Reklama
Warszawa
Reklama

Kto za Sikorskiego? PiS zgłasza kandydata. Efekt: salwa śmiechu w Sejmie

6 listopada 2014, 19:55
Radosław Sikorski jest skażony brakiem zrozumienia dla debaty parlamentarnej. To jeden z argumentów PiS za odwołaniem go ze stanowiska marszałka Sejmu...
Radosław Sikorski jest skażony brakiem zrozumienia dla debaty parlamentarnej. To jeden z argumentów PiS za odwołaniem go ze stanowiska marszałka Sejmu... / PAP / Rafał Guz
Radosław Sikorski nie nadaje się za stanowisko marszałka Sejmu - przekonywał z mównicy poseł PiS Krzysztof Szczerski. Były szef MSZ w czasie debaty sejmowej usłyszał pod swoim adresem wiele słów krytyki. Klub Prawa i Sprawiedliwości zaproponował również kandydata na miejsce, które zajmuje Sikorski.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję

Reklama
Reklama
Tematy:
marszałek sejmu marszałek debata Smirnow sikorski Andrzej Smirnow poseł parlament sejm Radosłąw Sikorski odwołanie Skorskiego Krzysztof Szczerski posłowie PiS Szczerski

Powiązane

Reklama
Reklama

Komentarze(95)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
 • PRECZ Z SLD, PSL, PO, TR
  2014-11-07 06:19:33
  Przed Sądem Rejonowym w Hajnówce ruszył proces dwóch kobiet oskarżonych przez policję o zakłócanie uroczystości święta 3 Maja poprzez wznoszenie „obelżywych” haseł. To kuriozum, bo chodzi o „Precz z komuną”.

  Oskarżycielem jest policja. Komendę Powiatową Policji w Hajnówce reprezentował podczas rozprawy Jarosław Ignatiuk. Powiedział on, że oskarżonym kobietom zarzuca się czyn z art. 51 par. 2, którego zdaniem policji miały się one dopuścić podczas uroczystości 3 Maja w Hajnówce. Chodzi o „zakłócanie czynem chuligańskim poprzez wykrzykiwanie haseł obraźliwych, obelżywych, nielicujących z powagą święta”.

  Jednym z przesłuchiwanych przed sądem świadków był Jarosław Grygoruk, sekretarz miejskiej gminy Hajnówka.

  – Byłem bardzo zniesmaczony zachowaniem tych, przeważnie młodych, ludzi. Uraziło mnie hasło „Narodowa Hajnówka”, bo jest nacjonalistyczne. Obraźliwe też moim zdaniem, choć nie dla mnie, a dla innych uczestników uroczystości, było hasło „Precz z komuną”. Ogólnie uważam, że skandowanie tych i innych haseł zakłóciło uroczystości 3 Maja – zeznał sekretarz gminy. Pytany, czy widział podczas uroczystości oskarżone kobiety, odpowiedział, że nie.

  Zeznawali również dwaj policjanci, którzy bezpośrednio po uroczystościach 3 Maja zatrzymali i spisali dane Elżbiety Poleszuk oraz Magdaleny Nesteruk. Obaj podali tę samą wersję przebiegu zdarzeń. Od zwierzchnika otrzymali polecenie zatrzymania, wylegitymowania i spisania danych osób skandujących hasła. Zeznali, że osoby, które spisywali, zachowywały się normalnie, szły chodnikiem, nie łamiąc żadnych przepisów, więc byli nawet zdziwieni, dlaczego polecono im spisać dane tych ludzi. O powodach dowiedzieli się dopiero na komendzie. Był to pierwszy patrol, który wówczas spisał dane kobiet. Później, nie wiadomo dlaczego, tych samych czynności dokonał kolejny patrol.

  Przed sądem jako oskarżone stanęły Elżbieta Poleszuk oraz młodziutka dziewczyna Magdalena Nesteruk. Występują bez obrońcy. Zapytane przez sędziego, czy przyznają się do zarzucanych im czynów, powiedziały, że nie i ich zdaniem skandowane przez młodzież hasła nie mogły naruszyć powagi święta ani obrazić żadnego uczestnika uroczystości. Poza tym Poleszuk dodała, że skandowała też hasło „Bóg, Honor, Ojczyzna”, które nie mogło przecież nikogo obrazić.

  Następna rozprawa 18 listopada. W charakterze świadków zeznawać będą dwaj kolejni policjanci. Dzień wcześniej ruszy w Hajnówce drugi proces w tej samej sprawie. Tym razem na ławie oskarżonych zasiądą kolejne trzy bardzo młode osoby oskarżone przez policję o zakłócanie uroczystości 3 Maja: Barbara Poleszuk, jej brat Dawid oraz Darian W. Wszystkie oskarżone osoby z rodziny Poleszuków (matka Elżbieta, córka Barbara i syn Dawid) zgodziły się na ujawnienie danych.

  Do zdarzenia doszło podczas przemówienia Jerzego Siraka, burmistrza Hajnówki.

  – Nie mogliśmy spokojnie znieść takiego bolesnego zgrzytu, żeby członek SLD, partii dziedziczącej po PZPR, która za PRL zniosła święto 3 Maja, teraz jako burmistrz miał główną przemowę podczas tego święta – relacjonuje Magdalena Nesteruk.

  – Te hasła nie były jednak agresywne czy niezgodne z prawem. Skandowaliśmy m.in.: „Bóg, Honor, Ojczyzna”, „Precz z komuną”, nasze zachowanie było spokojne, nikt nie był agresywny. Nikt z zebranych tam osób nie miał do nas o to pretensji. Przeciwnie, ludzie bili nam brawo – wyjaśnia.

