Dziennik Gazeta Prawana logo

"Liczy się pan z pozbawieniem wolności? Nie sądzę, żeby byli aż tak głupi"

3 grudnia 2016, 13:28
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
Andrzej Rzepliński
Andrzej Rzepliński/x-news
"Nie sądzę, żeby byli aż tak głupi" - w ten sposób prezes Trybunału Konstytucyjnego Andrzej Rzepliński odniósł się do swoich słów, które padły w wywiadzie dla "Gazety Wyborczej".

- stwierdził Rzepliński w wywiadzie z "GW", zapytany o to, co może wydarzyć się po zakończeniu jego kadencji. Kończy się ona 19 grudnia.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło X-news
Zapisz się na newsletter
Świadczenia, emerytury, podatki, zmiany przepisów, newsy gospodarcze... To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik Radzi. Chcesz się dowiedzieć, kto może przejść na wcześniejszą emeryturę? A może jakie ulgi można odliczyć od podatku? Kto może otrzymać środki w ramach renty wdowiej? Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj