Reklama
Warszawa
Reklama

Kolej na Ewę, czyli nowa akcja PO. ZDJĘCIA premier na Dworcu Centralnym

27 czerwca 2015, 09:43
PAP / Radek Pietruszka
Kolej na Ewę" pod takim hasłem premier Ewa Kopacz rozpoczęła podróż po kraju. Pierwszym celem jest Wybrzeże, a środkiem lokomocji, jakim udaje się do Sopotu - pociąg.
Reklama
Reklama

Powiązane

Reklama
Reklama
Czy ten artykuł był przydatny?
tak
nie
Dziękujemy za powiadomienie
Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytania w tym artykule, powiedz jak możemy to poprawić.
UWAGA: Ten formularz nie służy wysyłaniu zgłoszeń . Wykorzystamy go aby poprawić artykuł.
Jeśli masz dodatkowe pytania prosimy o kontakt

Komentarze(265)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
 • teresa
  2015-06-28 14:26:28
  jaka stara zapracowana ile zmarszczek do spa
  0
 • basia
  2015-06-28 14:38:53
  Kolej na Ewę. PO Bronku i Radku.
  0
 • POLAK
  2015-06-29 19:13:03
  Jaka Ona jest straszna z tymi brzydkimi zębami i krzywym pyskiem! FU!!!
  Bul Komorowska jest lepsza od niej.
  2
  pokażodpowiedzi (1)
 • rysiek
  2015-06-30 08:00:22
  Premier Kopacz to piękna kobieta. Tak jak prezydentowa Komorowska.
  0
 • awa
  2015-06-30 07:56:30
  PO Bronku kolej na Ewę. Zgoda.
  0
 • gracja
  2015-06-30 08:04:53
  Jakiś dobry krem na noc by się przydał, no i obowiązkowo dentysta i fryzjer !
  0
 • koko
  2015-06-30 07:57:49
  Kolej na Ewę. Czy to wymyślił pewien łysy przepocony spaślak ?
  0
 • wiesiek
  2015-06-27 22:16:09
  SPRAWA PROSTA. PO KLĘSCE KOMOROWSKIEGO KOLEJ NA KLĘSKĘ KOPACZ.

  PRZECIEŻ POLACY NIE ZAGŁOSUJĄ NA TAKIE NIEZGUŁY.


  TAK JAK KOMOROWSKI EWA KOPACZ UTRACIŁA ZAUFANIE POLAKÓW.


  NAWET WYBORCY PeŁo - nie mają najlepszego zdania o ludziach, których popierają. Świadczą o tym wyniki tajnej sondy zamówionej przez Platformę Obywatelską. Tego liderzy PO się nie spodziewali.

  - Co czwarty chcący głosować na PO uważa, że najlepsza w roli nowego premiera będzie Beata Szydło – główna kontrkandydatka obecnie urzędującej na tym stanowisku Ewy Kopacz.

  „Spece od badania opinii publicznej na zlecenie Platformy Obywatelskiej zapytali niedawno wyborców opowiadających się za PO, kogo zaakceptowaliby w roli nowego premiera. Nie mogli wyjść ze zdziwienia, gdy dostali odpowiedzi. Okazało się bowiem, że aż 25 proc. pytanych wskazało na główną konkurentkę obecnej szefowej rządu i partii, czyli kandydatkę PiS na premiera Beatę Szydło” – czytamy na fakt.pl.


  - Beata Szydło swoją podróż Szydłobusem rozpoczęła w poniedziałek. Gdzie nie pojechała, witano ją oklaskami.

  Ewa Kopacz dziś wyruszyła w podróż. Wybrała polską kolej i od razu zaliczyła wpadkę.

  - Próbowała namówić turystów z Kanady, by przekonali Polaków do Polski JEDNAK ZOSTAŁO TO NATYCHMIAST WYŚMIANE PRZEZ INTERNAUTÓW TAK JAK I JEJ NOWE HASŁO „Kolej na Ewę” - KTÓRE INTERNAUCI UZNALI ZA ZAPOWIEDŹ KLĘSKI EWY Kopacz.
  0
 • pg
  2015-06-27 14:08:02
  Tefałenowska pinkność i miszczyni stylu...żenuła!
  0
 • O Bywatel
  2015-07-02 07:52:26
  Ewce po prostu brakuje minimalnego intelektu, zdolnosci i umiejetnosci wymaganych na jej obecnym stanowisku. Moze pracujac w gminnym pogotowiu dala sobie by rade, ale bycie szefowa rzadu przerasta jej mozliwosci niemozebnie. Pozatem jej wiecznie rozhisteryzowny ton mowy tylko subtelnie potwierdza, ze w zasadzie nie daje sobie rady z niczym. Osobiscie podejrzewam, ze jej awans na premierostwo to majstersztyk Donka, ktory nie mogl przekazac wladzy w lepsze od siebie rece, bo wciaz liczy, ze to juz niedlugo PELOwski narod bedzie sie glosno domagal jego tryumfalnego powrotu do kraju jako jedynego realnego wybawcy.
  0
 • Rysiek
  2015-06-30 23:17:52
  była już książka "O psie który jeździł koleją" no cóż teraz mamy przypadek samicy psa jeżdżącej koleją czyli ? hmm... No cóż miejmy nadzieję że skoro tak jej się to podoba to naród załatwi jej karton na dworcu aby nie odstawała od innych meneli i bezdomnych. Ci ostatni mogą mieć problem z zaakceptowaniem tego zakłamanego ... w swoich szeeegach
  0
 • konstytucjonalista
  2015-06-30 20:08:03
  Podczas gdy wszyscy głoszą żale nad biedą Greków polska "Eva de Perón" jeździ po Polsce, żałuje Greków i opowiada jak to nam wszystkim Polakom dobrze jest za rządów PeŁo i jak bardzo nam się niebawem poprawi. Tymczasem, każdy z nas dostał prezent - 28 tysięcy złotych długu !


  Wczoraj, na łamach "Gazety Polskiej Codziennie", poseł Kraczkowski stwierdził: "Prawo i Sprawiedliwość w czasie swoich rządów udowodniło, że można mu zaufać. Nasza polityka podatkowa sprzyjała bogaceniu się Polaków, sprzyjała wzrostowi gospodarczemu. Ostatnie kilka lat zostało przez rząd PO-PSL w tej sferze właściwie zmarnowanych".


  Porównajmy sytuację w Grecji i w Polsce.

  - W Grecji dług wynosi 320 mld euro i jest praktycznie nie do spłacenia, sytuacja w Polsce nie jest dużo lepsza, bo dług wynosi ok. 380 mld dol. - przypomniała Magdalena Michalska.


  Wg rachunkowości Grecja jest bankrutem, choć ten fakt nie został politycznie stwierdzony a w Polsce ? ZA RZĄDÓW TRZYMAJACEJ WŁADZĘ KLIKI POWSI-PSL - 6,2 mln Polaków żyje w ubóstwie.


  - W Polsce jest bilion złotych zadłużenia publicznego, czyli 28 tys. zł na głowę jednego mieszkańca - są to sumy zatrważające. - Nie dba się o bilansowanie finansów publicznych. Rząd duzo wydaje a nie ma ma koncepcji, jak zarabiać, w jaki sposób pieniądze sprowadzać.

  Wyprzedano dobra narodowe, rośnie emigracja; tylko w tym roku wyjdzie ponad 2 mln Polaków, miliony Polaków pracują na umowy śmieciowe, wystepuje problem ludzi w wieku 50+.

  - Co siódmy Polak jest "biednym pracującym", czyli ciężko mu wyżyć za to, co zarabia, brakuje mu na leki ratujace życie.  Wbrew propagandzie sukcesu uprawianej przez koalicję PO-PSL miliony Polaków nadal żyją w nędzy i biedzie. Według najnowszych danych Głównego Urzędu Statystycznego w skrajnym ubóstwie, z miesięcznymi przychodami niezapewniającymi minimum egzystencjalnego, żyje ok. 2,8 mln osób. – Rząd nic nie robi, żeby walczyć z biedą w Polsce. Wręcz przeciwnie, jego działania uderzają w najbiedniejszych – mówi Stanisław Szwed, poseł PiS-u zasiadający w sejmowej komisji polityki społecznej i rodziny.

  Dane GUS-u jednoznacznie wskazują, że sytuacja w Polsce od lat się nie zmienia. Statystycy wyróżniają kilka różnych granic ubóstwa.  - Minimum egzystencjalne, czyli poziom, poniżej którego niemożliwe jest przeżycie, wynosi obecnie 544 zł w kraju miesięcznie w jednoosobowym gospodarstwie domowym. W takiej sytuacji jest w Polsce ok. 3 mln osób.  - Dużo więcej Polaków żyje poniżej granicy ustawowej biedy. Dzisiaj wynosi ona 1078 zł w jednoosobowym gospodarstwie domowym. Problem taki dotyczy 4,6 mln osób w całym kraju.


  - Około 6,2 mln ludzi w Polsce żyje poniżej relatywnej granicy ubóstwa (liczonej jako 50 proc. średnich wydatków ogółu
  0
 • m
  2015-06-30 19:42:31
  RMF wstrząśnięte ! Nie do wiary! PE zamierza bronić polskiej ziemi!

  Mnie jednak nie dziwi ten „wstrząs” RMF, w końcu jego głównym udziałowcem jest niemiecka spółka Bauer Media Invest GmbH.
  Niemieckie media, które zdominowały cały rynek polski na pewno są wstrząśnięte tym faktem i to tak bardzo, że ich zatkało i zaległa cisza.

  Jak to możliwe, że takie upokorzenie dla wszystkich Polaków, zostało po raz kolejny przykryte ciszą? Niemiecką ciszą… groźną …
  Zaglądam na onety, cisza… w telewizji… cisza.
  Nic się nie stało Polacy, nic się nie stało…

  Zapowiedź raportu to efekt przedstawionego w ostatnią środę w Parlamencie Europejskim raportu holenderskich ekspertów, z którego wynika, że około 200 tys. hektarów ziemi w Polsce zostało nielegalnie wykupionych przez różnego rodzaju unijne firmy czy fundusze w celach spekulacyjnych.
  0
 • ferro
  2015-06-30 10:00:08
  Żenada straszliwa.Niech już odjedzie.
  0
 • kolej na kolej
  2015-06-27 17:36:35
  aaaaaaaaaa, dali w tym artykuliku bardzo polit poprawnym 5 przeróbkę zdjęcia Kopacz - wygładzona jak talala. Na tłtterku pokazali oryginał. ŁOMATKO!
  0
 • AntyPOpapraniec
  2015-06-27 18:36:17
  Oczywiście że kolej na Ewę , Polacy wywalą ją na zbity p*sk tak jak zrobili z Bronkiem Komoruskim
  0
 • homo sum
  2015-06-27 13:41:11
  Mam nadzieje, ze Polacy sa inteligentniejsi od matola, ktory wymyslil te hucpe rodem z PRLu
  0
 • danka
  2015-06-30 21:50:00
  co ona chce osiagbac przez swoja glupote .Ten zaklamany babsztyl nie ma za grosz kultury osobistej .Juz zakopala nas wiecej jak na metr .Czy wygrzebiemy sie z tego bagna?
  0
 • buulll
  2015-07-02 09:25:41
  Głupa pali !
  0
 • KAZ
  2015-06-27 14:11:46
  Po Komorowskim kolej na Ewę
  0
 • Zoja
  2015-06-30 15:37:44
  Kto to wymyslil napewno spocony spaslak
  0
 • wiesiek
  2015-06-27 19:56:46
  EWA KOPACZ. KOLEJNA WTOPA.

  NA TAKĄ NIEZGUŁĘ TO NIC TYLKO DYMISJA. BO WSTYDU JUŻ DOSYĆ.  Przewodniczący RE - niezguła, premierka - też niezguła.

  Kompromitacja Ewy Kopacz. Poprosiła turystów z Kanady, by przekonali Polaków do Polski


  Ewa Kopacz zaczepiła dziś na dworcu w Warszawie turystów z Kanady. Nie umiała sklecić nawet kilku zdań po angielsku, więc mówiła po polsku, a tłumaczył Michał Kamiński. Co usłyszeli Kanadyjczycy od polskiej premier? By przekonali Polaków... że Polska jest piękna.

  Szefowa Platformy Obywatelskiej idzie w ślady Bronisława Komorowskiego - swoją kampanię rozpoczęła od falstartu. Premier ruszyła dziś w podróż pociągiem po Polsce, ale już na dworcu kolejowym w Warszawie spotkała ją niespodzianka: zagraniczni turyści.

  Ewa Kopacz, będąca w towarzystwie Michała Kamińskiego, podeszła do pary Kanadyjczyków i zaczęła z nimi rozmowę. Choć była to krótka wymiana zdań o najprostszych sprawach, pani premier mówiła po polsku. Jej słowa tłumaczył Michał Kamiński, a następnie przekładał dla szefowej PO odpowiedzi Kanadyjczyków, nawet te - wydawałoby się - najbardziej zrozumiałe.

  O czym mówiono? Najpierw Ewa Kopacz pochwaliła się m.in., że ma zięcia z Kanady. Dodała jednak szybko, że wybrał on Polskę. Michał Kamiński zapytał także kurtuazyjnie, skąd są turyści. Gdy ci odpowiedzieli, pani premier życzyła im wszystkiego dobrego (rzecz jasna po polsku, ale M. Kamiński przetłumaczył). Turyści już odchodzili, kiedy nagle Ewa Kopacz rzuciła: "Ale widzę, że zadowoleni jesteście", co Michał Kamiński przełożył jako "Are you happy?". Kanadyjczycy odpowiedzieli, że w Polsce jest pięknie ("it's beautiful", czego pani premier także nie zrozumiała po angielsku), że jest dużo parków, zieleni itd..

  I tutaj Ewa Kopacz nie wytrzymała. Przybrała poważną minę i nachylając się w stronę obywatelki Kanady, powiedziała: "Niech pani to powie Polakom, tym, którzy nie wierzą, że Polska jest piękna". Gdy Michał Kamiński przetłumaczył słowa pani premier, nieco zaskoczona Kanadyjka odpowiedziała, że nigdy nie docenia się tego, co się ma, po czym rozmowę zakończono.

  Jak widać - politycy PO nadal nie wyciągnęli wniosków z katastrofalnej kampanii Bronisława Komorowskiego, który wciąż powtarzał, że żyjemy w "złotym wieku". Pomysł na to, by wprząc do kampanii wyborczej zagranicznych turystów, okazał się zupełnie nietrafiony - akcja na warszawskim dworcu pokazała przede wszystkim, że premier "nowoczesnej" i "europejskiej" Polski nie rozumie podstawowych zwrotów w języku angielskim.

  Ewa Kopacz nie ma szczęścia do Kanady. Na początku czerwca szefowa polskiego rządu ujawniła kanadyjską tajemnicę wojskową związaną z wizytą w Polsce premiera tego kraju a dzisiaj kolejna wtopa.


  Przewodniczący RE - niezguła. Jak widać premierka też - niezguła.


  NA AUTOBUSIE I NA WAGONIE POCIĄGU NAJLEPIEJ NA WSZELKI WYPADEK WYMALOWAĆ WIELKI NAPIS: U W A G A - N I E Z G U Ł A .
  0
 • Gośc
  2015-06-27 14:11:04
  Ona stringi na ten łeb załozyć powinna i to jej nie pomoze
  0
 • Lach.
  2015-06-27 18:49:00
  Kolej na Ewke po Bronku.Wreszcie przyszedl koniec na miernoty.
  0
 • młody
  2015-06-27 14:29:05
  Pakować sie babo , a nie jeżdzić
  0
 • Witek
  2015-06-27 14:31:36
  Na koniec zachciało sie jej zwiedzać , koszmar
  0
 • rok2015
  2015-06-27 11:13:26
  a ja mam wrazenie ze tak jak tusk jest niedorozwojem UMYSLOWYM i dlatego rzadzli przy POmocy klamstw i oszczerstw
  0
 • narbi
  2015-06-27 11:14:11
  #Ewka MUSiSZ - odejść!!!
  0
 • św.NH
  2015-06-27 15:09:36
  Padalce Oblesnie PEŁO haj kitla wam i sybir!
  0
 • danka
  2015-06-27 14:32:55
  Co ona sie tak pomarszczyla?
  0
 • con-donek
  2015-06-27 14:58:47
  oszust jadący w 200 % przepłaconym łapówkami pociągu-esencja aferałów z peło
  0
 • konstytucjonalista
  2015-06-27 13:28:29
  NIE MOŻEMY LICZYĆ NA NIEZGUŁY.

  TO MY - NARÓD, TO MY - WSZYSCY POLACY, W JESIENNYCH WYBORACH DO PARLAMENTU, ZADECYDUJEMY O NASZYM BEZPIECZEŃSTWIE. Rozmowa z profesorem Krzysztofem Szczerskim.


