 13:40)
    Platforma kolejny raz manipuluje

    Skomentuj 3
    Platforma kolejny raz manipuluje Premier Kopacz na wczorajszej konferencji prasowej przeprosiła „wyborców PO, którzy słuchali nagrań”. Cytat już przekształcono na przeprosiny dla wszystkich Polaków. Manipulacja PO nie zna granic
    Ewa Kopacz na wczorajszej konferencji prasowej powiedziała: "Wiem, jak wiele trudnych chwil mieli w ostatnim czasie, a może i w ciągu tego ostatniego roku, mieli wyborcy Platformy Obywatelskiej, którzy bardzo często oburzeni, poirytowani słuchali tych nagrań. Im się należą przeprosiny. I ja dzisiaj w imieniu Platformy Obywatelskiej bardzo serdecznie przepraszam".

    Jak widać, nie ma wśród adresatów słów Kopacz Polaków, jest "Wyborców Platformy Obywatelskiej".

    Niestety na oficjalnych kanałach PO oraz w mediach społecznościowych i Gazecie Wyborczej pojawiała się zmanipulowana wypowiedź Kopacz, która przeprasza nie wyborców PO, lecz „Polaków”.

    Owy przekształcony cytat zamieściła na swojej pierwszej stronie Gazeta Wyborcza. Wedle „GW” premier stwierdziła: „Tym, którzy słuchali tych nagrań (...)”.

    Manipulacja PO jest już naprawdę niestrawna!

    mm/Telewizja Republika

    11.06.2015, 11:29
    manipulacjaPlatforma ObywatelskaEwa Kopacz
  • ~rok2015
    (2015-06-11 13:37)
    kiedy klamca lustracyjny zdejmnie z Podatek BELKI z bankow
  • ~..................................................
    (2015-06-11 13:34)
    Telefony , telefony jaki nr masz wykręcić ...
  • ~Marek
    (2015-06-11 13:34)
    Nic tylko pozamykać drani
  • ~rok2015
    (2015-06-11 13:30)
    bela bela ewi i na tuska belka spadlo tak sie skonczyla TUSKOmileriada a zostawil dlugi i sp i er d o l i l do LUMINATOW
  • ~rok2015
    (2015-06-11 13:26)
    ladne oczy PINKNE oczy smutne usta bez usmiechu ,stoje patrzac w te resorty jakich dzieci narobily w POrty
  • ~Logiczne pytanie
    (2015-06-11 13:24)
    Belka chce udowodnić, że "ma większego chu.a" - czym chwalił się w knajpie - niż Hausner?
  • ~KichawaKonska
    (2015-06-11 13:07)
    POMYSLCIE !!! GDYBY BELKA PODAL SIE DO DYMISJI, TO JESZCZE TERAZ ZA TEJ KADENCJI, POwcy MOGLIBY NA NASTEPNE 6-lat MIANOWAC SWOJEGO CZLOWIEKA !!! BELKA PODJAL BARDZO DOBRA DECYZJE, NIEZALEZNIE CZY JEST UMACZANY CZY NIE ALE DLA POLSKI JEST TO DECYZJA TERAZ DOBRA BO NIE DAJE MOZLIWOSCI TAK KLUCZOWEJ POZYCJI UPARTYJNIC W CELU TORPEDOWANIA INICJATYW PRZYSZLEGO RZADU !!!
  • ~tt
    (2015-06-11 13:03)
    Możecie tłumaczyć głupszym od siebie...
    Tylko ci co nic nie POjmója uważają że Belka nie kupczył z (nie)rządem.
    Otuż kupczył.
    Panowie i panie z PO, nie wszyscy kupowali swoje dyplomy na "targowisku",
    są w tym kraju jeszcze tacy (pomimo mocnych starań Tuska), którzy chodzili do szkoły

Może zainteresować Cię też: