Okręg wyborczy nr 10 obejmuje Kraków oraz 9 powiatów: chrzanowski, krakowski, miechowski, myślenicki, olkuski, oświęcimski, proszowicki, wadowicki, wielicki.

Lista nr 1 – Komitet Wyborczy Wyborców Konfederacja Korwin Braun Liroy Narodowcy

Konrad Berkowicz- informatyk

Dawid Lewicki - politolog

Michał Wawer - radca prawny

Andrzej Skupień - audytor systemów informatycznych

Barbara Łach - przedsiębiorca

Marek Cieszelczyk - politolog

Edyta Marszałek-Wojciechowska - technik ekonomista

Maria Lechowicz - przedsiębiorca

Ernest Michałowski - specjalista prawa Unii Europejskiej

Lucyna Kulińska - nauczyciel akademicki

Lista nr 2 – Komitet Wyborczy Wiosna Roberta Biedronia

Maciej Gdula - nauczyciel akademicki

Małgorzata Marenin - nauczyciel

Tomasz Terlecki - ekolog

Anna Noworyta - pracownik samorządowy

Jacek Jabłoński - przedsiębiorca

Bogusław Długosz - sprzedawca

Jakub Bocheński - ekonomista

Maria Wilczyńska - przedsiębiorca

Tomasz Leśniak - politolog

Lilja Twardosz – notariusz

Lista nr 3 – Koalicyjny Komitet Wyborczy Koalicja Europejskiej - PO SLD PSL Nowoczesna Zieloni

Róża Thun - filolog angielski

Adam Jarubas - wykładowca akademicki

Andrzej Szejna - prawnik

Ewa Sufin-Jacquemart - socjolog

Bogusław Sonik - poseł do Parlamentu Europejskiego

Jagna Marczułajtis-Walczak - nauczyciel - trener

Dorota Niedziela - lekarz weterynarii

Robert Wardziała - manager

Elżbieta Bińczycka - filolog polski-teatrolog

Adam Cyrański - manager

Lista nr 4 – Komitet Wyborczy Prawa i Sprawiedliwości

Beata Szydło - parlamentarzysta

Ryszard Legutko - nauczyciel akademicki

Patryk Jaki - politolog

Dominik Tarczyński - parlamentarzysta

Włodzimierz Bernacki - nauczyciel akademicki

Barbara Bartuś - prawnik

Elżbieta Duda - parlamentarzysta

Marek Cieślak - parlamentarzysta

Arkadiusz Mularczyk - adwokat

Anna Krupka - socjolog

Lista nr 5 - Koalicyjny Komitet Wyborczy Lewica Razem - Partia Razem, Unia Pracy, RSS

Jan Orkisz - pracownik samorządowy

Maria Łaś - tłumacz

Oskar Styczeń - tłumacz języków obcych włoskiego i hiszpańskiego

Tomasz Zawada - informatyk

Agnieszka Szmit-Morze - przedsiębiorca

Ewa Kwiecień - politolog

Barbara Kusiak-Kobylarz - emeryt

Mateusz Burzawa - religioznawca

Monika Szymańska - psycholog

Roman Jedynak - ekonomista

Lista nr 6 – Komitet Wyborczy Wyborców Kukiz'15

Paweł Kukiz-Szczuciński - lekarz

Piotr Kubiczek - przedsiębiorca

Elżbieta Zielińska - politolog

Daniel Kierpiec - prawnik

Kamilla Martyniuk - artysta plastyk

Magdalena Fogiel-Litwinek - nauczyciel

Klaudia Słowik-Maciejewska - adwokat

Narcyz Sadłoń - lekarz

Bawer Aondo-Akaa - teolog

Norbert Kaczmarczyk - poseł na Sejm RP

Lista nr 7 – Komitet Wyborczy Wyborców Polski Fair Play Bezpartyjni Gwiazdowski

Krzysztof Zając - naukowiec

Martyna Cholewa - handlowiec

Alicja Nowak - nauczyciel

Maciej Gurgul - pracownik biurowy

Albina Marcinkowska - nauczyciel

Marta Słaby - nauczyciel

Łukasz Bąchor - przedsiębiorca

Anna Krzysztofowicz - doradca klienta

Rafał Szczykutowicz - inżynier mechanik

Arkadiusz Mikler - przedsiębiorca

Lista nr 9 – Koalicyjny Komitet Wyborczy Wyborców Polexit

Stanisław Żółtek - matematyk

Andrzej Paciej - nauczyciel matematyki

Tomasz Krzciuk - politolog

Magdalena Dzięgiel-Gądek - asystent parlamentarny

Barbara Kowacka - technik wiertnik

Maciej Sierant - technik wiertnik

Joanna Łęcka - fotograf

Stanisław Żmigrodzki - inż. mechanik

Katarzyna Fąfara - księgowa

Jarosław Szatan - przedstawiciel handlowy