W piątek rano PiS zamieścił w mediach społecznościowych kolejny spot wyborczy. Podsumowano w nim dotychczasowe decyzje rządu i podkreślono, że PiS "dotrzymuje słowa". Polska miała rację. Ty też masz rację, że postawiłeś na tych, którzy dotrzymują słowa - stwierdzono w spocie.

Reklama

"Masz rację głosując za Polską"

Obniżyli wiek emerytalny i bezrobocie do najniższego w historii. Wprowadzili 13. i 14. emeryturę, 800+ i darmowe leki dla dzieci i seniorów. Wspierają polskich rolników, budują polską gospodarkę i firmy. Rozwijają polską armię. Mówią: nie nielegalnej imigracji. Chronią całą Polskę i jej granice - wymieniono. Masz rację głosując za Polską – wskazał lektor.

Już 15 października głosuj za Polską! Postaw na tych, którzy trafnie ocenili zagrożenia, zapewnili bezpieczeństwo, rozwój i godne życie Polaków! Głosuj na Prawo i Sprawiedliwość, lista numer 4! - zaapelowano.

Wybory parlamentarne

Wybory parlamentarne odbędą się w najbliższą niedzielę, 15 października. Polacy wybiorą na czteroletnią kadencję 460 posłów i 100 senatorów. Kampania wyborcza i kampania referendalna zakończy się w piątek, 13 października, o północy. O północy z piątku na sobotę rozpocznie się cisza wyborcza i referendalna, która potrwa do końca głosowania w niedzielę.

Autorka: Delfina Al Shehabi