Na konferencji prasowej w Warszawie Szydło poinformowała, że od czwartku rusza call center PiS, którego obsługa będzie dzwonić do Polaków i zachęcać do udziału w wyborach.

Reklama

- Żeby zwyciężyć, trzeba ciężko do końca pracować - powiedziała była premier. Podkreśliła, że PiS jest zdeterminowane, by wykorzystać każdy moment kampanii wyborczej. Dlatego, jak poinformowała, wraz Rafalską ruszają "na szlak" po Polsce, by spotykać się z wyborcami.

- Będziemy spotykać się z państwem. Rozmawiać i przypominać o tych wielu projektach, które zostały zrealizowane. O tej ogromnej rewolucji społecznej, która została przeprowadzona. Do zrobienia jest wiele, mamy nowe propozycje, mamy nowe pomysły - zapewniła Szydło.

Reklama

Podkreślała, że wybory są wielkim świętem demokracji, a uczestniczący w nich zdecydują, jak przez następne lata będzie wyglądała i rozwijała się Polska.

Szydło zachęcała do głosowania na PiS. - Zrobiliśmy bardzo dużo dobrego, bardzo dużo dobrego się wydarzyło, ale do zrobienia jest jeszcze ogrom wielu zadań, które przed nami stoją, o których państwo cały czas nam przypominacie i mówicie - powiedziała zwracając się do wyborców.

Reklama