Dziennik Gazeta Prawana logo

Wyciekają zdjęcia z imprez bunga-bunga u Berlusconiego

23 marca 2011, 15:23
Ten tekst przeczytasz w 1 minutę
Wyciekają zdjęcia z imprez bunga-bunga u Berlusconiego
Inne
W sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia ze słynnych imprez, które miał być organizowane w willi włoskiego premiera Silvio Berlusconiego. Znane na  świecie pod hasłem "bunga-bunga" orgie są przedmiotem śledztwa włoskiej prokuratury.

Kompromitujące premiera zdjęcia znaleziono w komputerach i aparatach fotograficznych dziesiątków kobiet, które odwiedzały willę szefa włoskiego rządu.

Na zdjęciach, opublikowanych przez włoski serwis mondonews24, można rozpoznać 32-letnią gwiazdę telewizyjną Barbarę Guerrę, która występuje na nich w przebraniu policjantki z kajdankami w rękach. Na innych fotografiach widać młode kobiety, całujące się ze sobą. 

Tu zobaczysz zdjęcia z imprez w willi Silvio Berlusconiego >>>

Zdjęcia wyciekły prawdopodobnie z prokuratury, prowadzącej śledztwo w sprawie erotycznych imprez w posiadłości szefa włoskiego rządu pod Mediolanem. Berlusconi jest oskarżany o związki z niepełnoletnią prostytutką, która miała brać udział w orgiach. Akta sprawy liczą już około 20 tysięcy stronic. 

Według śledczych, poza słynną już Ruby, czyli tancerką Karima El Mahroug, która miała pojawiać się na imprezach jeszcze przed swoimi 18. urodzinami, przez posiadłość Berlusconiego przewinęły się jeszcze 32 kobiety, które od szefa rządu dostawały pieniądze i drogie prezenty. Sam premier, gdy usłyszał o tych ustaleniach, stwierdził, że choć lubi "poszaleć" z kobietami, 33 nie dałby rady. "To dużo nawet dla 30-latka" - stwierdził 75-letni polityk. 

Proces szefa rządu zaczyna się 6 kwietnia w Mediolanie. Berlusconi twierdzi, że sprawa ma podtekst polityczny.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło newsru.com
Zapisz się na newsletter
Świadczenia, emerytury, podatki, zmiany przepisów, newsy gospodarcze... To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik Radzi. Chcesz się dowiedzieć, kto może przejść na wcześniejszą emeryturę? A może jakie ulgi można odliczyć od podatku? Kto może otrzymać środki w ramach renty wdowiej? Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj