"Panie NEUMANN,SCHETYNA i reszta,w tym lewackie bojówki opozycji, To NIE MY,legalne władze wybrane DEMOKRATYCZNIE do stanowczej realizacji naszego wyborczego programu wskazanego przez Polaków,będziemy >siedzieć< [pisownia oryginalna - redakcja]" - pisze na Facebooku poseł Krystyna Pawłowicz.

"Nie będziemy >siedzieć< za odzyskiwanie Polski z rąk złodziejskich mafii i korupcji,z rąk handlarzy naszymi narodowymi interesami i naszą suwerennością dla indywidualnych interesów Nikodemów Dyzmów III RP,ich rodzin i układów.NIE będziemy >siedzieć< za przywracanie Polakom naszej tożsamości i historii,ani za to,że bronimy się przed waszą nienawiścią i agresją stosując tylko bierny opór [pisownia oryginalna - red.]" - dodaje polityk PiS.

Zapewnia, ze za kratki trafi opozycja za "pobłażanie przestępczym układom bezkarnie łupiącym nas w czasie waszych rządów" czy też za "kłamstwa smoleńskie". "Będziecie >siedzieć< za ten terror i nienawiść,które wprowadzacie na polskie ulice i do różnych instytucji,za karalne groźby,naciski i zastraszanie legalnie działających urzędników i funkcjonariuszy,za namawianie,by wymawiali posłuszeństwo swym polskim przełożonym" - dodaje.

"Jesteście zwykłymi zdrajcami Polski i niszczycie ją >za karę<,że Polacy was odrzucili i nie możecie już na zasobach naszej Ojczyzny ze swymi zagranicznymi wspólnikami dłużej pasożytować" - grzmi poseł. "Tak więc panowie Schetyna,Neumann i wasza reszta oraz antypolskie bojówki,na nic się zda,że dziś złodziej krzyczy >łapaj złodzieja<,na nic wasze zastraszanie Polaków i groźby. Przygotujemy procesy.BĘDZICIE SIEDZIEĆ [pisownia oryginalna - redakcja]" - grozi polityk.

Zapewnia jednak, że nie chodzi jej tylko o procesy karne. Ma bowiem nadzieję, że "gospodarze tej ziemi >powsadzają<" opozycję", odrzucając ją w następnych wyborach.