Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Działalność publiczna Marty Kaczyńskiej

3 listopada 2011, 20:42
Marta Kaczyńska z mężem, córkami i Jarosławem Kaczyńskim podczas drugiej tury wyborów prezydenckich
Marta Kaczyńska z mężem, córkami i Jarosławem Kaczyńskim podczas drugiej tury wyborów prezydenckich / Newspix / Herok
Po tragicznej śmierci rodziców w katastrofie smoleńskiej Marta Kaczyńska zaczęła aktywnie uczestniczyć w życiu publicznym. Wspierała kampanię w wyborach prezydenckich swojego stryja Jarosława Kaczyńskiego. Zobacz zdjęcia działalności publicznej Marty Kaczyńskiej
Reklama
Reklama
Tematy:
Marta Kaczyńska

Powiązane

Reklama

Komentarze (40)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
 • Ja z Kanady
  2012-01-06 20:20
  A Kaczorek znowu ma za duzy garnitur. Czy nie ma w PiS ludzi co by ubrali prezesa jak czlowieka? Malego ale czlowieka! Rekawy marynarki nie moga sie koczyc na paznokciach u rak!!!
  0
  zgłoś
 • Mila
  2011-12-20 16:51
  Pani Marto, badzo Pani wspolczuje.
  Miala Pani wspanialych rodzicow.
  Kochalo Ich i kocha wielu ludzi.
  Czesc Ich Pamieci.

  Dla Pani i Rodziny wszystkiego co sie szczesciem zwie.
  0
  zgłoś
 • Drzazga 101
  2011-11-06 19:13
  O Matko, dla mnie, to działalnością PUBLICZNĄ Martusi Kaczyńskiej byłoby założenie przez nią jakiejś fundacji im. Rodziców, wspierającej jakąś działalność charytatywną. W końcu zgarnęła niezły szmal, za który kupiła mężusiowi nowego porsche i NIC POZA TYM. A przejście się ze stryjkiem do lokalu wyborczego to SPACEREK, a nie DZIAŁALNOŚĆ PUBLICZNA.
  Hej !-
  0
  zgłoś
 • annastasia
  2011-11-06 12:40
  '',,&Tymczasem dla własnych, chorych, ambicji prezes Jarosław Kaczyński, mimo próśb naszych, sprzeniewierzył się swoim wyborcom, dpowiedzialności za partię, odpowiedzialnośćci za Polskę, sprzeniewierzył się powinności swojej, wobec milionów wyborców PiS, powinności wobec Najjaśniejszej, Rzeczypospolitej Polskiej, Najukochańszej Ojczyzny Naszej a także zniweczył marzenia, sprzeniewierzył się powinności, pamięci swojego Wielkiego Brata Bliźniaka, tragicznie zmarłego, w katastrofie smoleńskiej, prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, wielkiego patrioty, śp. prof. Lecha Kaczyńskiego, który za życia marzył o silnej Polsce, o Polsce pamiętającej o swojej historii i bohaterach swoich, ale o Polsce nowoczesnej, o Polsce przyjaznej dla młodzieży, którą wzorem Jana Pawła II, papieża Polaka, ukochał i uważał za Jej, Skarb największy, o Polsce przyjaznej i opiekuńczej dla wszystkich Polaków, i taką Polskę starał się budować.

  W wyniku szkodliwych działań prezesa, bardzo możliwym jawi się, realne zagrożenie, że PiS w kolejnych wyborach nie wejdzie do parlamentu, uruchomiona przez prezesa lawina będzie się posuwać w dół, wszyscy będą uciekać z tonącego okretu, uciekną i wazeliniarze, bo to przecie, nie są bezmózgowcy tylko leniwi ludzie, chcący utrzymać apanaże w stosunkowo, bezpieczny, nie wymagający wysiłku i narażania się, sposób ale mają rodziny, przyzwyczajeni są do pewnego poziomu życia, trwają przy prezesie z pewnością nie z głupoty a z wyrachowania, no może kilku z przywiązania. Gdy zagrożenie utratą apanaży i stołków wzrośnie, uciekną wszyscy, aż się za nimi zakurzy a wtedy PiS może przejść do historii.

  Ucieknie i europoseł Czarnecki, uciekną Hofman, Karski i inni a pozostaną najgłupsi i nasłabsi oraz pare znajomych dewotek. Będzie z nimi mógł prezes co najwyżej pacierze trzepać i kwiatki pielęgnować. To przykre ale mimo niewątpliwych zasług prezesa, w odróżnieniu, od nadto moim zdaniem wyrozumiałych, europosłów, Cymańskiego, Kurskiego i Ziobry, których strasznie skrzywdził ja w swoim sumieniu nie znajduję dla czynów Jego żadnego usprawiedliwienia.Będę się za Niego modlić ale na zaufanie moje i poparcie liczyć już nie może.

  Mimo tych złych terminów jakich nam prezes przysporzył, to nie koniec świata! Zrzuciwszy balast damy radę. Trzeba by spróbować odkleić Jarosława Kaczyńskiego od fotela prezesa PiS a jeżeli to będzie niemozliwe, należy stworzyć nową, nowoczesną, otwartą partię prawicową. Jak dobrze pójdzie do nowej partii z samego PiS powinno z czasem, przejść ok. 40 posłów, europosłów i senatorów. Ja liczę też na wartościowych uchodźców z innych partii. Ci z PiS, których skrzywdził, których marginalizuje i i obraża prezes to najlepsi, najlepiej wykształceni, najbardziej postępowi ludzie PiS. Oni mają doświadczenie, wielką popularność, poparcie milionów Polaków, są rozpoznawalni i mają wiele jeszcze czasu do przyszłych wyborów. Dlatego szanse utworzonej przez nich partii są nieporównywalnie większe niz PJN a jeżeli wszystko umiejetnie rozegraja, szanse te będą rosły z upływem czasu.

  Conajmniej, jeden dodatni plus, już na samym początku będą mieli, bo nikt nie będzie mógł straszyć, odstraszać, prezesem Kaczyńskim, nikt kto do nich przejdzie nie będzie się musiał bać, że go prezes Jarosław Kaczyński wyrzuci. Czeka nas wszystkich wiele pracy ale nasze idee jeszcze zwyciężą, nasze wizje o Polsce naszych marzeń, marzenia milionów Polaków, marzenia tragicznie zmarłego w katastrofie smoleńskiej, prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, wielkiego patrioty, śp. prof. Lecha Kaczyńskiego, się spełnią ale trzeba powiedzieć jasno, już bez przywództwa, prezesa Jarosława Kaczyńskiego, Jemu należy podziękować, nie można narażać więcej wielkiej, wspólnej sprawy, na jego humory, nie można nikogo narażać na nieobliczalne ataki, na oślep rozdawane przez niego razy, na permanentne zagrożenie bezpodstawnym wyrzuceniem, na permanentne zagrożenie z jego strony.
  0
  zgłoś
 • annastasia
  2011-11-06 12:39
  Prezes powinien odpocząć od polityki, Jego spacery wyraźnie lepiej i Jemu i nam służą. Piękny i budujący widok.To nie PiS znalazł kozła ofiarnego, to nie PiS kogokolwiek wyrzucił, to chory na przerośniętą ambicję prezes Kaczyński, nie dopuszczał Zbigniewa Ziobry do głosu na zebraniach partyjnych, zakazywał Mu rozmowy z mediami a sam w tym czasie, wraz z wazeliniarzami z kierownictwa partii, którzy go ze strachu popierają, straszył publicznie, szantażował i atakował Zbigniewa Ziobro, wiceprezesa PiS i Jego zwolenników, w mediach. To prezes wyrzucił z PiS europosłów Cymańskiego, Kurskiego i Ziobrę, chowajac się tylko za plecy wazeliniarzy swoich z Komitetu Politycznego PiS i posługując się Karskim. Nie posłuchał wielokrotnych, naszych próśb usilnych, zgubnej pychy i zarozumialstwa nie porzucił a dał ucho wazeliniarzom swoim. Mógł Jarosławem Wielkim w histori, dla potomnych pozostać a w najgłupszy sposób swoją i partii wielką szansę restauracji przekreślił, największemu wrogowi swojemu, największemu wrogowi swojego Wielkiego Brata Bliźniaka, wnuckowi żołnierza Wehrmachtu z Danzig, niedojszłemu doktorowi manipulacji stosowanej niespodziewany prezent uczynił i pomógł mu jak nikt inny. Wielkie nasze marzenia, wielkie plany najzdolniejszych w PiS działaczy i patriotów, i sam PiS, roztrzaskały się na jego niemierzalnej głupocie. Wyrzucając z PiS Zbigniewa Ziobrę i Jego przyjaciół, europosłów Kurskiego i Cymańskiego Jarosław Kaczyński uruchomił lawinę, która zmarginalizuje a później zmiecie z polityki i Jego i PiS. Jemu się widocznie wydaje, że to samemu sobie zawdzięcza dotychczasowe poparcie wyborców, że nie są mu potrzebni światli ludzie a wystarczą wazeliniarze.

  Prezes Kaczyński i jego poplecznicy, wazeliniarze, zachowują się tak jakby nieważne było dla nich dobro partii, Polski i Polaków, aby tylko nikt nie odważył się mieć swojego zdania, także wiceprezes partii.

  Jestem od wielu lat zwolenniczką PiS, byłam zwolenniczką prezesa PiS, miał moje zaufanie ale Jarosław Kaczyński, tak jak i żaden inny prezes jakiejkolwiek partii nie jest świętą krową, i nie może się wywyższać ponad innych członków, nie przysługuje Mu przywilej nieomylności jak papieżowi w sprawach wiary! Żyjemy w państwie demokratycznym i pan prezes nie może się zachowywać jak sowiecki kacyk komunistyczny.Ostatnie zachowania prezesa wobec wieloletnich przyjaciół, wielce zasłużonych przecie dla Niego i PiS przypominają zachowanie sowieckich dyktatorów. Jak się wydaje prezes panicznie, chorobliwie boi się wszelkich nowinek, boi się wszystkich, którzy potrafią myśleć, wszystkich którzy są popularni i lubiani, boi się iż utraci władzę, w bezmyślny, nieobliczalny sposób, rozdaje na oślep razy, wszystkim, którzy mają cokolwiek do powiedzenia, aby usunąć wszystkich, którzy, jak mu się wydaje mogą mu zagrozić. To chore i szkodliwe dla PiS, to chore i szkodliwe dla Polski. Okazaliśmy się ślepi. W dobrej wierze znosiliśmy różne Jego humory bo jawił się nam jako polityk, wielkiego doświadczenia i wielkiej miary to co było symptomem szpetnych i groźnych przywar uważaliśmy za jego nieszkodliwe maniery.
  0
  zgłoś
 • zona oficera
  2011-11-05 21:22
  Obcy ludzie podziwiaja i wspulczuja a rodacy z bolu kpiny urzadzja . hanba,
  0
  zgłoś
 • zona oficera
  2011-11-05 19:56
  Pani Marto jestesmy z Pania i zyczymy powodzenia .Oby nigdy juz nie musial cierpiec tak jak Polacy 10 czerwca ,to bylo narodowe cierpienie.
  0
  zgłoś
 • Zoja
  2011-11-05 19:51
  Szanujmy pamiec i dobre Imie Naszego Prezydenta i jego Zony oraz osob im towarzyszacych , wspolczujmy osieroconym dzieciom i zonom .Pani Marto powodzenia .
  0
  zgłoś
 • Adamson
  2011-11-05 19:51
  Mloda Kaczynska ma wybitnie semicka urode. Jest bardzo podobna do Geraldiny Chaplin. Adams.
  0
  zgłoś
 • zona oficera
  2011-11-05 19:47
  Wiecej wspulczucia dla corki WielkiegoPrezydenta i Jego zony kturzy z wiernymi Ojczyznie Polakami zgineli .
  0
  zgłoś
 • emigrantka
  2011-11-05 19:20
  To raczej tatuś martuni królowej polski jest sprawcą śmierci osób lecących z nim, arogantem samolotem!!!
  0
  zgłoś
 • poddany
  2011-11-05 15:32
  Tak tak pani mąż przyda najwięcej splendoru stryjowi . Chyba że jest to działanie świadome na szkodę stryjaszka
  0
  zgłoś
 • Boss
  2011-11-05 13:22
  Czy to jest ta pani,co ma męża przestępcę.
  0
  zgłoś
 • lusia
  2011-11-04 23:59
  to jest tylko zazdrosc ze tak odzieczylas po rpdzicach t a madrosc bo mama byla wspanialym czlowiekiem
  0
  zgłoś
 • Lekarz
  2011-11-04 22:28
  A ta co tak kroczy jakby nogami żyto kosiła? Do roboty, zacznijcie coś pożytecznego robić dla społeczeństwa.
  0
  zgłoś
 • MARKO
  2011-11-04 17:31
  JAREK TEN GARNITUR TO CHYBA PO TWOIM ZIĘCIU FACET JAK TY WYGLĄDASZ--WSTYD I HAŃBA
  0
  zgłoś
 • Bożenka
  2011-11-04 11:15
  Aja lubię Panią Martę i bardzo Ją szanuję, . Życzę Jej wszystkiego najlepszego oraz dobrych relacji z Jej wujkiem, Panem Jarosławem , bo rodzina musi trzymać się razem , na dobre i na złe , mimo wszystko. APELUJĘ DO WSZYSTKICH POLAKÓW, ; POLACY, BĄDŻMY LEPSI I MILSI DLA SIEBIE, ZACHOWUJMY UMIAR I KULTURĘ W OCENIANIU INNYCH, PATRZMY ŻYCZLIWIEJ NA SIEBIE, MIMO RÓŻNICY ZDAŃ I POGLĄDÓW, NIE OBRAŻAJMY INNYCH I NIE WPROWADZAJMY NIENAWIŚCI MIĘDZY SIEBIE.SZANUJMY SIĘ, BO JAK SAMI NIE BĘDZIEMY SIĘ SZANOWAĆ, TO I NAS NIKT NA ŚWIECIE NIE BĘDZIE SZANOWAŁ.
  0
  zgłoś
 • marian
  2011-11-04 07:50
  Proszę , szanowna Pani Marto o większą determinację. Więcej przede wszystkim kłopotliwych pytań pod adresem i ryżego i wymiaru sprawiedliwości. Przecież może być tak, że pozostałe rodziny ofiar właśnie czekają na większą Pani determinację. Gorąco pozdrawiam.
  0
  zgłoś
 • zum
  2011-11-04 07:20
  nazywa się Kaczyńska to powinna chodzić kanałami? ,powinna mnie mieć prawa do niczego, jest wyrzutem sumienia dla morderców jej ojca.
  0
  zgłoś
 • feljon
  2011-11-04 03:28
  dajta se spokujj z tom anoreksyjkom !
  0
  zgłoś
Reklama

Zobacz więcej

Reklama