To reakcja Pawła Kukiza na doniesienia o tym, że PiS konsultuje się z prawnikami w sprawie tzw. taśm Kukiza. Kukiz miał się na nich bardzo krytycznie wypowiadać o Prawu i Sprawiedliwości.

Reklama

Być może będę musiał jakąś grę poprowadzić ku**a ze Schetyną korzystając z tego, że znam Schetynę, żeby się ku***y dowiedziały z tego PIS-u co się dzieje -rozumiesz? - żeby się przestraszyli. Oni też nie działają w interesie Państwa - ani jedni ani drudzy. Tak to trzeba rozegrać żeby interes Państwa zwyciężył... żeby Polacy przestali się napier****ć i żeby tych wszystkich ekstremistów takich psychopatów z lewej strony jak i z prawej spacyfikować – można usłyszeć na nagraniu.

Rzeczywiście - taśmy pełne są bluzgów ale po pierwsze nagrane zostały blisko rok temu a po drugie - wara od moich prywatnych rozmów” – skomentował szef Kukiz’15, o czym poinformował "Super Express". Jak przekonywał nie podoba mu się także i to, że wyborcy PiS obrażają go w Internecie. - Może Panowie zajmą się swoimi fanami piszącymi "komentarze" w "zacnych", prawych i sprawiedliwych portalach w rodzaju niezależna czy wpolityce? Poczytajcie "comment'y" pod linkiem, który wklejam. To norma. Pod każdym prawie artykułem wyborcy PiS popisują się podobną retoryką. To ja już wolę k... rzucać, marszałkowie wielebni, niż mieć takich jak Wy wyborców – skwitował.