  Najpierw policja nie interweniowała. Stało się to dopiero, kiedy uczestnicy uroczystości zaczęli się rozchodzić. Wtedy funkcjonariusze zaczęli zatrzymywać osoby, które wykrzykiwały hasła. Wylegitymowano je i ukarano mandatami za zakłócanie porządku. Nie wszyscy mandaty te przyjęli. Ostatecznie Komenda Powiatowa Policji w Hajnówce wszczęła szereg dochodzeń. Pierwsze dotyczyło „publicznego propagowania ustroju faszystowskiego państwa poprzez eksponowanie publiczne podczas 3 Maja symbolu graficznego krzyża celtyckiego”, którego taka ekspozycja nie jest jednak w Polsce ścigana. Jak łatwo można się domyślić, prokuratura, nie mając podstaw prawnych do ścigania, sprawę tę umorzyła.
  0
 • wiśta wio
  2014-11-06 23:57:23
  Trzeba zamknąć ten cyrk na Wiejskiej,dość kpienia z narodu.
  0
 • analityk
  2014-11-07 14:14:38
  Co ta hołota PIS-owska wyprawia ? Co oni proponują ? Tego Smirnowa, który opowiada same bzdury. To są nieroby i bezmózgowcy.Żeby coś konstruktywnego zaproponowali ? Tych ludzi w wyborach samorządowych należy nie wybierać. Oni chcą tylko konfliktować, ponieważ to są rewolucjoniści na czele z Kaczyńskim.
  0
 • analityk
  2014-11-07 14:19:46
  Panie Szczerski na czym Pan się zna ? Pan jesteś klakierem Kaczyńskiego. Trzeba bardzo nisko upaść,żeby nie szanować swojej godności. Za etat w Europarlamencie jest Pan gotów obrażać Polaków.
  0
 • analityk
  2014-11-07 14:24:36
  Kim jest ten Smirnow ? Na czym on się zna ? Co on w sejmie mądrego zaproponował przez ten czas jaki jest ? To jest żałosne, że takich ludzi mamy w sejmie. To jest świetna informacja dla wyborców aby się zastanowili przed następnymi wyborami do sejmu ?
  0
 • Warszawiak
  2014-11-07 16:40:55
  Podobno sprawa Wiplera to zaplanowana i wykonana prowokacja przez PO. A tu ?
  0
 • tadeusz
  2014-11-07 05:09:34
  CALA PRAWDA O PREZESIE (latwe do sprawdzenia)
  -sluzy przede wszystkim interesom rosji
  - posmiewisko europy
  - paranoik
  - tchorz ktory przezyl stan wojenny pod spodnica mamy, a teraz chroni go 9 facetow za 1.5 miliona zl/rok
  - bezzebny tchorz, ktory boi sie isc do dentysty
  - paranoik podejrzewajacy wszedzie spiski nawet zagranica
  - zadluzyl polske o 100 miliardow zl.w czasie prosperity
  - chce wystawic na ministra finansow z-ce komendanta powiatowej strazy pozarnej pania szydlo
  - wie ale nie powie
  - wzrost gora 160 cm w kapeluszu
  - staruch, 70tka I skleroza na karku
  - finanse zalatwiala mamusia
  - nigdy w zyciu nie pracowal
  - nie uprawia sportów
  - nie robi zakupow
  - nie ma prawa jazdy
  - nie ma żony
  - ale ma braki w uzebieniu przednim
  - nie wie co znaczy prawdziwa rodzina
  - pozostaje w zwiazku jedynie z kotem
  - nie zna zadnego obcego jezyka
  - nie ma konta
  - nie uznaje demokracji I chce ja zniszczyc
  - nie uznaje instytucji panstwowych
  - nie uznaje praw wyborczych Polakow
  - im gorzej dla POLSKI tym lepiej
  - jest oszustem wyborczym
  - przy komputerze I pianinie tylko sie fotografuje
  - ma chorobliwa fobie dotyczaca podrozy nie tylko zagranicznych, do Krakowa tez
  - nie uznaje struktur państwowych
  - zagranica byl tylko raz
  - nie podaje ręki Prezydentowi
  - lamie z upodobanjiem prawo I konstytucje I nie chodzi do sejmu, CO JEST OBOWIAZKIEM POSLA bo ma ważniejsze sprawy.
  - lekcewazy bezpieczenstwo narodowe, odmawia obecnosci w posiedzeniach dotyczacych tych waznych spraw
  - ma poglady narodowo-socjalistyczne (NAZI)
  - nie ma dumy I godnosci, bo nadal kocha Rydzyka mimo ze nazwal jego blizniaka oszustem, jego bratowa czarownica a ich dom szambem
  - manipuluje smiercia brata I po trumnach chce isc do celu
  i on chce rzadzic polska ekonomia i finansami???

  i on chce nam mówić jak ma wyglądać "nowoczesna polska"??? z czym do czego??
  0
 • szczam na PiS
  2014-11-06 20:06:34
  pisiory nachlali się Smirnoffa i wszystko im się popierdzieliło z tym Smirnowem - myśleli że będą mieli stały i nieograniczony dostęp do gorzały.
  0
 • Taaka prawda
  2014-11-06 20:08:38
  były polityk PO, a dziś poseł PiS - Andrzej Smirnow...

  to ma być ten BEZPARTYJNY strażnik ?
  0
 • Robnad
  2014-11-06 20:09:28
  Zgłoszenie normalnego faceta na stanowisko skutkowało salwą śmiechu gdy zgłoszono Grodzkiego albo Niesioła byłoby POwaznie
  PO TO OBCIACH NIE GŁOSUJ NA ZDEGENEROWANYCH PO-SRANCOW WSPIRANYCH PRZE PSLtytutkę
  0
 • szczam na PO
  2014-11-06 20:10:54
  Posrancy najarali się trawy i smiali sie jak czuby z wszystkiego
  0
 • antyPO
  2014-11-06 20:11:10
  q ...q... łba nie urwie więc przylizany raduś będzie z POparciem małorolnych chamów dalej kompromitował nasz kraj peowskie tłuki się cieszą bo znowu zachowali koryto
  0
 • Robnad
  2014-11-06 20:12:10
  Sikorek to kolejny PO niesiole POspolity CZUB
  0
 • ZSL = PZPR = PSL + PeŁO
  2014-11-06 20:25:21
  Ciekawie to wyglądało jak kamerą najechał na PO-srańców
  Mordy zajadłe fałszywymi uśmieszkami A zwłaszcza PO-jny
  Stefo szczaw na mirabelkach Zajady w koncikach ust piana
  z pyska widoczna u każdego PO-srańca
  0
 • bum bum 10.04.2010
  2014-11-06 20:21:10
  Niesiolowski ma polewke z pisowcow a wybory znowu wygra PO - zapamietajcie to pisowcy
  0
 • na zdjeciu jada bez trzymanki
  2014-11-06 20:43:05
  jakby jechali bez trzymanki, i nic nie mieli do stracenia oprocz darmowych obiadkow i diet poselskich, i foteli po 15 tysiakow,
  0
 • Stefan Odbyt Niesiołowski byłby najlepszym
  2014-11-06 20:36:16
  marszałkiem sejmu. Oczywiście sejmu żuków gnojowych, do których pasuje najlepiej!
  0
 • Wiesio13 bicz na PISmatołki
  2014-11-06 20:36:30
  Kopaczka to stara komunistyczna działaczjka PO to obciach to POspolita mafiam POsowiecka
  0
 • wygladaja jak na karuzeli
  2014-11-06 20:38:47
  **** Na zdjeciu szanowni Parlamentarni wygladaja, jakby jechali na karuzeli. Amen.
  0
 • Taaka prawda
  2014-11-06 20:39:26
  re ~Robnad2014-11-06 20:34

  Kto stoi za Der Dziennik. TO wsiowa gadzinowka nie pozwalaja komentaowac artykólu
  ---
  jak już kogoś podrabiasz to nie rób mu obciachu i PISZ BEZ BŁĘDÓW ORTOGRAFICZNYCH
  0
 • Dama Pik
  2014-11-06 20:49:25
  re Taaka prawda, 20.39
  a co ty chcesz, coby taka Pani Fotyga , pewnie twoja oblubienica zostala na posmiewisko dla Polski, marszalkiem sejmu, co?, niedoczekanie twoje.
  0
 • Rozenek uczeń Urbana
  2014-11-06 20:59:05
  Towarzysz Aleksander K wie wszystko jak to bywało z Putinem w końcu był na szkoleniach w Moskwie i stwierdził
  że Putin by tego nie powiedział co Sikora wymyślił Puzniej
  pod presją nacisku głównego POsrańca zmienił zdanie Sikor
  i się zbłaznił chcąc wysadzić z miny głównego POsrańca
  0
 • Fruzia
  2014-11-06 21:00:43
  ~Robnad2014-11-06 20:34
  Kto stoi za Der Dziennik. TO wsiowa gadzinowka nie pozwalaja komentaowac artykólu o Kwasie i Putinie .

  Czyli gazetka dla ciebie wieśniaku...nie znający języka ojczystego...analfabeto...artykUł...głąbie...artykUł...ćwoku...
  0
 • Taaka prawda
  2014-11-06 21:35:21
  re ~Dama Pik2014-11-06 20:49 PODRÓBA

  re Taaka prawda, 20.39
  a co ty chcesz, coby taka Pani Fotyga , pewnie twoja oblubienica zostala na posmiewisko dla Polski, marszalkiem sejmu, co?, niedoczekanie twoje.
  ---
  co ja chcę to dla ciebie jest niepojęte.
  Za głupi jesteś ty ZŁODZIEJU cudzych nicków
  Nie pozwalam ci podszywać się pod nick mojej koleżanki
  0
 • Wiesio13 bicz na PISmatołki
  2014-11-06 21:30:36
  re 2014-11-06 20:36 FALSZYWKA PIS
  Podróbka PIS

  Robnad
  pisz pod swoim nikiem zlamany PISowski hojku

  Dopadla sraaaczka prezesa ? Falszowac posty nie pomoze konusowi !
  Czytaj informacje ze zrozumieniem albo nie wypowiadaj sie jesli myslenie za bardzo cie boli!
  0
 • Wiesio13 bicz na PISmatołki
  2014-11-06 21:32:14
  MOZE KATOLIK KAMINSKI sie nadaje...?
  Kamiński, jak katolicki poseł, porzucił poprzednią żonę {ślub kościelny}
  i związał się z Klejnowską i żyje z nią na "kocią łapę",
  jak mówi Rydzyk i Pawłowicz o ślubie cywilnym...
  Najwazniejsze, ze Wodz z cala pewnoscia nie bedzie oburzony !

  Zgodnie z tym co powiedzial podczas posiedzenia klubu PiS, ktore odbyło się w Domu Pielgrzyma Amicus przy kościele św. Stanisława Kostki na warszawskim Żoliborzu, w pazdzieniku 2013 roku.

