Dziennik Gazeta Prawana logo

PiS wygrywa wybory. Kreml: Liczymy na polityczną mądrość nowych władz

26 października 2015, 11:10
Ten tekst przeczytasz w 1 minutę
Kreml
Kreml/Shutterstock
Władze na Kremlu zapewniają, że szanują wyniki wyborów w Polsce. Jednocześnie liczą jednak, że nowe władze będą chciały poprawić stosunki między Moskwą a Warszawą.

Rzecznik prezydenta Rosji Władimira Putina, Dmitrij Pieskow, powiedział, że jego kraj zawsze dążył do utrzymania dobrych i wzajemnie korzystnych stosunków z Polską. Wyraził przy tym ubolewanie, że obecnie stosunki te nie są najlepsze.

Liczymy na polityczną mądrość w stopniowej normalizacji naszych relacji i nadawaniu im coraz lepszego charakteru - powiedział Dmitrij Pieskow.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło IAR
Zapisz się na newsletter
Najważniejsze wydarzenia polityczne i społeczne, istotne wiadomości kulturalne, najlepsza rozrywka, pomocne porady i najświeższa prognoza pogody. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik.pl. Trzymamy rękę na pulsie Polski i świata. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj