Dziennik Gazeta Prawana logo

Prezydent złożył kondolencje po zamachu w Stambule

12 stycznia 2016, 20:27
Ten tekst przeczytasz w 1 minutę
Służby medyczne na miejscu zamachu
Służby medyczne na miejscu zamachu/PAP/EPA
Prezydent Andrzej Duda złożył prezydentowi Turcji Recepowi Tayyipowi Erdoganowi kondolencje w związku z zamachem w Stambule.

- czytamy na stronie internetowej prezydenta.

W zamachu, do którego doszło na popularnym wśród turystów plac Sultanahmet, w rejonie którego znajdują się między innymi meczet Hagia Sophia i Błękitny Meczet, zginęło co najmniej 10 osób, w tym 8 obywateli Niemiec.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło IAR
Zapisz się na newsletter
Świadczenia, emerytury, podatki, zmiany przepisów, newsy gospodarcze... To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik Radzi. Chcesz się dowiedzieć, kto może przejść na wcześniejszą emeryturę? A może jakie ulgi można odliczyć od podatku? Kto może otrzymać środki w ramach renty wdowiej? Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj