Reklama

Na cykl debat wyborczych zapraszamy co tydzień w poniedziałki (kolejne już 30 września oraz 7 października). Transmisja tuż po godzinie 18:00 na antenie RMF FM, a także na stronach głównych RMF24, Interii oraz dziennika.pl. Marcin Zaborski rozmawia z przedstawicielami największych ugrupowań startujących do Sejmu.

Tydzień temu radiosłuchacze i internauci mogli wysłuchać debaty dotyczącej zdrowia ZOBACZ WIĘCEJ TUTAJ>>>

Każda z debat składać się będzie z czterech części. Po pierwszej, kilkunastominutowej dyskusji na antenie RMF FM, przeniesiemy się do internetu. Tam też dołączą do nas kolejni prowadzący. Zaproszenia do programu "Po prostu Polska" trafiają nie tylko do obecnych ministrów, ale także do polityków opozycji, którzy mieliby odpowiadać za poszczególne ministerstwa.

RMF FM

Każda z debat ma swój temat przewodni. Porozmawiamy m.in. o zdrowiu i ekologii, praworządności, gospodarce i sprawach światopoglądowych.

11 października, czyli w piątek, na dwa dni przed wyborami parlamentarnymi, odbędzie się wielki finał cyklu, czyli Debata Liderów. Szefowie czołowych ugrupowań będą przed milionami słuchaczy opowiadali, jak według nich powinna wyglądać Polska.

W najbliższy poniedziałek 23 września rozmawialiśmy o sądach i praworządności. Do dyskusji zaprosiliśmy przedstawicieli wszystkich pięciu ogólnopolskich komitetów wyborczych. Oto zaproszeni goście:

PSL- Koalicja Polska - Krzysztof Paszyk

Reklama

Prawo i Sprawiedliwość - Michał Wójcik

Lewica - Krzysztof Śmiszek

Konfederacja - Michał Wawer

Koalicja Obywatelska - Borys Budka

Cały program jest transmitowany na RMF24.pl, w Interii.pl oraz na portalu dziennik.pl oraz w mediach społecznościowych. Najważniejsze fragmenty debaty, jej omówienie, komentarze ekspertów pojawią się nie tylko w Faktach RMF FM, ale także w Interii.

"Po prostu Polska" jest największym regularnym pasmem debat w paśmie popołudniowym. To unikalny projekt radiowo-multimedialny, prezentowany nie tylko słuchaczom RMF FM, ale także internautom za pośrednictwem YouTube i mediów społecznościowych.