  W zwiazku z afera "centymetrowa" Hofmana, Wodz nad wodzami oswiadczyl:
  " Jako dowódca wolę mieć wojsko rozpite, ale bitne niż grzeczne i ostrożne."

  W PiS-ie zony tez zaliczaja sie do "wojska".
  Z cala pewnoscia zalicza sie do niego "aniolek"
  PiS-u Iwona Klejnowska dla ktorej posel PiS-u Mariusz Antoni Kamiński,
  byly czlonek Młodzieży Wszechpolskiej,
  opuscil swoja pierwsza zone i dwoje dzieci.
  Ale smrod pseudo katolicki !
  0
 • Robnad
  2014-11-06 21:38:08
  Czekam kiedy moj wodz ojciec Jozia Baka (debila z Gdanska) da głos w języku angielskim w otoczeniu dziennikarzy z całej Europy. Do tej pory naprawdę świetnie POsługiwał sie angielskim i PO angielsku PO POstu perfekcyjnie się ...śmiał.
  0
 • Dama Pik
  2014-11-06 21:38:47
  re ~Wiesio13 bicz na PISmatołki2014-11-06 21:30

  re 2014-11-06 20:36 FALSZYWKA PIS
  Podróbka PIS

  Robnad
  pisz pod swoim nikiem zlamany PISowski hojku
  ---
  a jesteś pewien ,że to on podrabia?
  A kto jego podrabia ?
  A kto MIE podrabia ???
  ja w życiu nikogo nie podrobiłam
  0
 • Wiesio13 bicz na PISmatołki
  2014-11-06 21:44:49
  Kaczyński uważa, że nadal jest premierem. Nie będzie go zapraszać prowincjonalna lekarka z Szydłowca

  "Daleko posuniętą nieodpowiedzialnością" nazwał prof. Radosław Markowski bojkotowanie przez prezesa PiS spotkań organizowanych przez rządzących. - Główny pretendent do fotela premiera od siedmiu lat nie uczestniczy w posiedzeniach RBN. To całkowicie niedorzeczne odrzucenie zaproszenia na spotkanie organizowane przez premier Kopacz
  to dowód, że PiS...to szkodnik i V kolumna !

  Premier Ewa Kopacz zapowiedziała, że środowe spotkanie z liderami ugrupowań parlamentarnych, poświęcone budżetowi partycypacyjnemu w gminach, nie będzie jedynym. Szefowa rządu chce rozmawiać z politykami o innych problemach. Czy doczeka się, że w rozmowach uczestniczyć będzie Jarosław Kaczyński?

  Prezes zajety..?
  Prezes...bo on całuje tylko mężczyzn, każdy nawet "prawdziwy patriota" ma swoje "upodobania".
  0
 • Robnad
  2014-11-06 21:46:42
  groteska.
  można by sobie przypomnieć finałową scenę z "co mi zrobisz , jak mnie złapiesz" Barei.

  kwestia ŚWINI
  co mi zrobisz, jak mnie złapiesz, no co?

  folwark zwierzęcy Orwella przy tym folwarku POkemońskim to komedia.
  tutaj mendy ujadają, talie ci cuda, he, he, he.
  0
 • ddd
  2014-11-06 21:47:00
  A w Polsacie mówili, że spokojna. To jak "kurde" jest??
  0
 • fruzia
  2014-11-06 21:49:49
  Kupie chętnie buty od Kwasowej może coś spusci z tych 350 zł w końcu używane były
  0
 • Wiesio13 bicz na PISmatołki
  2014-11-06 21:51:24
  Pijana pisówa w samolocie: laduj dziadu, wóda sie konczy! Jaka mgla, jaka mgla?
  Siadajcie! tchorze bo bedzie interpelacja w sejmie

  Ojczyzne wolna (od kaczyzmu) racz nam wrócic, Panie!
  0
 • , zapomnial podpisac artykul?Ktos.
  2014-11-06 21:53:24
  a na zdjeciu 4/ 13 wyglada, jakby na karuzeli jechali bez trzymanki ,
  a pod artykulem piszacy zapomnial sie podpisac.Amnezja czy choroba po zjedzeniu osmiorniczek?
  0
 • Kielczanin
  2014-11-06 21:57:34
  Dla PO utrzymanie wewnętrznej równowagi (czyt. podziału łupów pomiędzy wszystkie liczące się frakcje) jest kwestią życia i śmierci. To co spaja różne gangi wewnątrz PO w j3edną partię to właśnie nadzieja na udziały w szabrowaniu państwa.
  0
 • najwyższy stopień wyprania mózgu - cytować GW
  2014-11-06 21:58:20
  ~Wiesio13 bicz na PISmatołki2014-11-06 21:44
  Głupi, głupszy, czytacz GW vel oglądacz TVN.
  To TY?
  0
 • Dama Pik
  2014-11-06 22:03:59
  re ~Wiesio13 bicz na PISmatołki2014-11-06 21:47

  re Dama Pik2014-11-06 21:38
  Ty nie podrabiasz ,
  ---
  ale mnie jakiś debil podrabia
  A co do "PiS debilstwa " co z braku argumentów fałszuje posty to można to samo powiedzieć o przeciwnej stronie.Też fałszują posty.
  A ja mam jeszcze inną teorię;
  To ktoś trzeci fałszuje posty i ma dziką radość patrząc jak udało mu się napuścić was na siebie
  0
 • aussie1inc
  2014-11-06 22:30:25
  Wiedzialem ze wielu poslow to kompetni durnie, ale zeby az tak? W glowie sie nie miesci.
  0
 • Wiesio13 bicz na PISmatołki maz wlasnej zony
  2014-11-06 22:48:53
  Wiesio13 bicz na PISmatołki kazirtodczy najduch bo pijana matka dala piroga wlasnemu bratu
  0
 • Pali--Kott
  2014-11-06 22:49:52
  Ja bym proponował na Marszałka Sejmu PO-pier---nego
  Stefka Muchołapa Sczawia Przywódce PO---j -bańców
  żeby były Jaja z tego POmiotu wybranych i nie ruszanych
  złodziei
  0
 • Robnad
  2014-11-06 22:51:23
  Wiesio13 bicz na PISmatołki Pomatol z POstepujacym debilizmem juz ma fekalia w POrtkach
  0
 • Wiesio13 bicz na PISmatołki
  2014-11-06 22:59:01
  re Podróbka PIS
  belkoczesz smieciu
  belkot idioty...Hofman potracil cie swoim fiutem ?
  ---

  Ojczyzne wolna (od kaczyzmu) racz nam wrócic, Panie!

  UJAWNIC liste szpicli TW SB
  komunistycznej bezpieki wsród aparatczyków PIS i KK !

  Kaczynski jest rezultatem bledu na sali porodowej
  Kaczynski... tak sie teraz napina, ze jego pampersy moga tego nacisku nie wytrzymac!
  Wtedy wewnetrzne tresci PiSu bedziemy mieli jak na scierce!
  0
 • PO to fekalia
  2014-11-06 22:52:45
  PO to fekalia ktore sprzedaly nasz kraj.. ambertek zegarmistrz i mistrz mirabelek
  0
 • Dama Pik
  2014-11-06 23:00:46
  re ~Robnad2014-11-06 22:51 PODRÓBA !!!

  Wiesio13 bicz na PISmatołki Pomatol z POstepujacym debilizmem juz ma fekalia w POrtkach
  ---
  Robnad pisze z znakami diakrytycznymi
  0
 • Robnad
  2014-11-06 23:03:42
  Wiesio13 bicz na PISmatołki nie wysilaj sie debilku POstow o sobie nie schowasz kazirodczy najduchu
  0
 • Czesiek Hydraulik
  2014-11-06 23:19:17
  Dzień w którym PełO odejdzie na śmietnik historii będzie jednym z najpiękniejszych dni w historii Polski. Gonić to dziadostwo.
  0
 • Robnad
  2014-11-06 23:20:29
  Wiesio13 bicz na PISmatołki jaja bedziesz lizal urbanowi jak cie wybzyka
  0
 • Dama-Caro
  2014-11-06 23:22:03
  Wiesio13 bicz na PISmatołki POsPOlite scierwo juz placze
  0
 • berta
  2014-11-06 23:21:54
  Precz z POmatolami!
  0
 • Ironiamus
  2014-11-06 23:23:31
  Smirnow kandydatem PS. To nazwisko brzmi tak swojsko. Należy mu się.
  0
 • Czesiek elektryk
  2014-11-06 23:29:32
  Pik Dama bzyka sie sama, za kibica ma wiesia zboczonego kolesia
  0
 • czesiek elektryk
  2014-11-06 23:39:03
  dama wal sie sama albo z wiesiem
  0
 • Kwiatkowski paris
  2014-11-07 00:03:22
  uwaga internauci, w nastepnych dniach wielu z was dostanie upomnienie z kancelarii adwokacja za nielegalne ogladnaie filow z portali internetowych, bedzie tez do zaplacenia 500 zl kara, ktora zasila konto kancelarii za wyslanie powielonego na kompie listu.

  Oczywiscie ten prcedder adwokacki jest podobny do piramidy i dziala na zasadzie nieznajomosci praw euorpejskiego a bazujacego na obowiazujacym prawie niemieckim, na ktore to kazdy obywatel Unii moze se pwowolac, bo w UE istnieje rownosc wobec prawa.

  Wg. orzeczen sadow europejskich ogladanie filmow na portalach, nie ma znamion naruszania praw autorskich, poniewaz nie jest trwale zapisywane na dysku. Precedens stworzyla pewna kancelaria niemiecka, ktora podobnie jak u nas rozsylala upomnienia, wielu zaplacilo i pieniedzy juz nigdy nie odzyskalo,mimo wyrku sadu.Epilog sprawy jest taki ze ci sami adwokaci sa scigani przez prokuratury za nieegalne zbieranie adresow ip w sieci i grozacymi listami naruszyli bezpodstawnie spokoj domowy i sfere prywatna obywateli.

  Tak wiec, gdy otrzymasz taki list, zarzadaj podstawy i orginalow na podstawie ktorych kancelaria udowadni ze faktycznie reprezentuje autorow, majacych zastrzezenia. zarzadaj dokumentow urpawniajaca kancelarie adwokacka do zbierania adresow ip i potwierdzenia przez rzeczoznawcow wiarygodnosci tych bezprwnych sledztw w sieci. zarzadj dokumentow z prokuratury na jakiej podstawie wszczeto sledztwo i kto zmusil operatorow do wydaniia danych osobowych.