  Po raz pierwszy od lat rozmowy o bezpieczeństwie w Europie Środkowo-Wschodniej toczą się bez udziału Polski. To naprawdę wcześniej było nie do pomyślenia. Nie zgodziłby się na to ani Aleksander Kwaśniewski, ani oczywiście Lech Kaczyński. Powiem więcej: nikt wcześniej nie wymyśliłby takiej konstrukcji, w której wykluczono by Polskę. Mało tego – dzisiejszy rząd RP i jeszcze urzędujący prezydent nie widzą w tym problemu. Nie protestują. Godzą się, by o bezpieczeństwie naszej części kontynentu decydowali jedynie Niemcy, Francja, Rosja, separatyści i zaatakowana Ukraina. Nawet Białoruś ma wpływ na podejmowane decyzje, a Polska nie. To jest realny stan prowadzonej przez ostatnie lata polityki zagranicznej - mówi profesor Krzysztof Szczerski, doradca prezydenta Andrzeja Dudy.


  Jaka jest pozycja międzynarodowa Polski po około ośmiu latach rządów Platformy Obywatelskiej?
  Słaba, jak na nasze możliwości, a do tego, jeśli chodzi o postrzeganie jej przez polskie społeczeństwo, bardzo zmitologizowana. Rzecz bowiem nie w tym, czy ktoś w ogóle z nami rozmawia, bo oczywiście odbywają się wizyty i rozmowy, ale w tym, że niestety znaleźliśmy się w kategorii państw, z którymi wymienia się tylko poglądy, a nie współdecyduje. Tymczasem propaganda rządu cały czas przekonywała Polaków, że liczymy się na arenie międzynarodowej. Dlatego mówię o zmitologizowaniu. Propagandę sukcesu w kontekście polityki zagranicznej stosunkowo łatwo jest uruchomić i jest ona skuteczna, bo ludzie na co dzień osobiście nie odczuwają jej skutków. Gdy udają się do przychodni czy urzędu, na własnej skórze weryfikują PR obozu władzy dotyczący życia codziennego. „Sukcesów” polskiej dyplomacji w ten sposób nie sprawdzą, bo nie siedzą przy stołach rozmów. Dlatego byle bufon jest w stanie naopowiadać o sobie niestworzone wręcz bajki.


  Polacy w telewizji widzą Donalda Tuska, Elżbietę Bieńkowską w Brukseli i pewnie myślą, że gdyby było z nami tak najgorzej, to by ich tam nie wzięli. A ich "wzięli tam" nie dlatego, że tacy mądrzy tylko i jedynie dlatego, że są posłuszni, że są spolegliwi, że godzą się na rolę marionetek, bezwolnych kukiełek sterowanych przez tych, którzy faktycznie decydują w UE, także o nas ale często bez nas bo bezwolne kukiełki głosu nie mają i muszą cicho siedzieć.


  Powinniśmy się wspólnie zastanowić nad tym, jakie korzyści płyną dla nas wszystkich z tego, że oni tam są. Profity osobiste mają Tusk, Bieńkowska i otoczenie, które zabrali ze sobą z Polski. A my, obywatele Polski, dzięki którym udali się na tę delegację? Niestety odpowiedź brzmi: nawet kartki pocztowej nam nie przysłali. Pani Bieńkowska w ostatnim czasie zaskarżyła Polskę do Trybunału Sprawiedliwości. Ona prowadzi ponadnarodową politykę UE, bo takie jest jej zadanie. Nie mówmy więc, że dla Polski jest z ich tam obecności jakakolwiek korzyść, bo nie ma - a jeżeli nie ma korzyści to znaczy, że są straty.

  Czy można z czystym sumieniem powiedzieć, że objęcie przez Donalda Tuska funkcji przewodniczącego Rady Europejskiej nie przysłużyło się Polsce?

  Na pewno stanowiło potencjał do promowania Polski. Informacja, iż to stanowisko obejmie Polak, obiegła wszystkie kraje Unii i nie tylko.

  - Trzeba się jednak zastanowić, czy sam były premier zrobił cokolwiek, by ten potencjał wykorzystać dla dobra swojego kraju. Podam konkretne przykłady.


  - W konkluzjach Rady Europejskiej, czyli tekście politycznych decyzji podejmowanych przez organ, którym kieruje Tusk, znalazły się zapisy o „dekarbonizacji”, czyli odchodzeniu od węgla – jako celu unii energetycznej. A unia ta była przecież, jak nam ciągle mówiono, ideą Tuska. To co? Wymyślił ją po to, by dobić polskie kopalnie? Tak nas wsparł pełnieniem swojej funkcji? Podam inny przykład.

  - Dlaczego Donald Tusk do debat, które formalnie organizuje, nie zaprasza ekspertów z Polski?


  - Dlaczego nad rozwiązaniem sytuacji w Grecji nie zastanawiają się także zaproszeni eksperci z Polski? Były premier mógłby to zaproponować, tłumacząc, iż Polska ma świetnych ekonomistów, a nie będąc w strefie euro, polscy specjaliści mogliby wesprzeć dyskusję, patrząc na sytuację obiektywnie z zewnątrz. Oba te przykłady nie wymagają od pana Tuska naginania europejskich zwyczajów, przekraczania kompetencji, lecz jedynie pamięci o własnym kraju i utożsamiania się z nim.

  Inni wysocy urzędnicy unijni – myślę także o tych z przeszłości – promowali swoje kraje czy działali jak Tusk?
  Każdy kraj jest w innej sytuacji. W czym innym upatrują swój interes Niemcy, a inaczej działali na swoją korzyść choćby Hiszpanie. Ci drudzy w przeszłości koncentrowali się na promowaniu polityków swojego regionu jako świetnych kandydatów na najwyższe międzynarodowe stanowiska i odnieśli sukces. Z kolei pierwsi budują unijną administrację ze swoich ludzi, bo wiedzą, że szef jest kadencyjny, ale reszta urzędników zostaje.  - Każde państwo ma własną strategię promowania się, naprawdę tylko wyjątki nie są zainteresowane wspieraniem swojej ojczyzny. Wygląda na to, że Donald Tusk wpisuje się do tego grona. Proszę mi wierzyć, że wszyscy lansują swoich ekspertów, swoje uniwersytety, swoje spojrzenie. Tak robi się naturalny polityczny lobbing.


  - W tym wypadku były polski premier jest zupełnym wyjątkiem, bo wygląda na to, że nie jest tą sprawą zainteresowany.


  - Spójrzmy na rezultaty. Po raz pierwszy od lat rozmowy o bezpieczeństwie w Europie Środkowo-Wschodniej toczą się bez udziału Polski. To naprawdę wcześniej było nie do pomyślenia. Nie zgodziłby się na to ani Aleksander Kwaśniewski, ani oczywiście Lech Kaczyński. Powiem więcej: nikt wcześniej nie wymyśliłby takiej konstrukcji, w której wykluczono by Polskę. Mało tego – dzisiejszy rząd RP, jeszcze urzędujący prezydent, nie widzą w tym problemu. Nie protestują. Godzą się, by o bezpieczeństwie naszej części kontynentu decydowali jedynie Niemcy, Francja, Rosja, separatyści i zaatakowana Ukraina.


  - Nawet Białoruś ma wpływ na podejmowane decyzje, a Polska nie. To jest realny stan prowadzonej przez ostatnie lata polityki zagranicznej. A rządzący tłumaczą jeszcze obywatelom, że jest świetnie, że wszyscy nas szanują, liczą się z nami na świecie. A że nas nie ma w rozmowach? To lepiej, bo z tego mógłby tylko jakiś kłopot wyniknąć.  - Dlaczego wypadliśmy z gry?

  Z powodu kaskady błędów, rządów i dyplomacji Donalda Tuska, R a d o s ł a w a S i k o r s k i e g o i obozu prezydenckiego Bronisława Komorowskiego.
  0
 • Stan
  2015-06-27 13:30:53
  Peło i psl powinno zrobic choc raz w zyciu cos pozytecznego,wypad na ulice i zbierac papierki i psie kupy razem z kupą gminnym
  0
 • świr ćwir
  2015-06-27 14:13:05
  chora kopacz chce ??? nie wiem co ona chce???
  0
 • wiesiek
  2015-06-27 13:43:35
  WYSTARCZY NA TOTO POPATRZEĆ.

  EWA KOPACZ. KOLEJNA WTOPA.

  NA TAKĄ NIEZGUŁĘ TO NIC TYLKO DYMISJA. BO WSTYDU JUŻ DOSYĆ.  Przewodniczący RE - niezguła, premierka - też niezguła.

  Kompromitacja Ewy Kopacz. Poprosiła turystów z Kanady, by przekonali Polaków do Polski


  Ewa Kopacz zaczepiła dziś na dworcu w Warszawie turystów z Kanady. Nie umiała sklecić nawet kilku zdań po angielsku, więc mówiła po polsku, a tłumaczył Michał Kamiński. Co usłyszeli Kanadyjczycy od polskiej premier? By przekonali Polaków... że Polska jest piękna.

  Szefowa Platformy Obywatelskiej idzie w ślady Bronisława Komorowskiego - swoją kampanię rozpoczęła od falstartu. Premier ruszyła dziś w podróż pociągiem po Polsce, ale już na dworcu kolejowym w Warszawie spotkała ją niespodzianka: zagraniczni turyści.

  Ewa Kopacz, będąca w towarzystwie Michała Kamińskiego, podeszła do pary Kanadyjczyków i zaczęła z nimi rozmowę. Choć była to krótka wymiana zdań o najprostszych sprawach, pani premier mówiła po polsku. Jej słowa tłumaczył Michał Kamiński, a następnie przekładał dla szefowej PO odpowiedzi Kanadyjczyków, nawet te - wydawałoby się - najbardziej zrozumiałe.

  O czym mówiono? Najpierw Ewa Kopacz pochwaliła się m.in., że ma zięcia z Kanady. Dodała jednak szybko, że wybrał on Polskę. Michał Kamiński zapytał także kurtuazyjnie, skąd są turyści. Gdy ci odpowiedzieli, pani premier życzyła im wszystkiego dobrego (rzecz jasna po polsku, ale M. Kamiński przetłumaczył). Turyści już odchodzili, kiedy nagle Ewa Kopacz rzuciła: "Ale widzę, że zadowoleni jesteście", co Michał Kamiński przełożył jako "Are you happy?". Kanadyjczycy odpowiedzieli, że w Polsce jest pięknie ("it's beautiful", czego pani premier także nie zrozumiała po angielsku), że jest dużo parków, zieleni itd..

  I tutaj Ewa Kopacz nie wytrzymała. Przybrała poważną minę i nachylając się w stronę obywatelki Kanady, powiedziała: "Niech pani to powie Polakom, tym, którzy nie wierzą, że Polska jest piękna". Gdy Michał Kamiński przetłumaczył słowa pani premier, nieco zaskoczona Kanadyjka odpowiedziała, że nigdy nie docenia się tego, co się ma, po czym rozmowę zakończono.

  Jak widać - politycy PO nadal nie wyciągnęli wniosków z katastrofalnej kampanii Bronisława Komorowskiego, który wciąż powtarzał, że żyjemy w "złotym wieku". Pomysł na to, by wprząc do kampanii wyborczej zagranicznych turystów, okazał się zupełnie nietrafiony - akcja na warszawskim dworcu pokazała przede wszystkim, że premier "nowoczesnej" i "europejskiej" Polski nie rozumie podstawowych zwrotów w języku angielskim.

  Ewa Kopacz nie ma szczęścia do Kanady. Na początku czerwca szefowa polskiego rządu ujawniła kanadyjską tajemnicę wojskową związaną z wizytą w Polsce premiera tego kraju a dzisiaj kolejna wtopa.


  Przewodniczący RE - niezguła. Jak widać premierka też - niezguła.


  NA AUTOBUSIE I NA WAGONIE POCIĄGU NAJLEPIEJ NA WSZELKI WYPADEK WYMALOWAĆ WIELKI NAPIS: U W A G A - N I E Z G U Ł A .
  0
 • POs RAŃ.com na POhybel
  2015-06-27 12:26:43
  Ta akcja powinna być nazwana: PO Bronku - kolej na Ewę - wyKOPAĆ jesienią ze stolców.
  0
 • POśmiewisko
  2015-06-27 10:09:22
  "Pierwszym celem jest Wybrzeże, a środkiem lokomocji, jakim udaje się do Sopotu - pociąg."
  Do Tuska po instrukcje?
  0
 • stomatolog
  2015-06-27 11:15:36
  piękny widok: szczerbata premier. jedzie pociągiem bo jakby jechała autokoparką to by jej reszta zębów wyleciała
  0
 • KAZ
  2015-06-27 11:26:00
  Kolej na Ewę do lamusa po Bronku
  0
 • vis
  2015-06-27 10:12:27
  głupszych zagrań nie widziałem
  0
 • rok2015
  2015-06-27 11:15:15
  przeciez to jest stara RUA i moglaby zapladniac in vitro i ale by musiala zalozyc macice na uszy
  0
 • jola
  2015-06-27 12:33:54
  Pani maska zapomniał zmienić górę od piżamy. Pendolino to bubel za ciężkie pieniądze i powinna się za to wstydzi a ona uznała to za sukces .i robi sobie kampanię wyborczą.
  0
 • Wiesio13 bicz na PISmatołki
  2015-06-27 10:17:09
  przestępcy z peło !!!
  To co teraz wyprawia PO powinna wszystko ze swoi kieszeni opłacać a nie z naszych podatków! 8 lat nas okradała wystarczy popatrzeć na dziurę budżetową i ich majątki!
  ...
  0
 • jaś
  2015-06-27 11:15:59
  tak Pani Premier dla Was Polska jest piękna, a dla 3 milionów Polaków żyjących w skrajnej nędzy i tyleż na granicy biedy oraz 3 miliony na przymusowej emigracji Polska już nie jest taka piękna, i nie żyje im się w ''złotym wieku""
  0
 • dość tego syfu
  2015-06-27 11:36:36
  Jedzie POciągiem ? Bronkobusy już na meblobusy przebudowali !!!
  Trzeba się przecież wyprowadzać, a z pustymi rękami złodzieje
  nie wyjeżdżają !!!
  0
 • konstytucjonalista
  2015-06-27 13:38:33
  Rząd i kończący kadencję prezydent mówią: zrobiliśmy wszystko, co można było zrobić. Działaliśmy w ramach Partnerstwa Wschodniego, negocjatorem wejścia Ukrainy do Unii był Aleksander Kwaśniewski.
  Partnerstwo Wschodnie nie przetrwało próby czasu jako program regionalny. Dzisiaj każdy z krajów uczestników Partnerstwa ma osobną politykę wobec Unii. Niczego wspólnego nie wypracowano, niczego nie uzyskano. Proszę zauważyć, że po Partnerstwie sytuacja na Wschodzie jest znacznie bardziej niebezpieczna, niż była przed nim. Naprawdę nietrudno było się zorientować już dawno temu, że ten projekt jest urzędniczą wydmuszką.


  Mówiłem o tym w imieniu Prawa i Sprawiedliwości wielokrotnie. PW dawało iluzję, a nie tworzyło faktów politycznych. Polski rząd i prezydent przyjęli tę iluzję, zrezygnowali z relacji bilateralnych i stracili kontakt z rzeczywistością. Pan Kwaśniewski nie zakończył z kolei swojej misji sukcesem, o tym wszyscy wiemy, choć pewnie miał dobrą wolę. Ale teraz, inaczej niż w czasie pomarańczowej rewolucji, nie stała za nim siła polskiego państwa. W polityce międzynarodowej jest tak, że ma się moc decyzyjną albo siedząc bezpośrednio przy stole, albo mając taką pozycję, że inni, którzy są tam obecni, nie podejmą decyzji bez konsultacji z nami.


  - Dzisiaj Polska ani nie siedzi przy stole, ani nikt jej o nic nie pyta. Takie są niestety fakty w większości ważnych dla nas spraw.


  - Kilka tygodni temu George Friedman w wywiadzie dla telewizji Republika i miesięcznika „Nowe Państwo” mówił, że NATO istnieje pozornie, armii niektórych państw po prostu nie ma, a Amerykanie będą budowali sojusze z poszczególnymi krajami. To mocna teza publicystyczna. Oczywiście jest tak, że ostateczna siła sojuszu militarnego mierzona jest siłą wojsk państw członkowskich. I na pewno Ameryka będzie bliżej współpracowała z tymi, którzy poprawiają swoją obronność, a nie z tymi, którzy redukują armię. Jednak perspektywa Polski jest inna niż USA. Oni sami się obronią, my niekoniecznie.


  Dlatego w naszym interesie jest silne NATO, silne militarnie i politycznie. Powinniśmy robić wszystko, by Sojusz był sprawnym sztabem generalnym, a nie dryfował w kierunku instytucji analityczno-biurokratycznej na kształt dzisiejszego BBN.


  - Sytuacja międzynarodowa stworzyła szansę na pogłębienie relacji polsko-amerykańskich. I tu pojawia się sprawa jej wykorzystania.


  - Czy uda się tego dokonać tym, którzy przez lata prowadzili dyplomację wycofania, a na koniec swoich rządów ośmieszyli polską dyplomację, i w rozmowach przy opłacanych za pieniądze podatników obiadach mówili o „robieniu laski Amerykanom”?


  - Czy tym, którzy chcą silnej pozycji Polski na arenie międzynarodowej i są zdeterminowani bronić interesu naszego kraju? Również o tym, my, wszyscy Polacy zadecydujemy w jesiennych wyborach.

  Całość wywiadu z profesorem Krzysztofem Szczerskim w najnowszym numerze tygodnika „Gazeta Polska”
  0
 • 5cc
  2015-06-27 11:23:45
  Dlaczego nad morze jedzie Pendolino , powinna jechać zwykłym dłuzej i więcej ludzi do rozmowy , a jak widac ona chce tylko z bogatymi, biedacy w zwykłych pociagach ja nie interesuja.
  0
 • autor nowego utworu
  2015-06-27 11:56:05
  słowa piosenki, pierwsza zwrotka:

  Pakuj się Ewka, wszystko skończone
  EWKA na KOLEJ , oddaj koronę
  Pakuj się Ewka, powie Ci Bronek
  JAK ZAPAKOWAĆ należy się!
  Pakuj się Ewka, zabieraj MiSia (tłumacza)
  To jest Wasz koniec, #PUNKT ZWROTNY , Hej!
  0
 • kłamać przez sen się nawet nauczyli
  2015-06-27 11:39:06
  co ta kobieta na dworcu robi ... ? chyba żebrze, ale nie o pieniążki tylko o głosy ciemnych mas ... żałosne, że takie osoby reprezentują mój kraj za granicą ...
  0
 • Oni oszaleli.
  2015-06-27 12:36:13
  Gdy widzę tego ćwoka Kamińskiego,to w życiu bym na nich nie zagłosowała,to tak jak bym nic nie wiedziała,po co przyszedł Kamiński do Kopacz.A no przyszedł po to aby wmawiać ludziom jak jest dobrze w kraju,to z góry wiem,że mnie chcą oszukać i robią ze mnie i innych frajerów.
  0
 • czesc olo
  2015-06-27 12:40:53
  nowy pomysl Petru zaklada,ze
  beda glosowali na niego posiadacze
  netu, kont netowych i platnosci netowej,
  a jak ktos nie korzysta z przelewow net
  to nie moze wplacic ? na konto ? jaka
  jest prawna rozpietosc kwot ? no limit ?
  0
 • bigos
  2015-06-27 13:39:07
  a czemu nie pokażecie jak duka po angielsku do turystów z kanady z którymi rozmawia na dworcu???
  0
 • dezawi
  2015-06-27 12:36:33
  Kupujemy złom?
  Z Romanem Jakimem, przewodniczącym Sekcji Krajowej Przemysłu Lotniczego NSZZ „Solidarność”, rozmawia Mariusz Kamieniecki Jak odebrał Pan informację, że Airbus Helicopters zamierza wycofać się z budowy caracali i zająć się konstruowaniem nowoczesnych śmigłowców? – Kiedy przeczytałem tę informację, to mówiąc szczerze, zamurowało mnie, ale nie dlatego, że taka sytuacja w ogóle zaistniała, bo rozwój technologiczny ma miejsce w każdym obszarze tylko dlatego, że polski rząd dał się wykiwać. To pokazuje, że osoby bezpośrednio odpowiedzialne za przetarg i wybór takiego a nie innego sprzętu są nieprofesjonalne i nie dorosły do podejmowania decyzji w tak ważnych obszarach. Zwracali Państwo na to uwagę? – Kiedy pojawiły się głosy o preferowaniu przez MON firmy Airbus i Caracala, zwracaliśmy uwagę, że nie należy kupować kota w worku, opierając się jedynie na informacjach przekazywanych przez oferenta. Wskazywaliśmy, że warto zapytać o zdanie dotychczasowych odbiorców i użytkowników caracali. Tyle tylko, że traktowano nas jak intruzów. Stąd dzisiaj mamy to, co mamy, i okazuje się, że kupujemy złom. Czy Pana zdaniem do procedury przetargowej i testów technicznych caracali świadomie nie dopuszczono strony społecznej i specjalistów z firm konkurencyjnych? – To, co powoli zaczyna wychodzić na jaw, pokazuje dobitnie, dlaczego wszystko, co dotyczy śmigłowców firmy Airbus Helicopters, jest tajne, poufne, zastrzeżone i ukrywane przed światem. Przecież żadna informacja o tych śmigłowcach nie wyszła na zewnątrz. Tu ewidentnie widać, że MON mogło o wszystkim wiedzieć i ukrywało ten fakt. Wszystko wskazuje na to, że mamy do czynienia z przestarzałą konstrukcją, której Francuzi nie dość, że sami nie używają, to nawet ich nie chcą nawet modernizować,
  0
 • PO = Partia Obciachu !!!
  2015-06-27 12:41:05
  To spocony Miś tal glupio doradził?
  0
 • vp
  2015-06-27 12:53:06
  Moja Pani Premier !!!
  0
 • intercitki
  2015-06-27 13:07:42
  KOLEJ NA EWĘ DO wyKOPU !!!
  0
 • precz ze złodziejami z Partii Obrzezanych
  2015-06-27 10:24:11
  Tusk sobie radził wyłącznie w otoczeniu otaczających go wazeliniarzy i meneli znanych nam z Taśm Chamów. Spotkanie z cywilizacją , odległą od własnego środowiska "politycznego" i krajowej "elity"- było dla niego szokiem a zabrani z sobą Graś czy Bieńkowska - to ten sam model , więc mu nie pomogą !

  ...
  0
 • asik
  2015-06-27 10:25:26
  ona ma twarz człowieka puknietego
  0
 • czesc olo
  2015-06-27 11:21:20
  MUSZTARDA EWA ?
  I MAJONEZ SZYDLO,
  buahahaha , buraki
  walcie sie,
  0
 • prawda
  2015-06-27 10:39:55
  Jak jedna może jeździ po Polsce autobusem-to jest OK. Jak druga wybrała pociąg, co taniej wychodzi - to jest BE. Dlaczego szanowna redakcja tendencyjnie daje fotki premier z takiego przybliżenia? Tylko na tym portalu to rzuca się w oczy i to nie pierwszy raz.
  0
 • lik
  2015-06-27 12:45:17
  Tusk wypier..., Bul wypier... Kolej na Ewę.
  0
 • Wiesio 13 bicz na Wiesia 13
  2015-06-27 10:30:57
  Na wypadek gdyby premier mnie nie spotkała, mam dla niej wiadomosć w ramach obywatelskich konsultacji: Pakujcie walizki i fora ze dwora!
  0
 • Wiesio13 bicz na PISmatołki
  2015-06-27 10:31:11
  Afery pani premier trzeba rozliczać a nie zamiatać POd dywan !
  8 lat przekrętów władzy PO-PSL nie da się ukryć !!!
  Władza PO-PSL to Kolesie, Układy Służby !!!
  Uwolnić media od POlityków PO-PSL !!!
  Czas rozliczenia nadchodzi dla dobra Polaków!
  0
 • ewka
  2015-06-27 12:47:20
  KOBITO-spojrz w lustro i powiedz-dziekuje odchodze!!!
  0
 • zielona wyspa
  2015-06-27 12:59:50
  Jak widzę oszołoma Kamińskiego przy Kopaczowej to nigdy nie zagłosuję na PO dlatego żeby ta zakłamana prostytutka Kamiński nie wróciła do polityki .
  0
 • gosc
  2015-06-27 13:41:32
  JEWKA NA KOLEJ-BILETY SPRZEDAWAĆ! -jak zatrudnią takie cóś! czy ona nie ma lustra?
  0
 • SYLVEK
  2015-06-27 10:37:41
  Za pozno - pociag sie spoznil o 8 lat
  0
 • wazelina
  2015-06-27 11:42:55
  Jedzie na wybrzeże, tam najwięcej wazeliniarzy !
  Zapewne pani Krzywynos już czeka z przedszkolakami !!!
  0
 • Robnad
  2015-06-27 11:56:26
  PIS- matolki , podsluchy to dzielo PIS + Putina !

  Zastanawiam sie, dlaczego nie nagrywano ludzi zwiazanych np.z PiSem? Moze bylyby to znacznie ciekawsze nagrania... i bardziej drogie przyjecia? Do zbyt oszczednych przeciez nie naleza... o czym swiadcza
  chociazby te sponsorowane przez nas zagraniczne wycieczki...
  PIS jada wylacznier pioerogi leniwe i pomidorowa w barach mlecznych
  .Ponadto sa to ludzie cnotliwi ,o bezecenstwach nie rozmawiaja ,
  szkoda tasmy na ich nagrywanie.
  Sa tez pod ochrona Najswietszej Panienki - a przypadkowe
  ekscesy w Madrycie ,zlupienie SKOKow i konta w Luksemburgu + ograbienie biurowcow RUCH
  to jedynie dowod na istnienie szatana...
  0
 • wiesiek
  2015-06-27 13:41:55
  Przewowodniczący RE Donald Tusk - niezguła.
  Ostra ocena Tuska dokonana z Brukseli. "Sprawia wrażenie człowieka nieporadnego, taki niezguła"


  Donald Tusk sobie nie radzi. Jest człowiekiem z zewnątrz, nie zna języków, korytarzy ani ludzi. Tusk nie jest dobrze osadzony w strukturze politycznej, a do tego nie ma przy sobie odpowiednich ludzi. To właśnie jest oznaką, że może być oceniany jako osoba, która się nie sprawdziła - prof. Ryszard Legutko, eurodeputowany PiS, ocenia dotychczasowe działania "króla Europy".

  Pozycja Donalda Tuska w Brukseli słabnie?
  Funkcja przewodniczącego Rady Europejskiej jest nowa i nie ma jeszcze wielu precedensów. Mieliśmy Hermana Van Rompuy'a, który przez 5 lat pełnił taką funkcję, ale był dobrze osadzony w europejskiej polityce. Doskonale znał też wszystkie tajniki, korytarze, język i unijne obyczaje. Choć wygląd miał niepozorny, nigdy nie było poczucia, że z czymś sobie nie radzi. Był bardzo kompetentny i doskonale orientował się w tej dziedzinie. Zmiana w połowie kadencji przewodniczącego Rady (Donalda Tuska - dop. red.) byłaby swoistym zaburzeniem stabilności Unii, ale ja bym tego nie wykluczał.

  Dlaczego?
  Donald Tusk sobie nie radzi. Nie ma tych wszystkich dobrych cech jakie miał Rompuy, bo jest człowiekiem z zewnątrz, nie zna języków, korytarzy ani ludzi. Tusk nie jest dobrze osadzony w strukturze politycznej, a do tego nie ma przy sobie odpowiednich ludzi. To właśnie jest oznaką, że może być oceniany jako osoba, która się nie sprawdziła.

  Dynamicznie zmienia się też sytuacja w Polsce...
  Tak, i to jest kolejny powód. Tusk uchodził za ojca, może nie cudu gospodarczego, ale takiego, który w medialnym oglądzie dobrze wyszedł z kryzysu. Poza tym jego partia mieniła się jako prozachodnia, prounijna, nowoczesna i mająca duże poparcie społeczne. Ten obraz zaczyna się zmieniać, ponieważ ta partia przegrała wybory prezydenckie z człowiekiem prawicy, o której źle pisano. Nagle okazuje się, że ten przedstawiciel prawicy, który wygrał z obecnym i ciągle urzędującym prezydentem, to nie jest żaden wilkołak, szalony krwawy nacjonalista, antysemita i nie wiadomo kto jeszcze, ale człowiek kompetentny, pełen ogłady i czaru. Do tego Platforma może stracić władzę wykonawczą w najbliższych wyborach parlamentarnych. Więc trzeba się dogadać z tą partią, jaka będzie rządzić w Polsce i nie warto obstawiać kogoś, kto nie okazał się tak dobry jak na początku sądzono, a teraz wykazuje wyraźne oznaki zmęczenia. Jest więc z jednej stronie rozczarowanie wobec Tuska, a z drugiej poczucie, że nie jest on reprezentacją siły politycznej, która miała być siłą przyszłości. Unia nie lubi raczej radykalnych zmian, ale przyszłość Tuska to otwarta rzecz.

  Jak Pan ze swojej perspektywy ocenia działania w Brukseli Donalda Tuska?
  Fatalnie. On nie zajmuje jakiejś bardzo ważnej funkcji, ale coś się przecież dzieje na świecie, na Wschodzie, na Ukrainie... Sprawia jednak wrażenie jak najgorsze. To człowiek, który w polityce krajowej był niesłychanie mocny i groźny, ale w instytucjach europejskich sprawia wrażenie człowieka nieporadnego, jak taki niezguła. Powoli to zaczyna docierać do polityków europejskich. Jedyne co ma w swojej strategii utrzymania się na stanowisku to, że jest bardzo uległy niemieckiemu rządowi. Jego protektorzy mogą liczyć, że zrobi to czego chcą, więc może warto go trzymać.
  0
 • olo
  2015-06-27 12:06:45
  Gienia, czy glosowanie w Sejmie jest jawne ?
  czy tajne ? i gdzie sie mozna tego dowiedziec ?
  bo na stronie sejmu sa bzdety ,jak na lotnisku w Modlinie ,
  o nas, dla mlodziezy, archiwum, gazetki sejmowe,
  blablabla... takie tam, orzeczenia SN to ja moge czytac
  ale nie sejmowe wypoty, wiec GDZIE to ZNALEZC ?
  0
 • kubi
  2015-06-27 11:57:26
  Zgadza się. Najpierw Komorowski przegrał, a teraz kolej na Ewę.
  0
 • power
  2015-06-27 12:07:26
  Wsadzić wszystkich Kolesi: Po-wców ip SL-owców do bylejakiej ciuchci i wywieść na zawsze z kraju !
  0
 • Bond
  2015-06-27 10:45:30
  Jak sie PO-skie swine boja, ze sie je od koryta pogoni
  0
 • Won z PO!
  2015-06-27 10:47:08
  Ile ona ma lat? Jest strasznie pomarszczona.
  0
 • POdode
  2015-06-27 11:44:35
  Za widownię POsażerki robią rePOrterzy z zaprzyjaźnionych mediów. Zwykli pasażerowie odwracają się tyłem.
  0
 • fd
  2015-06-27 10:50:18
  podroz po Polssce, Montiak -czyli lans, i Słupsk czyli wspieramy homo lobby.
  0
 • rok2015
  2015-06-27 11:24:37
  zombki tak szczerzy jak PIPCINSKI z PSLu majom chociaz co Pokazywac za nasze pieniondze
  0
 • gryś
  2015-06-27 10:48:30
  Ewka! Przyjedź pociągiem osobowym do Radomia. 100 km drogi i 3 godziny jazdy. Powinnaś dojeżdżać co dzień z Radomia do Warszawy to zrozumiesz ile to zdrowia kosztuje.
  0
 • derwisz
  2015-06-27 12:26:13
  PO-stawić takie zdjęcie przy cukiernicy,a na cały rok wystarczy:).Albo może zamiast trupek na słupach wysokiego napięcia..
  0
 • ela
  2015-06-27 12:35:22
  A może by tak busikiem w godzinach szczytu z siatami ?
  0
 • wyborca
  2015-06-27 12:40:28
  Oddawać forse za przepłacone i nie udolne pendolino.
  0
 • Robnad
  2015-06-27 12:10:53
  ~Robnad2015-06-27 11:56

  musisz obWiesiu POdrabiać, i to jak zwykle w kretyński sPOsób?


  za durny jesteś resortowy POmiocie by oprócz prostackich manipulacji i kłamstw coś nasmarować z sensem, ale na miarę percepcji POkemońskiego idioty akurat.
  P.S.
  babsko rzeczywiście wygląda na 100% babę z Odrzywołka, tylko jej kosza jaj brakuje. w każdym razie POrażajaca inteligencja ZSL-u, jak się patrzy, i schody ruchome w POszukiwaniu rozumu.
  nowoczesność ha, ha, ha.
  0
 • rok2015
  2015-06-27 11:28:52
  ty tusek wykancza wszystkie PARYTETY zostawil tylko bienkowskom i grasia do POzamiatania
  0
 • Jogurt
  2015-06-27 12:12:29
  Zdjęcie nr 7. Przykład politycznego molestowania spokojnych podróżnych... Nie ma gdzie uciec przed takim procederem? Co na to PKP? Może ktoś obroni podróżnych przed nachalnością polityków?
  0
 • Ło matko!
  2015-06-27 12:12:33
  Łoj!!! Przeraziłam się tej twarzy!
  0
 • Es Teta
  2015-06-27 12:28:20
  Jakaś mongołowata ta gęba na zdjęciu, cycóś...?
  0
 • GOSC
  2015-06-27 13:48:21
  Ewa juz zrobila wszystk o teraz moż jeszcze tylko zesrać się publicznie przed kamerami i to będzie cala KOPACZ!
  0
 • i tyle
  2015-06-27 12:02:30
  Ewa POciągiem na gapę. POciągnie podatników za kieszeń.
  0
 • waldek
  2015-06-28 02:15:05
  Oj sra sra ale na jesień nawozu zabranie - my wszyscy już wybraliśmy Won z waszą wolnością komuniści!
  0
 • rok2015
  2015-06-27 11:27:14
  a to ze ona taka PIOmarszczona to zasluga kaczora donalda TYFUSKA przeciez kazal jej KLAMAC na kazdym kroku nawet wtedy kiedy przekopywala ziemie smolenskom na glebokosc jednego METRA
  0
 • kowek
  2015-06-27 12:57:37
  Nie upudrowana KOBITA ewka straszna istota !!! Zrobie zdjecie i postawie obok cukru a moje dzieci odzwyczaja sie od tego smakolyku
  0
 • Jogurt 8
  2015-06-27 12:15:57
  zdjęcie nr 8... Wisi tak całym ciałem nad głową biednych pasażerów... ani uciec, ani nic nie powiedzieć źle, bo przecież BOR ma listy imienne pasażerów. Choroba! Czy za taką podróż człowiek płaci ciężkie pieniądze?
  0
 • CeEs
  2015-06-27 11:27:25
  Wywaliliśmy Bronka, teraz wywalimy Ewę Łopatę (vel. Szpadel).
  0
 • heliot
  2015-06-27 11:10:45
  Powinna z p.premier pojechać p. Mucha,może nie byłyby dla niej zdziwieniem stare wagony osobowe ,które jeszcze rok temu budziły jej zaskoczenie ,że takie coś jeszcze jeździ!!!
  0
 • Jogurt 9
  2015-06-27 12:18:03
  Zdjęcie nr 9... WARS zajęty przez bandę polityków, dworskich dziennikarzy i paparazzich... A Ty człowieku czekaj godzinę, aby móc skorzystać. Ciekawe jak z toaletami?
  0
 • lemingi do WC
  2015-06-28 07:43:24
  Tam powinna mieszkać na stałe , razem z całym rządem , a Osiołowski powinien czyścić WC i sprzątać .
  0
 • EsCe
  2015-06-27 10:59:38
  Wywaliliśmy Bronka, teraz "KolejNaEwę"
  0
 • potworki
  2015-06-27 11:00:35
  dr śmierć ewka nie strasz bosie ze srrrr...ssz
  0
 • Były sympatyk
  2015-06-27 12:01:24
  Wyglądali na dworcu żałośnie zwłaszcza Misiu.Można być blisko ludzi i wyglądać elegancko i mówić sensownie.
  0
 • Jogin
  2015-06-27 12:09:35
  zdjęcie na schodach ruchomych... Wokoło pani EK sami borowcy w letnim umundurowaniu, osłaniają panią EK przed przypadkowymi spotkaniami z obywatelami RP. W końcu nie po to chce się spotkać, aby ktoś zadał niewygodne pytania
  0
 • makaron530
  2015-06-27 12:59:18
  Znowu wycieczki za pieniądze podatnika, mało tego to w sezonie miejsca blokuje urolopowiczą. Łysy śliczny i cyniczny dwa miejsca, spasło się to to na wikcie podatnika że hej.
  0
 • wiesiek
  2015-06-27 11:01:13
  NA TAKĄ NIEZGUŁĘ TO NIC TYLKO DYMISJA . BO WSTYDU JUŻ DOSYĆ.


  Przewodniczący RE - niezguła, premierka - też niezguła.

  Kompromitacja Ewy Kopacz. Poprosiła turystów z Kanady, by przekonali Polaków do Polski


  Ewa Kopacz zaczepiła dziś na dworcu w Warszawie turystów z Kanady. Nie umiała sklecić nawet kilku zdań po angielsku, więc mówiła po polsku, a tłumaczył Michał Kamiński. Co usłyszeli Kanadyjczycy od polskiej premier? By przekonali Polaków... że Polska jest piękna.

  Szefowa Platformy Obywatelskiej idzie w ślady Bronisława Komorowskiego - swoją kampanię rozpoczęła od falstartu. Premier ruszyła dziś w podróż pociągiem po Polsce, ale już na dworcu kolejowym w Warszawie spotkała ją niespodzianka: zagraniczni turyści.

  Ewa Kopacz, będąca w towarzystwie Michała Kamińskiego, podeszła do pary Kanadyjczyków i zaczęła z nimi rozmowę. Choć była to krótka wymiana zdań o najprostszych sprawach, pani premier mówiła po polsku. Jej słowa tłumaczył Michał Kamiński, a następnie przekładał dla szefowej PO odpowiedzi Kanadyjczyków, nawet te - wydawałoby się - najbardziej zrozumiałe.

  O czym mówiono? Najpierw Ewa Kopacz pochwaliła się m.in., że ma zięcia z Kanady. Dodała jednak szybko, że wybrał on Polskę. Michał Kamiński zapytał także kurtuazyjnie, skąd są turyści. Gdy ci odpowiedzieli, pani premier życzyła im wszystkiego dobrego (rzecz jasna po polsku, ale M. Kamiński przetłumaczył). Turyści już odchodzili, kiedy nagle Ewa Kopacz rzuciła: "Ale widzę, że zadowoleni jesteście", co Michał Kamiński przełożył jako "Are you happy?". Kanadyjczycy odpowiedzieli, że w Polsce jest pięknie ("it's beautiful", czego pani premier także nie zrozumiała po angielsku), że jest dużo parków, zieleni itd..

  I tutaj Ewa Kopacz nie wytrzymała. Przybrała poważną minę i nachylając się w stronę obywatelki Kanady, powiedziała: "Niech pani to powie Polakom, tym, którzy nie wierzą, że Polska jest piękna". Gdy Michał Kamiński przetłumaczył słowa pani premier, nieco zaskoczona Kanadyjka odpowiedziała, że nigdy nie docenia się tego, co się ma, po czym rozmowę zakończono.

  Jak widać - politycy PO nadal nie wyciągnęli wniosków z katastrofalnej kampanii Bronisława Komorowskiego, który wciąż powtarzał, że żyjemy w "złotym wieku". Pomysł na to, by wprząc do kampanii wyborczej zagranicznych turystów, okazał się zupełnie nietrafiony - akcja na warszawskim dworcu pokazała przede wszystkim, że premier "nowoczesnej" i "europejskiej" Polski nie rozumie podstawowych zwrotów w języku angielskim.

  Ewa Kopacz nie ma szczęścia do Kanady. Na początku czerwca szefowa polskiego rządu ujawniła kanadyjską tajemnicę wojskową związaną z wizytą w Polsce premiera tego kraju a dzisiaj kolejna wtopa.


  Przewodniczący RE - niezguła. Jak widać premierka też - niezguła.
  0
 • POmatolskie szambo
  2015-06-28 01:00:43
  nie krytykujcie tej POmarszczonej ropuchy ,ona biedroniowi sie POdoba ... cieszy sie jakby w kakauko dostala
  0
 • ja ja
  2015-06-27 11:51:39
  POdróżuje koleją, a POd dworcem czekają wypasione limuzyny, że dowieźć dupska m.in. p.Ewci i Misia Kamińskiego na jakieś POrtyjne konwentykle.
  0
 • do: prawda
  2015-06-27 12:04:20
  Wybraliśmy najładniejsze fotki z przybliżenia.
  0
 • wed
  2015-06-27 15:20:11
  przerażająca kukła a nie kobieta.
  0
 • z
  2015-06-27 11:53:05
  a ja proponuję jej sporo wypoczynku . widać , że już resztkami sił próbuje wyciągnąć po z bagna . za wszystko powinna bez skrupułów i oficjalnie podziękować kwitnącemu tuskowi i zdymisjonowanym kolegom . takie zabieganie o wyborców miałoby sens rok temu .
  0
 • Lol
  2015-06-27 15:47:31
  Mina jak PO ośmiorniczkach
  0
 • Jogi
  2015-06-27 12:04:49
  Ten pomysł z koleją to musi się sprawdzić! Ludzie nie mają gdzie uciec w takim Pendolino. Zapłacili za spokojną jazdę, a tu jakaś domokrążna polityczka będzie ich molestowała w pociągu! Czas ogłosić na jakich trasach i o jakich porach będzie ona grasowała po pociągach. W końcu bilety są imienne i wszystko można ustalić
  0
 • Do-wiesia
  2015-06-27 12:29:52
  Ty chłopie daj sobie siana i nie zmyślaj na Szydło,oglądałam w TVN wypowiadających się ludzi z Brzeszcz i bardzo byli zadowoleni z burmistrz Szydło,nie macie nic na PIS na P.Szydło i Prezydenta Dudę,to chamy zmyślacie.
  0
 • dziadek
  2015-06-27 13:19:17
  ojejj, do mnie nie dojedzie. Ostatnią linię kolejową zaorano, kolei nie ma. Ostały się autobusy
  0
 • Robnad
  2015-06-28 07:12:20
  super.
  PO najdroższym Bronku, kolej na Ewkę.
  0
 • autor nowego utworu
  2015-06-27 11:34:59
  Słowa piosenki:

  Pakuj się Ewka, wszystko skończone
  EWKA na KOLEJ! , oddaj koronę :)
  0
 • kopacz łże
  2015-06-27 10:05:37
  wygląda jak jaszczurka, nie wierzę Kopacz
  0
 • Wiesio13 bicz na PISmatołki
  2015-06-27 11:55:48
  Czy przed objęciem fotela premiera pani Szydło zechce wyjaśnić ciemnemu ludowi, DLACZEGO ZA JEJ WŁADZY ZARZĄDZANA PRZEZ NIĄ GMINA BRZESZCZE STANĘŁA NA GRANICY BANKRUCTWA? Warto by to wiedzieć, zanim powierzy się w ręce tej pani losy całej Polski i wszystkich Polaków, prawda?!
  0
 • kontroler
  2015-06-27 10:05:54
  Chciałbym zobaczyć bilet.
  0
 • emerytka
  2015-06-27 14:30:31
  Kiedy bedzie kolej na taczke dla ewki POmarszczonej jak stara onuca ?
  0
 • gość
  2015-06-27 14:50:04
  Ewciu, przestań się WYGŁUPIAĆ! Nic ci to już nie pomoże!
  0
 • Wiesio13 bicz na PISmatołki
  2015-06-28 09:54:40
  kiedy Kopacz do dymisji?
  za Smoleńsk

  A pytanie wciąż aktualne ?
  0
 • wam
  2015-06-27 15:14:35
  Ale szopka
  0
 • wiesiek
  2015-06-28 09:49:09
  EWA KOPACZ. WTOPA ZA WTOPĄ.

  NA TAKĄ NIEZGUŁĘ TO NIC TYLKO DYMISJA. DOSYĆ JUŻ WSTYDU .  Przewodniczący RE - niezguła, premierka - też niezguła.

  Kompromitacja Ewy Kopacz. Poprosiła turystów z Kanady, by przekonali Polaków do Polski


  Ewa Kopacz zaczepiła dziś na dworcu w Warszawie turystów z Kanady. Nie umiała sklecić nawet kilku zdań po angielsku, więc mówiła po polsku, a tłumaczył Michał Kamiński. Co usłyszeli Kanadyjczycy od polskiej premier? By przekonali Polaków... że Polska jest piękna.

  Szefowa Platformy Obywatelskiej idzie w ślady Bronisława Komorowskiego - swoją kampanię rozpoczęła od falstartu. Premier ruszyła dziś w podróż pociągiem po Polsce, ale już na dworcu kolejowym w Warszawie spotkała ją niespodzianka: zagraniczni turyści.

  Ewa Kopacz, będąca w towarzystwie Michała Kamińskiego, podeszła do pary Kanadyjczyków i zaczęła z nimi rozmowę. Choć była to krótka wymiana zdań o najprostszych sprawach, pani premier mówiła po polsku. Jej słowa tłumaczył Michał Kamiński, a następnie przekładał dla szefowej PO odpowiedzi Kanadyjczyków, nawet te - wydawałoby się - najbardziej zrozumiałe.

  O czym mówiono? Najpierw Ewa Kopacz pochwaliła się m.in., że ma zięcia z Kanady. Dodała jednak szybko, że wybrał on Polskę. Michał Kamiński zapytał także kurtuazyjnie, skąd są turyści. Gdy ci odpowiedzieli, pani premier życzyła im wszystkiego dobrego (rzecz jasna po polsku, ale M. Kamiński przetłumaczył). Turyści już odchodzili, kiedy nagle Ewa Kopacz rzuciła: "Ale widzę, że zadowoleni jesteście", co Michał Kamiński przełożył jako "Are you happy?". Kanadyjczycy odpowiedzieli, że w Polsce jest pięknie ("it's beautiful", czego pani premier także nie zrozumiała po angielsku), że jest dużo parków, zieleni itd..

  I tutaj Ewa Kopacz nie wytrzymała. Przybrała poważną minę i nachylając się w stronę obywatelki Kanady, powiedziała: "Niech pani to powie Polakom, tym, którzy nie wierzą, że Polska jest piękna". Gdy Michał Kamiński przetłumaczył słowa pani premier, nieco zaskoczona Kanadyjka odpowiedziała, że nigdy nie docenia się tego, co się ma, po czym rozmowę zakończono.

  Jak widać - politycy PO nadal nie wyciągnęli wniosków z katastrofalnej kampanii Bronisława Komorowskiego, który wciąż powtarzał, że żyjemy w "złotym wieku". Pomysł na to, by wprząc do kampanii wyborczej zagranicznych turystów, okazał się zupełnie nietrafiony - akcja na warszawskim dworcu pokazała przede wszystkim, że premier "nowoczesnej" i "europejskiej" Polski nie rozumie podstawowych zwrotów w języku angielskim.

  Ewa Kopacz nie ma szczęścia do Kanady. Na początku czerwca szefowa polskiego rządu ujawniła kanadyjską tajemnicę wojskową związaną z wizytą w Polsce premiera tego kraju a dzisiaj kolejna wtopa.


  Przewodniczący RE - niezguła. Jak widać premierka też - niezguła.


  NA AUTOBUSIE I NA WAGONIE POCIĄGU NAJLEPIEJ NA WSZELKI WYPADEK WYMALOWAĆ WIELKI NAPIS: U W A G A - N I E Z G U Ł A .
  0
 • Wiesio13 bicz na PISmatołki
  2015-06-27 14:00:37
  a na ile złodzieje z peło
  zadłużyli już Polskę i dlaczego nie ma o tym ajwajwahu w TVN ?
  0
 • nas-sram jej na twarz
  2015-06-28 01:22:34
  biegunka przedwyborcza ...koparka sra rzadkimi obietnicami
  0
 • Wiesio13 bicz na PISmatołki
  2015-06-27 13:02:47
  precz ze złodziejami z peło !
  Na wyjazdowym posiedzeniu klubu Platformy Obywatelskiej w Jachrance Ewa Kopacz przyznała, że partia zatrudniła osoby, którym będzie płacić za krytykę Prawa i Sprawiedliwości w sieci ujawnia Rzeczpospolita.
  Na razie pracę dostało 50 hejterów, a docelowo ma ich być 100.
  ...
  0
 • naczelnik wiezienia
  2015-06-28 07:50:13
  kolej na ewe a potem na caly rzad
  0
 • gosc
  2015-06-27 13:14:51
  Ale ********* scena z dworca w Slupsku-ten lysy i kobita mowili parze z Kanady jaka jest piekna Polska i jak jest dobrze -kopaczowa mimo ze nic nie rozumiala kiwala glowa jak kon przy wozie -wzruszajaca scena.bardzo dobrze ze ten bezczelny lysy frajer bedzie jezdzil z ktora kopala ziemie w Smolensku-gwarantuje oczywista przegrana Partji Obciachu iOszustow
  0
 • koparka na torach
  2015-06-27 15:59:22
  ta desperatka wybrala POciag POniewaz ona sie rzuci POd niego ..takie ladne to POndolino
  0
 • Wiesio13 bicz na PISmatołki
  2015-06-27 13:18:07
  no ale

  Dawno już poszły w niepamięć wszystkie afery PO=AmberGold, hazardowe, zegarkowe i inne tam WSI=pro ciwili.

  najpierw te wszystkie afery zostały zamiecione pod dywan przez przestępców i złodziejów z peło
  0
 • kolejne zero w rzadzie mafii PO!!!!!!!!!!
  2015-06-27 13:27:16
  Ewa Kopacz zaczepiła dziś na dworcu w Warszawie turystów z Kanady. Nie umiała sklecić nawet kilku zdań po angielsku, więc mówiła po polsku, a tłumaczył Michał Kamiński. Co usłyszeli Kanadyjczycy od polskiej premier? By przekonali Polaków... że Polska jest piękna.
  0
 • XERO
  2015-06-27 13:44:54
  Kiedyś Ś.P. Lepper przechadzał się w dzień targowy - czwartek w RADOMIU po wielkim targu tzw. Korej i namawiał za głosowaniem na Samoobronę w czasie już kompletnego jej rozkładu , ale usłyszał bardzo wiele gorzkich słów od mieszkańców , więc szybko czmychnął.
  Myślę, że PEK , przyznająca się do RADOMIA skopiuje ten pomysł , choć nie wiem , czy już na stałe nie jest już związana z Warszawką, jako jej stały ośrodek życiowy, skąd będzie startować chyba na Posła RP.
  0
 • zlodzieje z PO - ZK Wronki,Sztum coraz bliżej ....
  2015-06-27 13:53:13
  Ona dobrze wie, że kolej na nią.
  A ława oskarżonych w Najwyższym Trybunale Narodowym będzie długa,
  jak najdłuższa ulica na Mokotowie w Warszawie.
  0
 • wyborca
  2015-06-28 04:03:33
  NIE TYLKO PANI PREMIER POWINNA PYTAC, LUDZIE TEZ POWINNI PYTAC O WIELE SPRAW DOTAD NIEWYJASNIONYCH,A NAZBIERALO SIE TEGO SPORO PRZEZ 8 LAT,JESLI TWIERDZI,ZE JEST WIARYGODNA I ZE PO SIE ZMIENILA,NIECH ODPOWIE NA WSZYSTKIE PYTANIA,A SZCZEGOLNIE NA TE,ZE KIEDY PO PIERWSZY RAZ PRZYSTAPILA DO WYBOROW,NAOBIECYWALA,A PO WYBORACH ZAMIAST ZAJAC SIE NRODEM,ZAJMOWALI SIE SOBA,TO SAMO BYLO PRZED DRUGIMI WYBORAMI,TUSK NAOBIECYWAL I SLOWA NIE DOTRZYMAL, A TERAZ PANI PREMIER ROBI TRZECIE PODEJSCIE I MOWI,ZE MA WSPANIALY PROGRAM,KTORY UZDROWI NIE TYLKO KRAJ,ALE WSZYSTKICH CHORYCH,JAK MOZNA UWIERZYC PORAZ KOLEJNY???
  DLACZEGO Z TYM PROGRAMEM NIE WYSTARTOWALA ZARAZ PO DRUGICH WYBORACH???
  NIE WIERZE,ZEBY TEN RAJD OD MORZA DO GOR POMOGL COS PLATFORMIE,KAZDY MA ZAKODOWANE W GLOWIE JAK RZADZILI PRZEZ OSTATNIE 8 LAT.
  A JA PAMIETAM PANIA KOPACZ WTEDY JAK BYLA JESZCZE POSLANKA,A PIELEGNIARKI MIALY BIALE MIASTECZKO PRZED RADA MINISTROW,A PREMIEREM WTEDY BYL JAROSLAW KACZYNSKI,OBIE Z HGW BIEGALY MIEDZY NAMIOTAMI,PRZYNOSILY KAWE,A PANI KOPACZ TRZYMALA W REKU PLIK ARKUSZY PAPIERU,KTORYM WYMACHIWALA I MOWILA DO PIELEGNIAREK,ZE TU SA USTAWY,KTORE POPRAWIA WASZE WARUNKI PRACY I PLACY,ALE MUSICIE NA NAS ZAGLOSOWAC,TO BYLO PRZED PIERWSZYMI WYBORAMI,NO I CO I PELEGNIARKI ZAGLOSOWALY I GDZIE TE USTAWY??? ZGUBILY SIE?,A MOZE KTOS Z PIS-U UKRADL? NIC NIE ZROBIONO PRZEZ 8 LAT.
  NIE WIEM,CZYM TERAZ PANI PREMIER BEDZIE PRZEKONYWAC,BO LUDZIE WSZYSTKO PAMIETAJA.
  0
 • StAAbrA
  2015-06-28 10:12:25
  Niech kolej uważa , by się jej POciąg nie wykolEwi ł .
  0
 • Wiesio13 bicz na PISmatołki
  2015-06-27 13:45:56
  Ślepi platfusowi eksperci od legislacyjnej biegunki pomylili recepty
  i zamiast leku na wstrzymanie,golneli sobie,na odchodne u Sowy,po kuflu
  rycyny,skutkiem czego sejmowa odbytnica legislacyjna zamieniła się
  ostatnio w pneumatyczny centralny rozpylacz smierdzących substancji.
  Stąd ekspresowo przyjęte ustawy:
  - o in vitro
  - o Trybunale Konstytucyjnym
  - o podnoszeniu szlabanów
  - o ustroju rolnym
  Wszystkie cztery są dowodem skrajnej głupoty i nieodpowiedzialności
  platfusów i stanowią ostatnie cztery gwożdzie do platformerskiej
  trumny.Czas aby leżącą na trumnie PO księgę przestępstw zdmuchnął
  wiatr.
  0
 • m
  2015-06-28 09:28:56
  Przeciętny człowiek rzadko kiedy wnikliwie zagłębia się w zdemoralizowany świat zachodnich oligarchów i ich bezwstydne manipulacje, jakimi się posługują, by powiększać swe fortuny kosztem dóbr publicznych.

  To, o czym za chwilę będzie mowa, pochodzi z korespondencji miliardera, urodzonego na Węgrzech, a obecnie spekulanta z amerykańskim obywatelstwem, George’a Sorosa. [Oczywiście „korzennego” – admin]
  0
 • precz ze złodziejami z Partii Obrzezanych
  2015-06-27 14:01:21
  to TVN to to samo
  a na ile złodzieje z peło (15.06.2015.22 21:26):
  zadłużyli już Polskę i dlaczego nie ma o tym ajwajwahu w TVN ?

  co złodzieje z peło
  0
 • power
  2015-06-28 10:25:45
  Gdzie jest budowa drugiego toru z Gdyni do Słupska??? Miał być za Tarczę Antyrakietową !
  0
 • Wyborca
  2015-06-27 14:08:45
  Co ona jeszcze wymysli niech ona nie robi z siebje pajaca moze z powodzeniem w cyrku występować jako magik byludzi skubała jak złodziejom ufać okradają puzniej przepraszają
  0
 • Maxx
  2015-06-27 14:10:15
  "Ale jaja! Ale jaja! Ale jaja!" jak mawiała blondynka z filmów T. Orlowsky. Kto to wymyslił."Kolej na Ewę". Wyleciał Bronek, wyleciał Radzio a teraz "Kolej na Ewę".
  0
 • Do Wiesia matoła
  2015-06-27 14:10:57
  Ty nie masz dziś wolnego? A płacą chciaż podwójnie w wolną sobotę? "Robnad" sobie odpoczywa teraz. Ty też byś mógł. Może weź chorobowe, najlepiej od psychiatry. Trapią cię przecież różne fobie, no nie?
  0
 • Kopaczotywa? Kopaczociąg? Kopaczolino?
  2015-06-27 14:19:42
  Z jakim ludem. Pendolino podróżują głównie POmatołki (wystarczy posłuchać przekazu dnia a'la Misio).
  0
 • ob.RP
  2015-06-27 14:23:00
  proszę mi pomóc. jestem Polką od wszystkich pokoleń. Uczciwie pracuję, średnio zarabiam. Za namowa banku wzięłam kredyt we frankach, bo tu miałam zdolność kredytową. I tak jak z OFFE ktoś wyciągnął rękę po moje pieniądze, tak i teraz pracuję za darmo bo ciagle jestem dalej niż byłam przy spłacie kredytu. Prosze rozwiązywać problemy a nie jeżdzić na gapę i tracić czas
  0
 • stando
  2015-06-27 14:34:56
  Ona jest za głupia aby coś wymyślić, to robota tego łysego bufona ,,miśka'
  0
 • przebudzony
  2015-06-27 14:52:15
  Oni myślą że wybory wygrywa się hasłami,dalej mają nas za idiotów.Ciekawe kto wymyślił to nieszczęsne hasło,Tymochowicz czy Misiu...żałośni.Wy naprawdę nie widzicie że Ewa chce spać?
  0
 • j-33
  2015-06-27 14:52:21
  cwaniara z Szydłowca przez 8 lat jakoś z ludem nie jeżdziła wolała jeżdzić z mirem,ryhem,stefanem. ale cykor u du.y że wyląduje w Sztumie.
  0
 • ...
  2015-06-27 14:53:50
  Wychodzic do ludu trzeba bylo zaczac 8 lat temu zaraz po objeciu wladzy, a najpozniej po drugich wygranych wyborach. Teraz jest to po prostu juz tylko zalosne.
  0
 • kisiel
  2015-06-27 14:54:33
  nic z tego dla "kamieni kupy" nie wynika. Mam nadzieję, że chociaż trochę macie wyrzutów sumienia za to, że przez 8 lat robiliście niegodziwości obywatelom i krajowi.
  0
 • Wiesio13 bicz na PISmatołki
  2015-06-27 14:56:45
  to TVN to to samo
  a na ile złodzieje z peło
  zadłużyli już Polskę i dlaczego nie ma o tym ajwajwahu w TVN ?

  co złodzieje z peło
  0
 • prowiesor Niesiołowskij
  2015-06-27 15:07:03
  Srali MUCHY będzie wiosna !!!
  POwiadali uczeni w piśmie rabini !!!
  0
 • Wiesio13 bicz na PISmatołki
  2015-06-27 15:08:11
  ja proponuje:
  LOPATA DLA EWY...

  albo:
  ...Smolensk dla ewy...

  ...:)))
  0
 • pyra
  2015-06-27 15:16:00
  Co ten MISIU nie wymyßli.a moæe jeszcze spøyw kajakowy. Misiu jako glówny pilot.
  0
 • robson
  2015-06-27 15:17:36
  Moja babcia ma 81 lat i lepiej wygláda. I to ciészko pracowala na roli.
  0
 • Szofer
  2015-06-27 15:43:53
  Dużo szkód na koniec w złośliwości ta kobieta dokona,a twarz mówi za siebie.
  0
 • pes
  2015-06-27 15:18:39
  Proponuje podróż pociągiem USTRONIE z Krakowa do Kołobrzegu tracącym 2h wężykując po zdezelowanej linii kolejowej 8 przez Kielce Radom gdzie na 70km jest ograniczenie 60km/h, albo tzw. KIBLEM - EN57 Przewozów Regionalnych, a nie EXPRESEM z ceną zaporową dla większości POlaków
  0
 • oto_pytania
  2015-06-28 06:21:15
  1) Afera taśmowa
  2) Afera hazardowa
  3) Afera wyciągowa
  4) Afera stadionowa
  5) Afera autostradowa
  6) Afera stoczniowa
  7) Afera AmberGold
  8) Afera Elewarru
  9) Afera z informatyzacją MSW
  10) Afera z budową gazoportu w Świnoujściu oraz dostawami gazu z Kataru
  11) Afera z budową elektrowni atomowej (od 5 lat trwa "wybieranie" jej lokalizacji, a kasa dla zarządów specjalnych spółek leci)
  12) Afera z opóźnieniem publikacji przez Rządowe Centrum Legislacji ustawy o rajach podatkowych
  13) Grabież Polakom połowy oszczędności emerytalnych zgromadzonych w OFE (153 mld zł)
  14) Wydłużenie obowiązku pracy (wieku emerytalnego) o 7 lat u kobiet i 2 lata u mężczyzn
  15) Rozrost biurokracji (sto tysięcy nowych etatów)
  16) Drastyczny wzrost zadłużenia kraju (z 530 mld zł do blisko 1 bln zł)
  17) Podniesienie VAT-u na wszystko
  18) Podwyższenie o 1/3 składki rentowej (ZUS) dla przedsiębiorców
  19) Zamrożenie na 8 lat kwoty wolnej od podatku, kwot uzyskania przychodu oraz progów podatkowych
  20) Podniesienie akcyzy na paliwo
  21) Likwidacja ulg podatkowych (budowlana, internetowa)
  22) Zmniejszenie o 1/3 zasiłku pogrzebowego
  23) Wprowadzenie nowego podatku paliwowego - tzw. opłaty zapasowej
  24) Nałożenie na Lasy Państwowe haraczu w postaci podatku od przychodu (a nie dochodu!)
  25) Prace nad wprowadzeniem podatku smartfonowego i tabletowego
  26) Prace nad wprowadzeniem podatku audiowizualnego
  27) Przyjęcie zabójczego dla polskiej gospodarki pakietu klimatycznego
  28) Zgoda na wprowadzenie do Polski GMO
  29) Przyjęcie ustawy o ograniczeniu dostępu obywateli do informacji publicznej
  30) Przyjęcie ustawy o ograniczeniu wolności zgromadzeń
  31) Przyjęcie ustawy o "bratniej pomocy" (tzw. ustawa 1066)
  32) Spuszczenie w sejmowym klozecie kilku milionów podpisów złożonych pod obywatelskimi inicjatywami referendalno-ustawodawczymi
  33) Utajnienie raportu o nieprawidłowościach w ZUS do jakich doszło w latach 2008 - 2013
  34) Próba nocnej zmiany Konstytucji RP, która umożliwiłaby sprzedaż Lasów Państwowych
  35) Doprowadzenie do tragicznego stanu publicznej służby zdrowia (czekanie po kilka lat na wizytę u lekarza specjalisty)
  36) Podpisanie z Rosją niekorzystnej umowy gazowej (najdroższy gaz w Europie)
  37) Blisko 3-letni paraliż legislacyjny w sprawie wydobywania gazu łupkowego
  38) Drenaż Funduszu Rezerwy Demograficznej
  39) Wyprzedaż majątku narodowego za ponad 65 mld zł (w tym spółek strategicznych takich jak Azoty Tarnów);
  40) Ograniczenie potencjału militarnego
  41) Brak przemyślanej i suwerennej polityki zagranicznej
  42) Wszechobecny nepotyzm i kolesiostwo (tysiące stanowisk opłacanych z publicznej kasy dla platformianych kolesi)
  0
 • Stały obserwator
  2015-06-27 15:28:25
  Po wielu kłopotach i problemach jaki się pojawiły w PO , , pycha ,pewność siebie i niedocenianie ludzi o skrajnej biedzie , PO znalazło się w wyjątkowej trudnej sytuacji , odpowiednie działania wzięła na siebie spracowana Pani Ewa Kopacz,trudne ma zadania ,ale mam nadzieje,że to pokona, to wymaga ogromnego wysiłku i chyba te wybory PO wygra z pewną przewagą nad PiS , gdyż oszołomy nie będą w stanie utworzyć rządu , może z muzykiem ale to będzie tak krótkie jak jak było z Samoobroną . Aby tak się stało , będziemy prosić Stwórcę by tak pokierował z zmysłami Rodaków.. Pozdrowienia
  0
 • janusz
  2015-06-27 15:30:01
  A czy może ten pociąg tp Pendolino?
  0
 • Barbara
  2015-06-27 15:30:20
  Gdybym ją spotkała to zapytałabym dlaczego tak chamsko odnosiła się do pana prof. Religi.
  0
 • Logiczne pytanie
  2015-06-27 15:34:37
  Czy będzie jeździć tymi zdezelowanymi pociągami, na które tak pluła Mucha?
  0
 • POmatolskie fekalia rozlane
  2015-06-27 15:35:55
  stara POmarszczona POmatolska oszustka i kretaczka ...nawet za morde nie dostanienmojego glosu
  0
 • Kokos
  2015-06-27 15:40:23
  Kopacz rozdaje w Pendolino mirabelki i szczaw
  0
 • Oks
  2015-06-27 15:46:11
  Zgłasza się ~Stały obserwator
  Tu Tworki, czy słyszycie mnie?
  0
 • zaprzezczenie kobiety ryj oblesny
  2015-06-27 15:51:44
  koparke PO remoncie oddam za czapke mirabelek i garsc szczawiu
  0
 • Bolek
  2015-06-27 15:52:32
  Trzeba być osobą by obrać sobie za doradcę Misia którym interesuje się prokuratura i na dodatek jechać pociągiem włoskim kupionym za ogromną kasę z niewiadomych przyczyń najdroższego gdzie tu logika pijarowska ?
  0
 • ha ha
  2015-06-27 15:53:11
  PO Bronku kolej na Ewcie !!!
  0
 • ja i ona
  2015-06-27 15:57:39
  można nią straszyć dzieci...
  0
 • prowinciusz
  2015-06-28 09:02:02
  MOŻE BY TAK ewa POJEŹDZIŁA ZAPYZIAŁYMI,BRUDNYMI, ZASRANYMI PO-CIĄGAMI NA LINIACH LOKALNYCH POLSKI- TO BY PO-KAZAŁA CAŁĄ PRAWDĘ A NIE WYBI,ÓRCZĄ O POLSCE
  0
 • Wiadomosc POrazaca
  2015-06-28 09:31:04
  Najpierw PO kolei, BRONKOBUSY teraz nie w modzie! WSIowy POWSInoga gajowy Brunek juz na BOCZNYM TORZE! Teraz KOLEJ NA KoPOczowa! NajPOzniej w Listopadzie BRONKOBUSY beda KURSOWAC, 16 sztuk, DZIENNIE juz od 6 rano!, Do WRONEK i BIALOLEKI, POprzez TWorki, tam OBOWIAZKOWE konsylium PSYCHIATRYCZNE, sPOlegliwy sedzia Milewski zarzadzi BEZ POrady lekarza, i telefonu Do Arabskiego lacznika( z FSB)! UKLAD wraz z SALONEM zostanie przebadany, POtem DOZYWOCIE w PIERDLU, lub PSYCHIATRYKU (Niesiol zwany POdloscia)! GENDER dobra czlowiek, nie zabija zyjacy POmiot, tylko NIENARODZONY!
  0
 • Wiesio13 bicz na PISmatołki
  2015-06-27 16:13:40
  Czy przed objęciem fotela premiera pani Szydło zechce wyjaśnić ciemnemu ludowi, DLACZEGO ZA JEJ WŁADZY ZARZĄDZANA PRZEZ NIĄ GMINA BRZESZCZE STANĘŁA NA GRANICY BANKRUCTWA? Warto by to wiedzieć, zanim powierzy się w ręce tej pani losy całej Polski i wszystkich Polaków, prawda?!
  0
 • POrażka
  2015-06-27 16:03:09
  Przeszła się po wagonach ... wypełnionych POdstawionym ludem, a w swoim wagonie miała luz. To widać w telewizji, tego się nie wytnie.
  0
 • at hot
  2015-06-27 16:52:16
  Ciekawe, czy kupilła bilet, czy podróżuje ze swoja swita na czarno?
  0
 • Babcia Rojer
  2015-06-27 16:12:05
  Jaki wyglad taka rozmowa i dzialanie. Ta pani wymaga leczenia psychiatrycznego, bo ma ogromna problemy z klamstwem, oszustwem i ponizaniem Polakow.
  0
 • hans
  2015-06-27 16:51:58
  Kopacz=Obciach. Dosyć dyktaturki PO a podlizywanie się na śmierdzącym dworcu kolejowym już nie wystarczy.
  0
 • na szmelc
  2015-06-27 16:18:04
  Kampanię pani Ewy, bardzo hojnie wspiera, nomen omen, biuro pogrzebowe Hades.
  0
 • obserwer_1
  2015-06-27 16:18:30
  dziwię się tym ludziom, jak oni mogli rozmawiać z tym czymś co do wszystkich mówi przez per WY. czy to chamstwo nie wie że w polsce obowiązują takie formy jak: pan, pani, państwo. głupie pełowskie bydle
  0
 • money
  2015-06-27 16:18:22
  leję nisko kalafiorem na tą paskudę na zdjęciu a najbardziej na pajaców którzy zaraz napiszą ,że jestem z PiS ha ha ha
  0
 • koniec POmatolstwa bliski
  2015-06-27 16:19:51
  pomatolski cham warszawiak juz ujada
  0
 • POmatolskie fekalia
  2015-06-27 16:21:58
  Wiesio13 bicz na PISmatołki produkt uboczny eksperymentow invitro ...mozg i uszy urbana
  0
 • invitro przez lejek
  2015-06-27 16:23:50
  Wiesio13 bicz na PISmatołki wielbiciel biedronia
  0
 • Wiesio13 bicz na PISmatołki
  2015-06-27 16:30:43
  Skad te cysterny kaczego lajna wylewane na tym forum? I dlaczego nikt temu nie przeciwdziala?
  Platformo, do roboty!
  Nie daj sie tak ogrywac moherom!
  0
 • Robnad
  2015-06-27 16:32:28
  re invitro przez lejek2015-06-27 16:23

  zrob to prezesowi PIS- gejowi !
  Lubi te klocki z mlodym z ochrony.
  0
 • Polak
  2015-06-27 17:13:06
  Ależ żenada
  0
 • vp
  2015-06-27 17:37:06
  Moja Pani Premier !!!
  0
 • Warszawiak
  2015-06-27 16:33:29
  PIS i Ojciec Swiety Jaroslaw Zawsze Dziewica dozywotni prezes !
  Ta Zawsze Dziewica nigdy nie mial,nie ma i nie bedzie mial nic konkretnego i konstruktywnego dla Polski do powiedzenia.
  On chce tylko i wylacznie WLADZY i tylko to sie liczy,reszte ( lacznie z Polska i narodem)
  to on ma gleboko w doopie.

  Niech Szydlo odpowie konkretnie na jedno pytanie: skad wezmie pieniadze na realizacje obietnic Dudy, które uznala za wlasne. Na pierwszy ogien ma isc obnizenie wieku emerytalnego, 500 zl na dziecko i podniesienie kwoty wolnej od podatku. Gdybysmy mieli kompetentnych dziennikarzy, to oni przycisneliby w tej sprawie najpierw Dude, teraz Szydlo, i nie dali im sie wykpic lgarstwami, ze dziesiatki miliardów (a w ciagu 5 lat 300 mld) da sie sciagnac od banków
  i hipermarketów, w dodatku bezbolesnie dla ich klientów...tylko kretyn i wyborca PIS ciemny lud w to wierzy !
  Jak ceny w Biedronce poszybuja w gore bo PIS oblozy podatkiem.
  ...wtedy bedzie za pozno !!

  Duda i PIS obiecal...))
  PIS obiecuje wszystkim gruszki na wierzbie kretyni im wierza
  Przy korycie utucza sie na nasz koszt ...zmienia konstytucje i juz nigdy wladzy nie oddadza !

  Trzeba bedzie zastosowac rumunskie rozwiazanie sprawy z prezesem i jego klika !
  0
 • POmysłowy
  2015-06-27 16:37:12
  Najpierw Bronek, potem Radek. Teraz kolej na Ewę!!! Wyślijmy Ewke na rentę:)
  0
 • POmysłowy
  2015-06-27 16:37:12
  Najpierw Bronek, potem Radek. Teraz kolej na Ewę!!! Wyślijmy Ewke na rentę:)
  0
 • Wiesio13 bicz na PISmatołki
  2015-06-27 16:37:34
  Hallo szczujnia pisowska juz wstala??
  Nie musiala wstawac... Pracuja cala dobe! Zalew bredni, oskarzen bez dowodów i
  insynuacji pislamistów wypisz wymaluj jak to robi ich guru Jaro czy Antos wystepuje tu non stop.
  Stalinowskie metody pislamistów...
  Czesto powtarzane klamstwo staje sie prawda... "Glupi naród to kupi (Jacus Kurski)"
  0
 • wiesiek
  2015-06-27 17:31:38
  EWA KOPACZ. KOLEJNA WTOPA.

  NA TAKĄ NIEZGUŁĘ TO NIC TYLKO DYMISJA. BO WSTYDU JUŻ DOSYĆ.  Przewodniczący RE - niezguła, premierka - też niezguła.

  Kompromitacja Ewy Kopacz. Poprosiła turystów z Kanady, by przekonali Polaków do Polski


  Ewa Kopacz zaczepiła dziś na dworcu w Warszawie turystów z Kanady. Nie umiała sklecić nawet kilku zdań po angielsku, więc mówiła po polsku, a tłumaczył Michał Kamiński. Co usłyszeli Kanadyjczycy od polskiej premier? By przekonali Polaków... że Polska jest piękna.

  Szefowa Platformy Obywatelskiej idzie w ślady Bronisława Komorowskiego - swoją kampanię rozpoczęła od falstartu. Premier ruszyła dziś w podróż pociągiem po Polsce, ale już na dworcu kolejowym w Warszawie spotkała ją niespodzianka: zagraniczni turyści.

  Ewa Kopacz, będąca w towarzystwie Michała Kamińskiego, podeszła do pary Kanadyjczyków i zaczęła z nimi rozmowę. Choć była to krótka wymiana zdań o najprostszych sprawach, pani premier mówiła po polsku. Jej słowa tłumaczył Michał Kamiński, a następnie przekładał dla szefowej PO odpowiedzi Kanadyjczyków, nawet te - wydawałoby się - najbardziej zrozumiałe.

  O czym mówiono? Najpierw Ewa Kopacz pochwaliła się m.in., że ma zięcia z Kanady. Dodała jednak szybko, że wybrał on Polskę. Michał Kamiński zapytał także kurtuazyjnie, skąd są turyści. Gdy ci odpowiedzieli, pani premier życzyła im wszystkiego dobrego (rzecz jasna po polsku, ale M. Kamiński przetłumaczył). Turyści już odchodzili, kiedy nagle Ewa Kopacz rzuciła: "Ale widzę, że zadowoleni jesteście", co Michał Kamiński przełożył jako "Are you happy?". Kanadyjczycy odpowiedzieli, że w Polsce jest pięknie ("it's beautiful", czego pani premier także nie zrozumiała po angielsku), że jest dużo parków, zieleni itd..

  I tutaj Ewa Kopacz nie wytrzymała. Przybrała poważną minę i nachylając się w stronę obywatelki Kanady, powiedziała: "Niech pani to powie Polakom, tym, którzy nie wierzą, że Polska jest piękna". Gdy Michał Kamiński przetłumaczył słowa pani premier, nieco zaskoczona Kanadyjka odpowiedziała, że nigdy nie docenia się tego, co się ma, po czym rozmowę zakończono.

  Jak widać - politycy PO nadal nie wyciągnęli wniosków z katastrofalnej kampanii Bronisława Komorowskiego, który wciąż powtarzał, że żyjemy w "złotym wieku". Pomysł na to, by wprząc do kampanii wyborczej zagranicznych turystów, okazał się zupełnie nietrafiony - akcja na warszawskim dworcu pokazała przede wszystkim, że premier "nowoczesnej" i "europejskiej" Polski nie rozumie podstawowych zwrotów w języku angielskim.

  Ewa Kopacz nie ma szczęścia do Kanady. Na początku czerwca szefowa polskiego rządu ujawniła kanadyjską tajemnicę wojskową związaną z wizytą w Polsce premiera tego kraju a dzisiaj kolejna wtopa.


  Przewodniczący RE - niezguła. Jak widać premierka też - niezguła.


  NA AUTOBUSIE I NA WAGONIE POCIĄGU NAJLEPIEJ NA WSZELKI WYPADEK WYMALOWAĆ WIELKI NAPIS: U W A G A - N I E Z G U Ł A .
  0
 • warszawianka
  2015-06-28 08:19:36
  NIE SPOTKALAM SIE Z TYM,ZEBY PIS KRYTYKOWAL PANIA PREMIER W SPOSOB ZLOSLIWY,O ILE MAJA INNE ZDANIE NA DANY TEMAT,TO NIE JEST KRYTYKA,TYLKO UZGADNIANIE POGLADOW.NATOMIAST SLYSZALAM JAK POLITYCY PO W CZASIE PRZED WYBORAMI KRYTYKOWALI PANA DUDE,A PIERWSZYM Z NICH BYL STEFAN MYSZKIEWICZ HRABIA NIESIOLOWSKI.PRZYPOMNIALO MI SIE JAK OSMIESZANI0,DOKUCZANO,WYSMIEWANO SIE ZE SP.PREZYDENTA KACZYNSKIEGO I MAM NADZIEJE,ZE TAKI PRZEMYSL POGARDY JAKI ZASTOSOWANO DO SP.PREZYDENTA NIGDY NIE SPOTKA PANA DUDE JAK JUZ ZOSTANIE PREZYDENTEM,CZEGO MU ZYCZE.
  0
 • KAZ
  2015-06-27 17:11:24
  8 lat byli POs.rańcy tak z ludem, że większość Polaków chce wyjechać z tego syfu.
  0
 • wladek
  2015-06-28 09:35:49
  Wyobrażam sobie jak zapieprzają sprzątaczki, żeby przygotować wagon dla Pani Premier. I jak ją błogosławią, bo zapewne dostaną kupę forsy za taką usługę. Czy ktoś sprawdził, co dalej robili ci, co jechali w tym samym POciągu??? Zapewne poszli PRZED Orszakiem Honorowym, aby witać Zbawicielkę Narodu.
  0
 • Czuchnowska
  2015-06-28 10:36:54
  a nie lepsze by było hasło: "Ewka z dworca" ?
  0
 • Karoline
  2015-06-28 06:50:06
  Coś takiego na Kresach zwano Potyrczuk. Gdy się pokazało trzeba było wiać bo w to miejsce za chwilę piorun walił.
  0
 • wyborca/ jedli i pili i dworcy malowali zato
  2015-06-27 17:16:39
  *** Internet otwozyl Ludziam ocy ***, bo TE co malowali dworcy P_KP za mandaty, abo polowali na`tech co niemieli mandatuf i chcieli tes jechac za darmo to lapali i dawali takie mandaty jus prawdziwe,i oni jus niemogo jesc i pic za darmo., bo gadajo ze kolejowe psedsiemwziencia to takie koryto co sieciongnie dekadami, i ze mozna daleko zajechac,bo w takiem ratusu gdzies w krakowskiem to wymyslili olimpiade zimowo zeby tylko kolej jezdzila i to nie uwiezyta ale taka na linach, jakby nienasa, ale tam zadarmo daleko niezajedzies, a po0dobno nawet jak sie zachce tego tamtego to tys placic tsa jak za zgnile ryby, co taka jedna Pani sie tem tematem juz zajmowac miala ,a Chlopy na glosowanie jak jakie bedzie to co majo lin owo jechac i jesce placic ?Kiedys to byla taka kielbasa wyborca, podobno mozna bylo jesc i pic zadarmo ale niekazdemu, chyba ze kto mial mandat to coinnego.
  0
 • ort
  2015-06-27 17:18:01
  Przyjrzycie sie tej mas...twarzy.
  Szczera, szlachetena i prawdziwa do bolu.
  0
 • mucek
  2015-06-27 17:22:47
  Precz z PO i Kukizem to jedna banda
  0
 • Wiesio13 bicz na PISmatołki
  2015-06-27 17:27:22
  Srac mi sie chce, co mam robic?
  0
 • tak trzymać
  2015-06-27 20:24:14
  Do hasła należy dodać:
  "PO Bronku kolej na Ewę" !!!
  0
 • jak kolej to kolej
  2015-06-27 17:34:37
  Po wielkim "sukcesie" Komorowskiego #kolej na Ewę!
  0
 • Wiadomosc POrazaca
  2015-06-28 09:37:28
  KoPOczowa nie jest PO koleii, MA wiecej komentarzy Jak Cudotforca Tfusk! Der Dziennik lubi sobie POmanipulowac! Axel Springer przewraca sie w grobie!!!???
  0
 • DAREMNY FUTER.
  2015-06-27 17:37:31
  Daleko z takim ludem daleko nie zajdzie, to daremny futer.
  0
 • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
  2015-06-27 17:43:44
  Ja wiesio 13 przepraszam wszystkich \polaków za brednie , które każą mi pisać.
  0
 • greta
  2015-06-27 18:46:49
  Coz to za wredna geba!
  0
 • Równia POchyła
  2015-06-27 17:47:08
  Kolej na Ewę, premier jedzie z ludem.

