- Wygląda na to, że wszyscy mnie chcą - powiedział Trump w rozmowie z Piers Morgan z "Daily Mail". Podkreślił, że obecnie w Partii Demokratycznej nie ma polityka, którego mógłby się obawiać w najbliższych wyborach. - Znam ich wszystkich i nie widzę nikogo, kto mógłby mnie pokonać - oświadczył.

Reklama

Trump wspomniał też o rozmowie z królową Elżbietą II podczas piątkowej wizyty w Wielkiej Brytanii. Wyjaśnił, że jednym z tematów tej rozmowy był Brexit. - Królowa powiedziała mi, i to jest prawda, że to bardzo skomplikowany problem i że nikt chyba nie miał pojęcia, jak bardzo będzie to trudne.

Według Trumpa królowa Elżbieta jest "niesamowitą kobietą, jest piękna, to znaczy na zewnątrz i wewnątrz". - Jest piękną kobietą - podkreślił amerykański prezydent.

Zapytany o lidera Korei Północnej Kim Dzong Una, z którym spotkał się 12 czerwca w Singapurze, Trump odpowiedział: - Dobrze się z nim dogaduję, jest bardzo inteligentny, ma ciekawą osobowość, jest zabawny i twardy, to dobry negocjator. Dodał, że przywódca reżimu to także "bezwzględny dyktator".

Reklama

Donald Trump weekend spędza w Szkocji, na należącym do niego polu golfowym. Stamtąd uda się do Helsinek, gdzie w poniedziałek spotka się z prezydentem Rosji Władimirem Putinem.