Dziennik Gazeta Prawana logo

TK o wypowiedzi Stanisława Biernata: Zawierają nieuprawnione sugestie i interpretacje

13 sierpnia 2017, 16:27
Ten tekst przeczytasz w 1 minutę
Prof. Stanislaw Biernat - Wiceprezes Trybunalu Konstytucyjnego
Prof. Stanislaw Biernat - Wiceprezes Trybunalu Konstytucyjnego/Agencja Gazeta
Trybunał Konstytucyjny z przykrością odnotowuje kolejną publiczną wypowiedź sędziego TK w stanie spoczynku Stanisława Biernata zawierającą nieuprawnione sugestie i interpretacje - napisało w oświadczeniu biuro TK odnosząc się do wypowiedzi Biernata dla Onet.pl.

- napisano w oświadczeniu.

W wywiadzie dla Onetu były wiceprezes TK opowiada, że sędziowie wybrani przez PiS utrzymują regularne kontakty z obozem władzy. mówi prof. Stanisław Biernat.

Potwierdza też nazwiska polityków, które podawała fundacja ePaństwo.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło PAP
Zapisz się na newsletter
Świadczenia, emerytury, podatki, zmiany przepisów, newsy gospodarcze... To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik Radzi. Chcesz się dowiedzieć, kto może przejść na wcześniejszą emeryturę? A może jakie ulgi można odliczyć od podatku? Kto może otrzymać środki w ramach renty wdowiej? Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj