Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Posłowie PiS protestowali w obronie krzyża

6 listopada 2013, 21:10
Protest przeciwko filmowi z nagim mężczyzną i figurą Chrystusa
Protest przeciwko filmowi z nagim mężczyzną i figurą Chrystusa / Agencja Gazeta
"Nie możemy milczeć, bo to godzi w nasze uczucia jako katolików" - tłumaczyła posłanka PiS Anna Sobecka uczestnicząca w proteście przed Centrum Sztuki Współczesnej w Warszawie. Ponad sto osób zebrało się na dziedzińcu Zamku Ujazdowskiego. Przynieśli biało-czerwone flagi, transparenty, w dłoniach trzymali krzyże.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Reklama
Reklama
Tematy:
Jezus CSW protest krzyź Chrystus sztuka artysta
Reklama

Komentarze (185)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
 • a
  2016-03-19 19:05
  Czy to ta sekta co mordował ,r
  0
  zgłoś
 • AZNAR
  2014-01-27 14:04
  stada nawiedzonych psychopatów w tym kraju są dość duże. aż strach pomyśleć że w XXI wieku ciemnogród ma tylu zwolenników. jak patrzy się na te zdjęcia to jest nadzieja że ten ciemnogród to grupa na wymarciu, i wtedy będzie normalnie. średniowiecze definitywnie odejdzie do lamusa wraz z moherowymi beretami.
  0
  zgłoś
 • kretacz
  2013-11-24 19:11
  ZABIERZEMY WAM TELEWIZJE TRWAM OSZOLOMY PISLAMSKIE//CIEMNOGRODY PISALMSKIE
  1
  zgłoś
 • GOGUS
  2013-11-24 19:00
  pieprzone oszolomy niech was szlak trafi fajna ta swinka pigi sobecka GDZIE JEST KRZYZ WDOPIE OSZOLMY PISLAMSKIE MATOLY
  0
  zgłoś
 • Wiesio13 bicz na PISmatolki
  2013-11-09 21:38
  Czerwona Zaraza z POdczerwienią Kurrrrltury Zdrojewskiego robi se KPINY Z KRZYŻA
  1
  zgłoś
 • syku
  2013-11-09 10:57
  średnia wieku 80 lat a pisowcy debile totalni kto na nich głosuje jest nikim
  0
  zgłoś
 • Dziad
  2013-11-08 11:00
  A to leśne dziadki znowu na ulicach
  0
  zgłoś
 • pisowski pisowiec
  2013-11-08 10:52
  "~antystalinista" - Ty też POpuściłeś? Smród POdobny jak w przypadku "Wiesiomatołka biczowanego PISiorami". Ale nawet defekować trzeba zgodnie z zasadami pisowni języka polskiego, nieuku.
  0
  zgłoś
 • antystalinista
  2013-11-08 02:56
  pisowski pisowiecSLUGUS MOSKWY 2013-11-07 16:08

  Do ciemnej masy

  SLUGUSIE MOSKWY, ciemna i brudna pisowska maso, wysyla ciebie

  klub GazetyANTYpolskiej gdzie grupuja sie kibolskie mety na tyle glupie ze nie dociera do nich ze sa SLUGUSAMI MOSKWY dowodzonymi przez agentow KGB jara, maciory i rydzyka

  przysyla ci prezes dwa razy dziennie co masz pisac

  bo na tyle jestes glupi ze nie potrafisz myslec,

  nie potrafisz nic,

  Jestes tepakiem i durniem do niczego w zyciu nie doszedles i nie dojdziesz
  0
  zgłoś
 • mis
  2013-11-08 00:09
  czyzbysmy mieli wcześniejszy karnawal? hehehe
  0
  zgłoś
 • Re~JURA.
  2013-11-07 22:11
  RUSKI CAPIE NIEBECZ KOZY SIE LATUJA U RUSKICH TAM SIE ZAJMIJ NIMI.
  0
  zgłoś
 • JURA
  2013-11-07 21:25
  Ta tłusta krowa jeszcze żyje? Takie próchno powinno dawno być 2 metry pod kwiatkami, a nie doić kasę z budżetu państwa. Tacy dewianci profanują krzyż, którego miejsce jest w kościele a nie demonstrowanie się z nim wszędzie gdzie oczy czy też idioci każą iść. ten stary siwy pajac obnosi się z krzyżem wszędzie gdzie zadymę robi PIS. czy natakie zachowania niema lekarstwa? Tworki trzeba rozbudować i zapuszkować tam takich oszołomów razem z posłami PIS-u.
  0
  zgłoś
 • pisowski pisowiec
  2013-11-07 16:08
  "Wiesiomatołku biczowany PISiorami" - POpuściłeś?
  0
  zgłoś
 • Wiesio13 bicz na PISmatołki
  2013-11-07 13:39
  UWAGA... falszywe posty falszywy wiesio...falszywka PIS gufno
  to metody PIS komuchow.
  Mnie osobiscie ci faszo-komuchowe, pisiorowate podszywacze pod obce nicki zwisaja.
  To potwierdza jedynie ich oplakany stan psychiczny:-)
  Raz krzyzem, raz mlotem
  PiSowska holote !
  HEJ !


  .falszywki , smarowanie rzucanie gufna...gejowskie aluzje ( trafiacie w prezesa i ziobre -2 znanych cieplych ).
  rozmodlony motloch !!!

  "Nikt nam nie wmówi, ze biale jest biale, a czarne jest czarne"
  Paranoja i Schizofrenia- PIS
  0
  zgłoś
 • m
  2013-11-07 10:38
  Takie glosne protesty tylko przysparzaja slawy i robia darmowa reklame wszystkim pseudo artystom.
  Obok takich "dziel" trzeba przechodzic obojetnie i w ciszy a umra one smiercia naturalna z braku zainteresowania.
  Niestety, takie protesty konsoliduja pewne srodowiska i -wedle mnie- tylko z tego wzgledu do nich dochodzi.
  0
  zgłoś
 • Wiesio13 bicz na PISmatołki
  2013-11-07 10:36
  Dodajmy, że bieda i dziadowskie rządy PO wyprowadziły ludzi na ulicę.
  0
  zgłoś
 • Wiesio13 bicz na PISmatołki
  2013-11-07 10:34
  A to dopiero!
  Komuchy i inne tam złodzieje już walą w pory ze strachu co może być jak PiS dojdzie do władzy.
  0
  zgłoś
 • SLD-PO co to za różnica?
  2013-11-07 10:34
  Mentor Millera, Kwaśniewskiego, Tuska i Palikota Jerzy Urban w Radiu TOK FM (2012 09 07)

  Jerzy Urban powiedział, że ma pomysł na to, jak radzić sobie z kryzysem, szczególnie z bezrobociem młodych.

  - Mam pomysł, co trzeba zrobić, szczególnie z masą debiutantów na rynku pracy: państwo powinno organizować i wspomagać emigrację.

  Jeśli młodzi ludzie są bez żadnych szans, to co? Mają zdychać z głodu? Przecież nie da im się zasiłków dla bezrobotnych, bo tak się zrujnuje budżet. W związku z tym można szkolić według zapotrzebowania na siłę roboczą w Australii, Nowej Zelandii, Afryce... Tam, gdzie są możliwości rozwoju gospodarczego, a nie ma kadr. Trzeba wspomagać emigrację zarobkową. Część wróci, część nie wróci. -

  ***

  Jerzy Urban w rozmowie z Piotrem Najsztubem we "Wproście" doszedł do wniosku, że Polskę należałoby... zamknąć. "Wyrastamy z tego narodowego państewka, które zawsze było nieudane" wyznaje Urban.

  Redaktor naczelny "NIE" cieszy się, że młodzi ludzie korzystają z procesów globalizacji, co osłabia Polskę pod znaku "dziadków radiomaryjno-pisowskich".

  Jerzy Urban, były rzecznik rządu PRL, zajmował się w latach 80. gnojeniem ludzi, w tym błogosławionego ks. Jerzego Popiełuszki. W powszechnej pamięci pozostał jako ten, którego artykuły -- jak zeznawał Grzegorz Piotrowski -- motywowały funkcjonariuszy SB do działania, czyli do zamordowania kapłana. Przestępcy -- jak mówili w czasie procesu toruńskiego -- nie mogli znieść mieszania się ludzi Kościoła w sprawy polityczne.

  W latach 90. Urban kontynuował swą pracę na rzecz ośmieszenia Kościoła i jego ludzi -- w tygodniku "Nie". Tuż obok Palikota i Urbana kolejna postać z przeszłością: Roman Kotliński, redaktor antychrześcijańskich "Faktów i Mitów", w którym pisywał morderca ks. Jerzego, Grzegorz Piotrowski.

  Dotychczasowy zastępca Urbana, Andrzej Rozenek dostał się z listy Ruchu Poparcia Palikota do parlamentu i został rzecznikiem klubu. Andrzej Rozenek jako jeden z trzech Polaków (obok Adama Michnika i Leszka Millera) został zaproszony na cykliczne spotkanie Klubu Wałdajskiego organizowane pod patronatem Władimira Putina. Po oficjalnych obradach w Sankt Petersburgu, panowie byli gośćmi prezydenta Rosji w Soczi.

  "Ja i moje pismo ["NIE"] od 20 lat pracujemy na rzecz realizacji tych haseł, pod którymi Janusz Palikot uzyskał wyborczy sukces. [...] Ktoś musiał upomnieć się o tych, którzy chcą żyć bez ślubu, o prawa homoseksualistów, wolność aborcji, dostęp do środków antykoncepcyjnych" (Jerzy Urban)

  "Przyszedł czas, by powiedzieć Polakom, że muszą się wyrzec swojej polskości" – stwierdził Janusz Palikot podczas spotkania zorganizowanego przez Aleksandra Kwaśniewskiego. Według doniesień "Wprost", "stwierdzenie Palikota wywołało wśród gości konsternację, ale szybko zareagował na nie Kwaśniewski". Miał stwierdzić: "Proszę nie szaleć. Rozumiem intencje, ale odradzałbym takie głośne sądy."
  0
  zgłoś
 • Wiesio13 bicz na PISmatołki
  2013-11-07 10:32
  Katarzyna T. córka oszusta z Kaszub pojawiła się w Warszawie u notariusza w poniedziałek dnia 18 lutego 2013 przyjeżdżając ze swojego mieszkania w centrum Gdańska nowym Mercedesem klasy S wartym PLN 344 000 kupionym za gotówkę (informacja z salonu Mercedesa). Znowu pojawia sie pytanie, skąd Katarzyna T. posiadała tak znaczne środki w gotówce na zakup tak drogiego samochodu podczas gdy realne płace w Polsce są rzędu 1200PLN - 1500PLN.
  0
  zgłoś
 • Ubeckie media znowu w natarciu!
  2013-11-07 10:31
  Dzisiaj dąży się do tego, żeby całą cywilizację i kulturę duchową przepajać nienawiścią głównie do wyższej idei człowieka i do samego Boga, w tym po prostu wściekłością na katolicką etykę seksualną i rodzinną. Dąży się do odebrania Kościołowi wszelkiego wpływu na życie doczesne, a cóż dopiero mówić o nowej ewangelizacji przez media ogólnopolskie.

  Jednocześnie rozwija się zorganizowany i nieustający atak na duchowieństwo, jak robili to Niemcy i komuniści, na instytucje kościelne, zniesławianie Kościoła w odzyskiwaniu przezeń dóbr i nieruchomości zrabowanych nieprawnie przez komunistów. Do tego dochodzi arogancja prezydenta, premiera, KRRiT, Ruchu Palikota i SLD wobec Papieża i Episkopatu Polski w sprawach medium katolickiego.

  Tworzy to atmosferę, która wpływa stronniczo nie tylko na urzędy, ale niekiedy i na sądy oraz prokuratury. Niektórzy nienawistni dziennikarze zaatakowali nawet kibiców pewnych klubów piłkarskich za to, że szukając między sobą zgody, spotkali się na Jasnej Górze.

  Wymowny jest też brak reakcji najwyższych władz państwowych na profanację Obrazu Matki Boskiej Częstochowskiej, Obrazu będącego wielką świętością całej Polski. W ogóle różni ateiści publiczni i bluźniercy uważają się jednak za życzliwych dla Kościoła, bo chcą być chowani w liturgii kościelnej.

  Trzeba pamiętać, że komuniści byli wielkimi łgarzami, ale słabszymi niż okłamujący nas liberałowie z Zachodu. Bo łgarstwa tamtych były dla nas oczywiste i „grubo ciosane”, i tylko nienawiść do historycznej Polski lub ciemnota dawała im posłuch. Większość polskich komunistów z czasem wiedziała, że oszukują.

  Natomiast liberałowie czynią jeszcze większe szkody Kościołowi i Polsce, bo chodzą w glorii najwyższej kultury i cywilizacji świata, a dzięki technice ze swoimi kłamstwami docierają do wszystkich.
  0
  zgłoś
Reklama

Zobacz więcej

Reklama