  Powolaj sie na prawo europesjskie i w zdnym wypadku nie plac - za 500 zl nikomu nie oplaca sie robic procesu cywilnego. Walcz o swoje, nie daj sie zastraszyc, najlepiej sam atakuj i zloz doniesienie do prokuratury na kancelarie w podejrzeniu o wyludzanie pieniedzy.

  lammer
  0
 • Pomatoly to fekalia
  2014-11-07 00:22:36
  Wiesio13 bicz na PISmatołki kazirodczy cycek POsty o sobie zakamuflowac chce
  0
 • Robnad
  2014-11-07 00:30:51
  Macierewicza schowali do szafy , skuli mu morde a pawlowicz kopniakami zapedzili do piwnicy !!
  PIS POTRAFI !! BRAWO PREZES !!
  0
 • weteryniarz( P)Osłów
  2014-11-07 02:43:47
  Sitwa wybucha salwami śmiechu,a przydałby się na mównich psychiatra,któryzarzadałby przebadania sikorki.Popatrzcie na te mink i pozy.Toż tu można peknąć ze śmiechu.Zacowanie,wygadywanie dzwnych rzeczy publicznie,potem odwoływanie,to już nie jest śmieszne,to ośmiesza Polske w świecie.Co to za choroba,może schizofrenia maniakalna?Przy okazji trzebaby zbadać niesiołka-plujke.Podobnie jak jego kolega dziwne minki,uchachany jak klaun ale dodatkowo bywa niebezpieczny dla otoczenia.Tu już POtrzebny jest kaftan.Stawiam na schizofrenie paranoidalna.
  0
 • wyborca
  2014-11-07 04:49:52
  POgonić i oczyścić Polskę z PO!
  sitwę pogonić bo fetor wszędzie ogromny!
  0
 • hektor
  2014-11-07 05:10:09
  A jezeli ktos zapomnial PRZYPOMNIJMY METODY RZADZENIA PREZESA
  - donosik rano, donosik w południe, donosik wieczorem
  - przeciek do rzepy rano wieczor i w poludnie
  - hak najlepiej wieczorem
  - awantura przynajmniej 7 razy w tygodniu
  - gnojenie ludzi w każdej minucie
  - kompromitowanie Polski, w tym liczne walki o krzesła w Brukseli
  - tak jak radzi Dzierzynski "inwigilacja prowokacja likwidacja
  - akcje "zaszczucia ala Blida" na porządku dziennym
  - udowadnianie, że białe jest czarne a czarne jest białe - codziennie
  - udawanie, że takie coś jak gospodarka nie istnieje - niech sie
  tam jakoś kręci samo
  - obsadzanie wszystkich urzędów "swoimi"
  - wysłanie większości Polaków na Madagaskar - wszak to sami agenci i
  Zomowcy
  - dopuszczenie możliwości uczynienia kota pierwszą damą
  - itd... itp...
  0
 • robert
  2014-11-07 05:13:33
  NIkt nie zrobił (i nie robi) więcej w walce z prawdziwą opozycją PRL'owską co Jarosław Kaczyński. NAPRAWDĘ BERIA I RADKIEWICZ BYLI BY DUMNI Z JEGO DOKONAŃ. ZNISZCZYĆ WIZERUNEK WAŁĘSY, BARTOSZEWSKIEGO, KURONIA TO DOPRAWDY CZYN HEROICZNY GODNY AGENTA 007.

  TEN LAJDAK NA USLUGACH AGENTA KGB Z TORUNIA NIENAWIDZI POLSKI.
  Nikt dotychczas, podczas pełnienia rządów nie zinwigolował, bezpodstawnie oskarżył czy wręcz zamordował (Blida) tylu osób które były przez siepaczy PiS'owskich wywlekane z biur i domów oskarżane przez ministra pseudosprawiedliwości pispowskiej Ziobrę w telewizji publicznej w niekończoących się ślinotkoach i bełkotach.
  Nikt dotyczas nie warzył się na powołanie faszysty na stanowsko ministra oświaty i buraka na miejsce ministra rolnictwa po to tylko by go skompromitować i zniszczyć przez postawionych tajniaków.

  Nigdy więcej tego czasu.
  0
 • kara_mustafa
  2014-11-07 05:15:59
  wyobrażacie sobie taki rząd?

  Świrosław Truposław Kłamczyński - premier i jednocześnie minister zdrowia psychicznego

  Mariusz Kaminski – spec od podsluchow I nagrywan
  Donna Pawlowicz – minister wdrazania kultury pisowskiej
  Zbigniew Zero Ziobro - minister niesprawiedliwości
  Antek Policmajster Macierewicz - minister ds helu, sztucznej mgły i katastrof lotniczych
  Adam L4 Hofman - minister rolnictwa i rozwoju wsi
  Anna Piękna i Bestia Sobecka - minister ds rodziny radia maryja
  Karol Melex Karski - minister ds transportu i komunikacji
  Mariusz C.B.A. Kamiński - minister ds prowokacji i tajnych służb
  Mariusz Gebbels Płaszczak - minister ds propagandy i piaru
  Beata Kolacja Kempa - minister ds kultury osobistej
  Anna Uśmiechnięta Inaczej Fatyga - minister afer zagranicznych
  Richard Zmiana Partii Czarnecki - minister sportu i innych głupot
  Jacek Wehrmacht Kurski - minister obrony narodowej
  Marek Loczek Suski - minister edukacji i patriotyzmu genetycznego
  Tadeusz Dyrektor Rydzyk - minister ds jedynego słusznego wyznania religijnego
  Joachim Ruska Trumna Bredziński - minister ds cudzego majątku
  Elżbieta Coś Tam Coś Tam Kruk - minister ds wychowania w trzeźwości
  Ludwik Trzeci Bliźniak Dorn - naczelny eunuch RP
  Beata Szydło - minister ds robienia i pakowania zakupów prezesa

  jeśli sobie wyobrażacie, to pamiętajcie, żeby 9 października pójść na wybory, to jedyny sposób, aby te osoby NIGDY już nie rządziły!!!
  Twój głos to także demokratyczna możliwość ostatecznej delegalizacji PiSlamu i kaczyzmu!!!
  0
 • Dor
  2014-11-07 06:55:04
  Oglądałem i tam nie były tylko śmiechy!!! Jednak PO i PSL zgraja moralnie Zepsutych ludzi.

  Oni od wielu lat nas okłamują!
  0
 • PiSior na Bicze (Bitch'e)
  2014-11-07 07:19:02
  Holota PO przyjmuje wszystko salwami smiechu. Wie, ze bydlo, które na nia glosuje, nie zawiedzie na wyborach.
  0
 • Dor
  2014-11-07 07:20:14
  Według mnie pis chce zniszczyć ojczyznę
  0
 • bo moja to Polska
  2014-11-07 07:26:57
  dor powiedz jeszcze tylko jaki kraj to twoja ojczyzan
  0
 • Robnad
  2014-11-07 07:25:19
  Potworki pochowali do szafy ! Wybory ida , zeby ludzi nie straszyli .
  Macierewicza schowali do szafy , skuli mu morde a pawlowicz kopniakami zapedzili do piwnicy !!
  PIS POTRAFI !! BRAWO PREZES !!
  0
 • św.NH
  2014-11-07 07:27:02
  Pan KRETYNA IDZIE PO WISIENKĘ NA KUPIE PUTINA
  0
 • ubek idiota
  2014-11-07 07:41:36
  Ubaw po pachy, jak PIS coś powie.. to boki zrywać. Na szczęście to "góra" 30% wyborców..
  Pozdrawiam "wyznawców Prezesa". Jak zwykle "mowa miłości PIS" skutecznie pompuje słupki POparcia!!!

  Dzięki Wam o czcigodni!!!
  0
 • Czy wy o tym wiecie
  2014-11-07 07:46:51
  Ostatnio przecierałem oczy ze zdumienia w regionalnym dzienniku wyczytałem,że policjanci dostali polecenie służbowe,żeby ustalać i rejestrować wszystkie osoby majace zamiar wyjechać na marsz święta Niepodległości do Warszawy.Anonimowi policjanci przysłali do gazety protest,że nie chcą ale muszą brać udział w szykanowaniu polskich patriotow.
  0
 • wyborca/ wyborcze TABU.
  2014-11-07 07:56:37
  Prez clintona pytano - Dlaczego wymigal sie od udzialu w wojnie?A u nas gdyby ktos spytal jakiegokolwiek KANDIDATE- dlaczego nie odsluzyl Ojczyznie tego co nalezne, a tewraz chce nam sluzyc , ale za pieniadze, to wszyscy sluchacze byliby zgorszeni, jak po obiedzie na ktorym podano, lrcz zabrano danie z osmiorniczek.
  Od naszych wybrancow powinnismy wymagac oddania i szczerosci, poswiecenia, a nie tylko OBIETNIC LATANIA DZIUR W DROGACH.
  0
 • baca
  2014-11-07 07:57:04
  dopóki nie zmienimy PO Polska będzie bagnem europy,

  przedtem doili nas ruscy teraz doją niemcy, a my mamy wolność do wyjazdu na zmywak...

  kto głosuje za PO ???!!! przeciez to partia leni, idiotów, kłamców...
  0
 • lokator
  2014-11-07 08:01:23
  co to za demokracja kiedy głosujemy na partie a oni sami wybierają kolesi którzy wejdą do sejmu, potem musimy słuchać m.in. niesioła, ktory co najwyżej nadaje się do kopania rowów...

  głosujmy na człowieka, konkretnego, zmieńmy ordynacje wyborczą wtedy w sejmie będą ludzie których my wybraliśmy a nie tusk, kaczyński, miller itp.
  0
 • kkk
  2014-11-07 08:02:01
  Cytując klasyka. Nomen omen rosyjskiego. Z czego się śmiejecie, z samych siebie się śmiejecie!
  0
 • zdradek
  2014-11-07 21:49:15
  nikt mnie nie ruszy, ide na koszt frajerów na osmiorniczki. Wasze zdrowie głupki. Tylko głosować idzcie! Albo PO albo 2 krzyzyki, pamiętajcie *******
  0
 • Wiesio13 bicz na PISmatołki
  2014-11-06 21:47:26
  re Dama Pik2014-11-06 21:38
  Ty nie podrabiasz ,
  a
  PIS debilstwo nie ma argumentow wiec podrabia i falszuje posty !

  Pijany mężczyzna popchnięty przez posła PiS Dawida Jackiewicza zmarł.
  Prokurator? umorzył śledztwo,
  wątpliwości pozostały
  http://polska.newsweek.pl/tato-go-zmiksowal,91007,1,1.html
  My Polacy powinniśmy żądać wyjaśnienia!
  0
 • moze to salon wybuchnal smiechem?
  2014-11-06 20:32:36
  ***nie znam Wymienionego kandydata na Marszalka Sejmu, ale jesli byl przedstawiony tak zasluzony Czlowiek i Odznaczony tak Wielkim Orderem, a cala sala ? SALA/,przyjela Go wybuchem Smiechu***** to moze nie wszyscy na tej sali wybuchneli smiechem, a moze Smiechem wybuchnal salon?
  0
 • troche powagi by nie zaszkodzilo
  2014-11-06 20:21:56
  *** Na stronie 5/ 6 dziennikarz pisze, ze kandydat na marszalka saejmu zostal odznaczony KRZYZEM Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski*************
  Zas na srtonie 4/ 6 pisze sobie tak,: ******* Te propozycje sala przyjela wybuchem smiechu ******** Sorry, ale Szanowny Dziennikarz sie nie podpisal, i czyzby nie pomylil mu sie parlament z Sala balowa, gdzie podaja osmiorniczki na obiad za friko. dla konsumujacych., o alkoholach nie wspomne.Troche powagi by nie zaszkodzilo.
  0
 • przeciw_debilom
  2014-11-07 08:41:11
  ~kkk2014-11-07 08:02

  Takich debili jak PIS to naprawdę trudno znaleźć, chyba wszyscy idioci polskiej polityki ciągną do nich jak ćmy do światła.
  A te ich groteskowe kandydatury na najważniejsze stanowiska w państwie to kpina z Polaków. Dziwne tylko, że na marszałka sejmu nie zaproponowali technicznego Glińskiego, czyżby teraz ich stałym kandydatem do wszystkiego miał zostać Smirnow???
  0
 • Feelgood
  2014-11-07 08:42:23
  Jak zwykle pisiory mącą bez sensu... czy nie szkoda czasu na jałowe debaty ??

  Może pogadajmy o wybuchu w salonce mamrotka ?
  0
 • PiS be with you
  2014-11-07 08:49:11
  Ukradziona czesc Tupolewa.. jest w willi prezesa
  wiem ze sie przy niej onanizuja razem z prezesem i Hofmankiem
  0
 • jola
  2014-11-07 08:58:35
  Trzeba zrobić przegląd ile debilów w jakiej partii i towarzystwo wysłać na leczenie.A swoją droga pan marszałek twarzyczkę ma nieciekawą a do tego zaniki pamięci oraz wygłaszanie urojonych informacji to coś niepokojącego.
  0
 • Wiesio13 bicz na PISmatołki
  2014-11-07 09:08:33
  Nachlany PIS

  Mentalnosc, która doprowadzila do katastrofy smolenskiej, trwa. Nadlatuje nad Polske samolot,
  którego piloci swoja niekompetencje pokrywaja wyglaszanymi gromko haslami o Polsce, patriotyzmie,
  a na lewo i prawo wymachuja krzyzem i deskami ze smolenskich trumien.
  Pull up, pull up.
  0
 • Mariola
  2014-11-07 09:14:58
  PIS PIS - hofmanowa dorabia falszujac posty
  2014-11-07 09:08

  zeessrala sie bida i pisszczy
  spadaj debilko z PIS
  0
 • Wiesio13 bicz na PISmatołki
  2014-11-07 09:08:42
  Urodzilem się tylko po to, by szczac na PO!
  0
 • Wiesio13 bicz na PISmatołki
  2014-11-07 09:22:30
  nie MARTWCIE się !!!...
  ŚFINIE z PLATFORMY
  nie P.O.zwolą oderwać Radzia
  OD KORYTA...

  PLARFORMA KORYTA
  0
 • Kryniecki
  2014-11-07 09:15:50
  Ach ten bydlęcy rechot tępaków z PO i ich dziennikarskiego motłochu.
  0
 • Robnad
  2014-11-07 09:26:15
  PIS PIS - hofmaaanowa dorabia falszujac posty

  zeessrala sie bida i pisszczy
  spadaj debilko z PIS
  0
 • Mariola
  2014-11-07 09:24:52
  dokąd
  NIE WYRŻNIECIE
  tej HOŁOTYz PLATFORMY

  NIC SIĘ NIE ZMIENI !!!...
  0
 • spoko, SPOKO
  2014-11-07 09:27:00
  QR-fa QR-fie
  łba nie urwie...

  PLATFORMĘ łączy KORYTO !!!...
  zdRadkowi włos z głowy nie spadnie
  0
 • łowca PIS debili
  2014-11-07 09:28:00
  PIS falszywki --pseudo Wiesio to zonki
  tych trzech z awantury w samolocie.
  Dorabiaja sobie PISowki !

  Ojczyzne wolna (od kaczyzmu) racz nam wrócic, Panie!

  UJAWNIC liste szpicli TW SB
  komunistycznej bezpieki wsród aparatczyków PIS i KK !

  Kaczynski jest rezultatem bledu na sali porodowej
  Kaczynski... tak sie teraz napina, ze jego pampersy moga tego nacisku nie wytrzymac!
  Wtedy wewnetrzne tresci PiSu bedziemy mieli jak na scierce!
  0
 • zimny Jarek
  2014-11-07 09:30:00
  Hofman , zamiast falszowac posty Wiesia 13 zmien mi pieluche !

  To wina Tuska !
  0
 • obywateledecydują.pl
  2014-11-07 09:30:22
  NIE PO-zwólcie się OLEWAĆ PO-llitykom
  0
 • wyborca
  2014-11-07 09:20:02
  ten pacan został nadal: obłuda i zakłamanie sitwy PO+PSL sięga trzeciego dna !!! tfuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu sk
  0
 • Polak
  2014-11-07 11:37:40
  Opluwajac Kaczynskich i PIS ,ludzie opluwaja Polke i siebie samych.Nie do wiary jacy ludzie sa glupi.A juz miala byc Polske ,ludzie znowu wszystko popsuli.To nie pierwszy raz w historii.
  0
 • Hofmanowa już zdrowa?
  2014-11-07 11:35:35
  Widzę,że wreszcie żona posła Hofmana w dobrej kondycji i od razu uaktywniła się na tym forum. Może do pracy byśmy poszli np. tak na osiem godzin do fabryki?
  0
 • zimny Jarek
  2014-11-24 18:41:38
  Leczyć Radka on tak sie byczy jak indor
  0
Reklama

Zobacz więcej

Reklama