  Jesteś na kursie i na ścieżce!
  0
 • Robnad
  2015-06-27 18:25:49
  Wiesio13 bicz na PISmatołki jestes debilek
  0
 • Wilga
  2015-06-27 17:56:07
  Na Dworcu Centralnym w Warszawie Kopacz spotkała turystów z Kanady . Ale ani słowa nie potrafiła powiedzieć po angielsku. Musieli jej tłumaczyć przyboczni. Kolejny obciach Kopacz
  0
 • krajanka
  2015-06-27 18:48:25
  Nic tej babie juz nie pomoze.Tylko drzwi od stodoly jej zostaly!
  0
 • MADAM
  2015-06-27 18:16:58
  ŻAŁOSNA KOBIETA- KOMPROMITUJE SIĘ NA KAŻDYM KROKU GDY CHCE COŚ POKAZAĆ.TA PANI JUŻ DAWNO POWINNA ODEJŚĆ Z POLITYKI. DOŚĆ TYCH PO-WSKICH ZAGRYWEK
  0
 • POmatolskie fekalia
  2015-06-27 18:29:23
  Wiesio13 bicz na PISmatołki produkt uboczny eksperymentow invitro ...mozg i uszy urbana i ciagoty biedronia
  0
 • PSL i SLD do wora
  2015-06-27 18:31:47
  ta babaurocza jak klapa od srocza
  0
 • cyk-cyk
  2015-06-27 19:11:18
  Pani z PO uznała, że kto ma w głowie olej ten idzie na kolej.
  0
 • BRONEK
  2015-06-27 19:35:25
  Wyślijmy Ewkę na tiry
  0
 • waldemar K....
  2015-06-27 19:22:19
  Jakby była młodsza to jedynie na A 4
  0
 • ewa koby
  2015-06-27 19:39:36
  ewa kopacz przebrana w biedronke wsiadla do pociagu byle jakiego kamyk szczescia to jej guziki lapiesz sie za guzik i tylko guzik masz kanclerin tez ma cos z tymi guzikami ubioru...ale czy widziales pod...sutanne na suwak ewa koby
  0
 • kubi
  2015-06-27 19:42:03
  Tak racja, kolej na Ewę - do wyrzucenia.
  0
 • Ebabka
  2015-06-28 08:32:50
  Ewka - osobowym Kolei Mazowieckich do Radomia i więcej ludzi spotkasz i zobaczysz w jakim syfie codziennie jeżdżą Polacy !
  0
 • mały JAŚ
  2015-06-27 19:45:25
  Co ta kobitka maskę zakłada i straszy dzieci
  0
 • sowa
  2015-06-29 11:51:30
  kolej na Ewkę do wykopania na zieloną trawkę ze szczawiem!
  0
 • wyborca
  2015-06-28 07:02:53
  Po Komorowskim kolej na Kopacz! idealne hasło anty wyborcze, brawo misiu!!!
  0
 • Przyjęty do PiS Niesiołowski:
  2015-06-28 08:34:12
  „ To jest żenada, niesłychanie haniebna, podła , obrzydliwa i nikczemna wypowiedź, ręce opadają, szkoda w ogóle o tym rozmawiać, to dęta peowska prowokacja, peowscy funkcjonariusze; partyjni propagandyści; farsa i kabaret, za tym stoi PO i Kopacz, szkoda marnować czas na takie bzdury, dęte jakieś awantury, afery, których nie ma, takie małostkowe czepianie się jakichś detali, absolutnie nieprzyzwoite nikczemne zachowanie, to przejaw bezsilnej wściekłości naszych konkurentów, którzy chyba już kompletnie się rozchorowali na głowę, na mózg, na wszystko; czy jest w ogóle sens rozwodzić się nad tymi chorymi z nienawiści ludźmi, zostawmy ich samym sobie, to szkodniki, wielkie, oślizgłe szkodniki, tłuste i obleśne białe robaki, wprost ohydne, szkodzą tylko Polsce i przeszkadzają w radosnym postępie, nic nie mają do powiedzenia, kompletna pustka intelektualna i moralna, ja bym im głos wyłączył i już, po co ich w ogóle zapraszać gdziekolwiek, narobią bydła i tyle tego będzie”.
  0
 • lusia
  2015-06-28 09:11:20
  Pani premier Ewa Kopacz rozmawia z ludźmi. Szydło wiece organizuje, wykrzyczy co chce i odchodzi. Tak wczoraj było, nawet artysty nie wysłuchała. który ponoć dla niej przyjechał. Te jej monologi, ludziom się znudzą.
  0
 • TUSK pod WARIOGRAF i transmisja na żywo
  2015-06-28 10:03:27
  nie na śmietnik tylko

  peło się sypie

  PO na śmietnik i olać sztywnym moczem !!!

  do więzień - tam gdzie ich miejscA !!!
  0
 • m
  2015-06-27 19:48:38
  Portret klamliwej suki anty-polskiej
  0
 • wiesiek
  2015-06-27 19:59:50
  NIE MAMY CO LICZYĆ NA NIEZGUŁY.

  TO MY - NARÓD, TO MY - WSZYSCY POLACY, W JESIENNYCH WYBORACH DO PARLAMENTU, ZADECYDUJEMY O NASZYM BEZPIECZEŃSTWIE. Rozmowa z profesorem Krzysztofem Szczerskim.


  Po raz pierwszy od lat rozmowy o bezpieczeństwie w Europie Środkowo-Wschodniej toczą się bez udziału Polski. To naprawdę wcześniej było nie do pomyślenia. Nie zgodziłby się na to ani Aleksander Kwaśniewski, ani oczywiście Lech Kaczyński. Powiem więcej: nikt wcześniej nie wymyśliłby takiej konstrukcji, w której wykluczono by Polskę. Mało tego – dzisiejszy rząd RP i jeszcze urzędujący prezydent nie widzą w tym problemu. Nie protestują. Godzą się, by o bezpieczeństwie naszej części kontynentu decydowali jedynie Niemcy, Francja, Rosja, separatyści i zaatakowana Ukraina. Nawet Białoruś ma wpływ na podejmowane decyzje, a Polska nie. To jest realny stan prowadzonej przez ostatnie lata polityki zagranicznej - mówi profesor Krzysztof Szczerski, doradca prezydenta Andrzeja Dudy.


  Jaka jest pozycja międzynarodowa Polski po około ośmiu latach rządów Platformy Obywatelskiej?
  Słaba, jak na nasze możliwości, a do tego, jeśli chodzi o postrzeganie jej przez polskie społeczeństwo, bardzo zmitologizowana. Rzecz bowiem nie w tym, czy ktoś w ogóle z nami rozmawia, bo oczywiście odbywają się wizyty i rozmowy, ale w tym, że niestety znaleźliśmy się w kategorii państw, z którymi wymienia się tylko poglądy, a nie współdecyduje. Tymczasem propaganda rządu cały czas przekonywała Polaków, że liczymy się na arenie międzynarodowej. Dlatego mówię o zmitologizowaniu. Propagandę sukcesu w kontekście polityki zagranicznej stosunkowo łatwo jest uruchomić i jest ona skuteczna, bo ludzie na co dzień osobiście nie odczuwają jej skutków. Gdy udają się do przychodni czy urzędu, na własnej skórze weryfikują PR obozu władzy dotyczący życia codziennego. „Sukcesów” polskiej dyplomacji w ten sposób nie sprawdzą, bo nie siedzą przy stołach rozmów. Dlatego byle bufon jest w stanie naopowiadać o sobie niestworzone wręcz bajki.


  Polacy w telewizji widzą Donalda Tuska, Elżbietę Bieńkowską w Brukseli i pewnie myślą, że gdyby było z nami tak najgorzej, to by ich tam nie wzięli. A ich "wzięli tam" nie dlatego, że tacy mądrzy tylko i jedynie dlatego, że są posłuszni, że są spolegliwi, że godzą się na rolę marionetek, bezwolnych kukiełek sterowanych przez tych, którzy faktycznie decydują w UE, także o nas ale często bez nas bo bezwolne kukiełki głosu nie mają i muszą cicho siedzieć.


  Powinniśmy się wspólnie zastanowić nad tym, jakie korzyści płyną dla nas wszystkich z tego, że oni tam są. Profity osobiste mają Tusk, Bieńkowska i otoczenie, które zabrali ze sobą z Polski. A my, obywatele Polski, dzięki którym udali się na tę delegację? Niestety odpowiedź brzmi: nawet kartki pocztowej nam nie przysłali. Pani Bieńkowska w ostatnim czasie zaskarżyła Polskę do Trybunału Sprawiedliwości. Ona prowadzi ponadnarodową politykę UE, bo takie jest jej zadanie. Nie mówmy więc, że dla Polski jest z ich tam obecności jakakolwiek korzyść, bo nie ma - a jeżeli nie ma korzyści to znaczy, że są straty.

  Czy można z czystym sumieniem powiedzieć, że objęcie przez Donalda Tuska funkcji przewodniczącego Rady Europejskiej nie przysłużyło się Polsce?

  Na pewno stanowiło potencjał do promowania Polski. Informacja, iż to stanowisko obejmie Polak, obiegła wszystkie kraje Unii i nie tylko.

  - Trzeba się jednak zastanowić, czy sam były premier zrobił cokolwiek, by ten potencjał wykorzystać dla dobra swojego kraju. Podam konkretne przykłady.


  - W konkluzjach Rady Europejskiej, czyli tekście politycznych decyzji podejmowanych przez organ, którym kieruje Tusk, znalazły się zapisy o „dekarbonizacji”, czyli odchodzeniu od węgla – jako celu unii energetycznej. A unia ta była przecież, jak nam ciągle mówiono, ideą Tuska. To co? Wymyślił ją po to, by dobić polskie kopalnie? Tak nas wsparł pełnieniem swojej funkcji? Podam inny przykład.

  - Dlaczego Donald Tusk do debat, które formalnie organizuje, nie zaprasza ekspertów z Polski?


  - Dlaczego nad rozwiązaniem sytuacji w Grecji nie zastanawiają się także zaproszeni eksperci z Polski? Były premier mógłby to zaproponować, tłumacząc, iż Polska ma świetnych ekonomistów, a nie będąc w strefie euro, polscy specjaliści mogliby wesprzeć dyskusję, patrząc na sytuację obiektywnie z zewnątrz. Oba te przykłady nie wymagają od pana Tuska naginania europejskich zwyczajów, przekraczania kompetencji, lecz jedynie pamięci o własnym kraju i utożsamiania się z nim.

  Inni wysocy urzędnicy unijni – myślę także o tych z przeszłości – promowali swoje kraje czy działali jak Tusk?
  Każdy kraj jest w innej sytuacji. W czym innym upatrują swój interes Niemcy, a inaczej działali na swoją korzyść choćby Hiszpanie. Ci drudzy w przeszłości koncentrowali się na promowaniu polityków swojego regionu jako świetnych kandydatów na najwyższe międzynarodowe stanowiska i odnieśli sukces. Z kolei pierwsi budują unijną administrację ze swoich ludzi, bo wiedzą, że szef jest kadencyjny, ale reszta urzędników zostaje.  - Każde państwo ma własną strategię promowania się, naprawdę tylko wyjątki nie są zainteresowane wspieraniem swojej ojczyzny. Wygląda na to, że Donald Tusk wpisuje się do tego grona. Proszę mi wierzyć, że wszyscy lansują swoich ekspertów, swoje uniwersytety, swoje spojrzenie. Tak robi się naturalny polityczny lobbing.


  - W tym wypadku były polski premier jest zupełnym wyjątkiem, bo wygląda na to, że nie jest tą sprawą zainteresowany.


  - Spójrzmy na rezultaty. Po raz pierwszy od lat rozmowy o bezpieczeństwie w Europie Środkowo-Wschodniej toczą się bez udziału Polski. To naprawdę wcześniej było nie do pomyślenia. Nie zgodziłby się na to ani Aleksander Kwaśniewski, ani oczywiście Lech Kaczyński. Powiem więcej: nikt wcześniej nie wymyśliłby takiej konstrukcji, w której wykluczono by Polskę. Mało tego – dzisiejszy rząd RP, jeszcze urzędujący prezydent, nie widzą w tym problemu. Nie protestują. Godzą się, by o bezpieczeństwie naszej części kontynentu decydowali jedynie Niemcy, Francja, Rosja, separatyści i zaatakowana Ukraina.


  - Nawet Białoruś ma wpływ na podejmowane decyzje, a Polska nie. To jest realny stan prowadzonej przez ostatnie lata polityki zagranicznej. A rządzący tłumaczą jeszcze obywatelom, że jest świetnie, że wszyscy nas szanują, liczą się z nami na świecie. A że nas nie ma w rozmowach? To lepiej, bo z tego mógłby tylko jakiś kłopot wyniknąć.  - Dlaczego wypadliśmy z gry?

  Z powodu kaskady błędów, rządów i dyplomacji Donalda Tuska, R a d o s ł a w a S i k o r s k i e g o i obozu prezydenckiego Bronisława Komorowskiego.
  0
 • wiesiek
  2015-06-27 20:00:56
  - Obóz rządzący, ustami R a d o s ł a w a _ S i k o r s k i e g o ogłosił przecież odejście od realizowanej konsekwentnie przez lata aktywnej polityki wschodniej, zadeklarował wręcz swoje niezainteresowanie tym problemem, a w zamian – położenie wiekszego nacisku na politykę prowadzoną wespół z Niemcami i Francją.


  - Ubrano to w słowa o porzuceniu polityki jagiellońskiej na rzecz polityki piastowskiej. Ja z taką definicją się nie zgadzam. Od samego początku podkreślam, że dla kogoś, kto przeczytał choć jeden podręcznik do historii, to przeciwstawienie jest absurdalne – to trwanie w szkodliwym dla interesu Polski przekonaniu, że Rosja jest gwarantem stabilności na Wschodzie i partnerem w tej kwestii. Pierwsza deklaracja polityczna prezydenta Komorowskiego dotycząca dyplomacji mówiła o wyrzuceniu Gruzji z orbity naszych zainteresowań.


  - Do tego należy dodać działania trio Tusk–Komorowski–S i k o r s k i na rzecz tzw. resetu z Rosją.  Przecież ów reset opierał się na uznaniu, że Putin się zmienił, że Putin to cywilizowany, przewidywalny polityk, że Moskwa ma prawo układać swoją przestrzeń wpływów, a my się tym nie interesujemy.  - Przecież już po Majdanie R a d o s ł a w _ S i k o r s k i podpisał z Siergiejem Ławrowem dokument przewidujący konsultacje naszych posunięć międzynarodowych z Rosjanami.


  - Od lat nie było polskiej inicjatywy proponującej krajom regionu wspólną politykę wobec Rosji. Do tego dokładała się jeszcze niestabilność emocjonalna polityki czasów S i k o r s k i e g o wobec państw naszej części Europy. Działania „od ściany, do ściany”. Od niechęci do daleko idących ofert współpracy. Tak przecież było w przypadku relacji z Białorusią czy Litwą.

  - Tymi działaniami Tusk–Komorowski–S i k o r s k i wyeliminowali Polskę z grupy państw, z którymi trzeba się liczyć i na których działania inni się orientują. Od pewngo czasu chyba nikt w Europie nie był w stanie odpowiedzieć jasno na pytanie: jakie są cele polskiej polityki wschodniej. Byliśmy nieprzewidywalni, nieczytelni. Co chwila dawaliśmy argument wszystkim, którzy nie są entuzjastami Polski, że wykluczenie nas z rozmów to rozsądna opcja.


  - Miejsce w wielkiej polityce trzeba sobie wywalczyć. Trzeba uświadomić partnerom, że nasza nieobecność przy stole negocjacyjnym będzie dla nich niekorzystna. Rząd PO–PSL i prezydent Komorowski zrobili dokładnie odwrotnie.  Rząd i kończący kadencję prezydent mówią: zrobiliśmy wszystko, co można było zrobić. Działaliśmy w ramach Partnerstwa Wschodniego, negocjatorem wejścia Ukrainy do Unii był Aleksander Kwaśniewski.
  Partnerstwo Wschodnie nie przetrwało próby czasu jako program regionalny. Dzisiaj każdy z krajów uczestników Partnerstwa ma osobną politykę wobec Unii. Niczego wspólnego nie wypracowano, niczego nie uzyskano. Proszę zauważyć, że po Partnerstwie sytuacja na Wschodzie jest znacznie bardziej niebezpieczna, niż była przed nim. Naprawdę nietrudno było się zorientować już dawno temu, że ten projekt jest urzędniczą wydmuszką.


  Mówiłem o tym w imieniu Prawa i Sprawiedliwości wielokrotnie. PW dawało iluzję, a nie tworzyło faktów politycznych. Polski rząd i prezydent przyjęli tę iluzję, zrezygnowali z relacji bilateralnych i stracili kontakt z rzeczywistością. Pan Kwaśniewski nie zakończył z kolei swojej misji sukcesem, o tym wszyscy wiemy, choć pewnie miał dobrą wolę. Ale teraz, inaczej niż w czasie pomarańczowej rewolucji, nie stała za nim siła polskiego państwa. W polityce międzynarodowej jest tak, że ma się moc decyzyjną albo siedząc bezpośrednio przy stole, albo mając taką pozycję, że inni, którzy są tam obecni, nie podejmą decyzji bez konsultacji z nami.


  - Dzisiaj Polska ani nie siedzi przy stole, ani nikt jej o nic nie pyta. Takie są niestety fakty w większości ważnych dla nas spraw.


  - Kilka tygodni temu George Friedman w wywiadzie dla telewizji Republika i miesięcznika „Nowe Państwo” mówił, że NATO istnieje pozornie, armii niektórych państw po prostu nie ma, a Amerykanie będą budowali sojusze z poszczególnymi krajami. To mocna teza publicystyczna. Oczywiście jest tak, że ostateczna siła sojuszu militarnego mierzona jest siłą wojsk państw członkowskich. I na pewno Ameryka będzie bliżej współpracowała z tymi, którzy poprawiają swoją obronność, a nie z tymi, którzy redukują armię. Jednak perspektywa Polski jest inna niż USA. Oni sami się obronią, my niekoniecznie.


  Dlatego w naszym interesie jest silne NATO, silne militarnie i politycznie. Powinniśmy robić wszystko, by Sojusz był sprawnym sztabem generalnym, a nie dryfował w kierunku instytucji analityczno-biurokratycznej na kształt dzisiejszego BBN.


  - Sytuacja międzynarodowa stworzyła szansę na pogłębienie relacji polsko-amerykańskich. I tu pojawia się sprawa jej wykorzystania.


  - Czy uda się tego dokonać tym, którzy przez lata prowadzili dyplomację wycofania, a na koniec swoich rządów ośmieszyli polską dyplomację, i w rozmowach przy opłacanych za pieniądze podatników obiadach mówili o „robieniu laski Amerykanom”?


  - Czy tym, którzy chcą silnej pozycji Polski na arenie międzynarodowej i są zdeterminowani bronić interesu naszego kraju? Również o tym, my, wszyscy Polacy zadecydujemy w jesiennych wyborach.

  Całość wywiadu z profesorem Krzysztofem Szczerskim w najnowszym numerze tygodnika „Gazeta Polska”
  0
 • oszukac sie nie damy
  2015-06-27 20:08:33
  twarz jej blednie ,smiech jej rzednie ,psuja jej sie zeby przednie ...ta koparka tylko na zlom POniewaz do remontu sie nie nadaje
  0
 • zxc
  2015-06-27 20:12:06
  A co z ŻUBREM ???
  0
 • j-23
  2015-06-27 20:19:01
  E.KOPACZsocjalistyczna lekarka znajaca 1 obcy jezyk t.j.rosyjski z angielskiego glab
  0
 • wyborca
  2015-06-27 20:21:36
  Dobre hasło: PO Bronisławie kolej na Ewę !!!
  PO wyborach wywalimy na POmarszczony ryj !!!
  0
 • wesoły
  2015-06-28 07:03:59
  Na fotce dinozaur w okularach!
  0
 • tropik-pl
  2015-06-27 20:34:30
  dzis ogladala cala POLSKA jak dziala kartel w slupsku 24 ml-zl wyparowalo ze slupskiej kasy co robi premier kopacz deklaruje POmoc swoim kartelowym braciom i POLACY musza uwierzyc ze kopacz pomoze ze swojej kieszeni bo dlaczego POLACY mieliby spasorowac mafie slupska.
  0
 • IVRP
  2015-06-27 20:43:31
  re~j-232015-06-27 20:19 głąbie pisowski zapomniałeś dodać ,że niedojda życiowy z Żoliborza Lech profesor na dziełach Lenina to po angielsku chodził w P.E i polityków klepał po plecach i na palcach pokazywał ile chce mieć krzeseł !
  0
 • pakuj się ewa
  2015-06-27 20:47:35
  Pani Kopacz będzie spółkować z Biedroniem ?
  A Polacy za to zapłacą???
  0
 • anka
  2015-06-27 20:54:34
  większość krytyków z Pisu przed obrażaniem Pani Premier - modli się a potem jad i żółć wylewa - to są polscy katolicy jak się niema argumentów to się rzuca iwektywy
  0
 • Wiesio bicz na PiSmatołki
  2015-06-27 21:04:41
  Niech Pani Premier pojeździ zwykłymi pociagami a nie pendolino. Niech przejedzie się pociagiem rano np. z miast w poblizu Warszawy w godz.szczytu. Ciekawe czy jest taka odwazna.
  0
 • Ta PO z mumia Kopacz to juz potworna rzecz
  2015-06-27 21:13:41
  POtworne to jest.

  Mumia chce trzeci raz oglupic polskie spoleczentwo, saczac coraz to nowe klamstwa i puste obietnice.
  0
 • lusia
  2015-06-27 21:23:19
  Brawo pani Premier ! Trzymać tak dalej i ripostować na każdą potwarz.
  0
 • MMuttka
  2015-06-27 21:43:12
  Kukiz już szykuje transport dla Kopaczki. Będzie to duża TACZKA. I nią pojedzie zakłamana szuja na śmietnik historii. Ci ludzie mają nas za idiotów? My pamiętamy te wszystkie obietnice i kłamstwa. DOSYĆ !!!
  0
 • EWA
  2015-06-27 22:14:17
  ŻENADA !!!IM NIC JUŻ NIE POMOŻE!
  0
 • widz
  2015-06-28 07:21:20
  i znowu zapomnieli wyprasować rano kopaczke smoleńską
  0
 • grecki emeryt
  2015-06-27 22:28:28
  Biegunka przedwyborcza. Szkoda oddać służbowe samochody i władzę. A pamięta pani ustawę refundacyjną, pracę dla Polaków do śmierci, przekręty na autostradach i rozmowy partyjnych kolegów o frajerskich Polakach. Ja pamiętam waszą orogancję inigdy już na was nie zagłosuję. Pamiętamy !!! Korpo-Państwo stworzone przez gesta-PO
  0
 • kara
  2015-06-27 22:31:05
  Wykopaliśmy Bronka. Teraz kolej na Ewę!!
  0
 • gg
  2015-06-27 22:44:26
  TUSK MA NOSA WYPIERNICZYŁ JAKO PIERWSZY- JAK WŁOSKI KAPITAN OKRĘTU. ALE UWAGA TEŻ MOŻE BYĆ ZA TO KIEDYŚ ROZLICZONY.
  0
 • gg
  2015-06-27 22:49:54
  Nigdy nie zapomnę PO ich buty i arogancji. Nigdy na was więcej nie zagłosuję.
  0
 • wyborca/ fanaberie z kielbaso i bigos wyborcam
  2015-06-27 23:08:47
  *** Internet otwozyl Ludziam ocy ***.Och, moj Ty Boze jesce pare rokuw temu nazad starcylo porobic trocha w mopsie i dawac ludziam zupy za darmo, abo byc takiem dzialacem dla sportuf, abo kazac zeby robotniki pomalowali dwozec PKP w powiecie, abo pseniesc psystanek PKS -u blizej blokuf PGR-u, abo zrobic Chlopam swietlice wioskowo, abo kupic im takie pandolino abo kolejke linowo tako, aqbo zrobic taki festyn fajny z muzo i balonami i zaprosic takiech lidzi zeby grali co wystempujo w scenie abo skle takiem i potem sie chwalic w roznech gazetach ze sie jest champion to taki bohater , co dostaje w nagrode taki mandat, ale taki inny bo mozna jesc i pic za darmo tak jakby byli na zmywaku a nie muso opuscac, i majo dobre glosy, bo robotnico studenckocchlopskie., i ze strazy roznech nawet ochotnicech i gospodyn wiejskich i fundacji za jedyno swietlice wiejsko. Och to byli casy,a tera je internet co otwozyl Ludziam ocy i sie` wydala nawet kamieni kupa co jest abo jej nima,i takie rozne fanaberie uzendnice.
  0
 • ?
  2015-06-27 22:56:10
  żałosne ... trawnik tez mi skosisz błagając o mój głos?
  0
 • ewka,ewka pamietasz?
  2015-06-27 23:07:32
  Ło matko ale maska.Chyba botoks jej puścił.Strach się bać.
  0
 • Radom
  2015-06-27 23:08:20
  Czy to jest chytra baba z Szydłowca?
  0
 • internautka 50+
  2015-06-28 07:20:15
  Gdzieś na forum przeczytałam

  Kto nie ma w glowie po kolei ten do komunikacji i polityki używa Kolei.
  I wydaje mi się że coś w tym jest.
  0
 • mirek
  2015-06-28 09:25:27
  żeby ona nawet się ZESRAŁA na peronie, to i tak jest WYAUTOWANA!!!
  0
 • wiesio
  2015-06-28 10:27:40
  - KLIKA POWSI-PSL TRZYMAJĄCA WŁADZĘ TYLKO MARKUJE ZMIANY ABY TERAZ PRZED WYBORAMI OMAMIĆ ZWOLENNIKÓW KUKIZA I KOGO SIĘ TYLKO UDA, NAWET BIEDRONIA I JEGO FANÓW.  - KOPACZ CHCE ICH NAMÓWIĆ DO GŁOSOWANIA NA PeŁo. TAK JAK I CAŁEJ KLICE CHODZI JEJ TYLKO I WYŁĄCZNIE O UTRZYMANIE SIĘ PRZY WŁADZY I KORYCIE.  - IM JEST PRZECIEŻ SUPER - I ŻADNYCH ZMIAN IM NIE POTRZEBA.  Premier Kopacz powołała prof. Zembalę tylko i wyłącznie ze względów wizerunkowych PeŁO; ABY POPRAWIĆ WYNIKI W SONDAŻACH I ABY DO WYBORÓW PARLAMENTARNYCH, TO PROF. ZEMBALA ZBIERAŁ CIĘGI KRYTYKI A NIE ONA !


  Prof. Zembala póki co, nawet nie domyśla się tego, nie rozumie tego, bo jest profesorem medycyny, wybitnym lekarzem specjalistą a nie politykiem.  - NA TEJ SAMEJ ZASADZIE DECYDENCI KLIKI TRZYMAJĄCEJ WŁADZĘ WYTYPOWALI I POWOŁALI WSZYSTKICH INNYCH, NOWYCH MINISTRÓW, BO TEJ KLICE CHODZI JEDYNIE O KASĘ I UTRZYMANIE INTRATNYCH STOŁKÓW DLA SIEBIE
  I SWOICH.


  - BO PRZECIEŻ GDYBY NAPRAWDĘ CHCIELI NAPRAWY RZECZYPOSPOLITEJ RZĄDZENIA, GDYBY CHCIELI ZMIAN, TO PRZYSTĄPILI BY DO NICH JUŻ DAWNO - PRZECIE MIELI DO TEGO MOŻLIWOŚCI JAK NIKT NIGDY DOTĄD, MIELI PEŁNIĘ WŁADZY, MIELI WIĘKSZOŚĆ W PARLAMENCIE.


  - ALE TO JUŻ KONIEC KLIKI POWSI-PSL. ONI UTRACILI ZAUFANIE POLAKÓW.


  - TRZEBA ICH NAPIĘTNOWAĆ - BO ONI SĄ GROŹNI DLA BEZPIECZEŃSTWA PAŃSTWA, ONI SĄ GROŹNI DLA BEZPIECZNEGO BYTU POLAKÓW, ONI SĄ GROŹNI DLA PRZYSZŁOŚCI NASZYCH DZIECI I WNUKÓW.


  - NA ICH PROPAGANDOWYCH, WYBORCZYCH AUTOBUSACH I WAGONACH NALEŻY WYMALOWAĆ OSTRZEŻENIE :
  U W A G A - N I E Z G U Ł A .


  - POLACY NIE WIERZĄ JUŻ NIEZGUŁOM I NIE CHCĄ ICH RZĄDÓW - NIERZĄDÓW.
  0
 • Wiesio13 PEŁNA ZGODA.PO=ZŁODZIEJSKIE DNO
  2015-06-28 10:28:03
  ~Wiesio13 bicz na PISmatołki2015-06-27 10:31

  Afery pani premier trzeba rozliczać a nie zamiatać POd dywan !
  8 lat przekrętów władzy PO-PSL nie da się ukryć !!!
  Władza PO-PSL to Kolesie, Układy Służby !!!
  Uwolnić media od POlityków PO-PSL !!!
  Czas rozliczenia nadchodzi dla dobra Polaków!...
  0
 • ZbyszekD
  2015-06-28 10:44:19
  Komu kawę, komu herbatę?? Nie młoda lekarka, już pewnie dawno w zawodzie nie pracowała, więc chyba już się nie nadaje. Wszyscy co jechali pociągiem, a jechali na pewno wszyscy, to widzieli rozwożących kawkę i herbatkę. Tylko, że w tym wieku też tam mogą ją nie zatrudnić!!! No może po znajomości, bo jej psiapsiółka była chyba szefową PKP, to pewnie ma znajomości!!
  0
 • Koleja po Kopacz
  2015-06-27 17:44:10
  Kopacz - co ty na to:

  Wiki:
  2014 Bribery charges and fines
  In late 2014 Alstom was fined $772 million by the U.S. Justice Department, and admitted guilt (under the Foreign Corrupt Practices Act) in relation to bribes paid to obtain contracts in various countries.[73][74]
  In mid 2014 Alstom Network UK was charged by the UK Serious Fraud Office (SFO) in relation to corruption offences alleged to have been committed when obtaining transportation contracts in India, Poland and Tunisia, covered under sections 1 of the Prevention of Corruption Act 1906 and Criminal Law Act 1977.[75] Further charges were brought in late 2014 by the SFO in relation to corrupt practices used to obtain energy contracts in Lithuania.[76] Additional charges relating to contracts for the Budapest Metro in Hungary were added in April 2015.[77]
  ******
  W skrocie - Amerykanie oskarzyli Alstom – producenta Pendolino o lapowki kontraktowe w roznych krajach. Ten przyznal sie i zaplacil prawie 800 mln usd Amerykanom.
  Oskarzenia wysuneli tez Brytyjczycy. Ich oskarzenie dotyczylo kontraktow Alstomu w Tuskowej Polsce oraz Indiach, Tunezji (fajne towarzystwo- jedna liga korupcyjna). Pozniej doszla Litwa i Wegry.

  A w Polskich mediach cisza, prokuratura spi - zero sprawy.
  0
 • Sopot
  2015-06-27 13:09:39
  hahaha , PO ciąg do Tuska w Gdańsku PO instrukcje !!! hhahahahahaha tfuuuuuu sk
  0
 • slowianka
  2015-06-27 12:30:08
  Jeszcze tylko ...to nie ja bylam Ewa to nie ja...bardzo nie sympatyczna twarz brrrrrrrrrrrrrrrr.
  0
 • DEFLACJA DLA EMERYTÓW
  2015-06-29 07:46:27
  Jak to się dzieje w rządzie Kopaczki . Dla pielęgniarek znalazły się aż 300 złotych, dla budżetówki również nie małe pieniądze. A dla emerytów jest deflacja i dostaną jeden raz po 30 złotych. To by znaczyło że rząd nadaje się tylko do wykopania.
  0
 • czesc olo
  2015-06-30 10:55:27
  czy elektorat PO podnieca rozmowa
  z pania premier ? a elektorat Kukiza
  podnieca rozmowa z Kukizem na ulicy ?
  a elektorat PIS podnieca ucalowanie
  ręki Szydlo na spotkaniu ? no ?
  jak myslicie spece od musztardy w Auchan ?
  co sie sprzedaje, buahahaha
  1
 • Kadana
  2015-06-28 23:46:19
  Straszne są te komentarze! Po prostu straszne!
  Dlaczego publikujecie takie obraźliwe komentarze???!!!
  Pani Premier ciągle jeszcze pracuje i tak powinno być. To jeździ pociągiem to bardzo duży PLUS dla Pani Premier.
  Nie wiadomo kto będzie potem rządził, a tak wygląda, ze już jest wszystko wiadomo. To jest okropne! Kto wypisuje te bzdury??
  0
 • Wiesio13 bicz na PISmatołki
  2015-06-27 16:14:49
  PIS za kase skrecona ze SKOK-ow prowadzi kampanie podobna do nazistowskiej za Hitlera !!
  Dodaj jeszcze setki oplaconych bojowek na wiecach ,- falszerzy,
  hejterow internetowych...rydzyka , kosciol i masz obraz
  Gebelsowski i Stalinowski zarazem...!!
  Durny ciemny lud kupuje obiecanki PIS jak 5 razy przeplacone garnki
  na spotkaniach z oszustami !!!
  PIS i prezuio komuchowy bekart- OBIECA CI WSZYSTKO-
  nawet 3 000 000 mieszkan...byle do koryta !

  Ziobro juz gotowy , beda wyciagac ludzi o 5.00 nad ranem...czesc zginie (samobojstwo )
  Macierewicz wyciagnal z szafy swoj skorzany plaszcz a'la gestapo i z pistoletem
  w kieszeni przechadza sie wieczorami po Al. Szucha planuje kogo zgnoi
  i jakie sPISki rozpracuje !
  1
 • jeszczeraz
  2015-07-01 08:52:57
  Taka nasza Ewa peron.
  0
 • Janek
  2015-06-30 15:07:28
  Taka nasza Ewa peron.
  0
 • Polka
  2015-07-01 22:02:58
  Widać, że nie najlepiej się czuje w tej roli. Tak jakby to robiła z jakiegoś przymusu. Nie widzę tu szczerości ani uczciwości. Co jak co, ale kopaczka udaje, bo nie ma wyjścia.
  PO nigdy ze zwykłymi ludźmi nie rozmawiało (bo co z nich mogą miec), wiec to co teraz robią i kopaczowa to raczej śmiech wywołuje i politowanie, nawet współczucie. ..
  0
Reklama

Zobacz więcej

Reklama