Reklama
Reklama
Reklama

Paniczna ucieczka przed tsunami. Zobacz zdjęcia z ewakuacji

Gdy na wybrzeżu zawyły syreny, ludzie rzucili się do ucieczki. Indonezyjczycy doskonale pamiętają, że w tsunami z 2004 roku zginęło około 250 tysięcy osób. Dlatego teraz po ogłoszeniu alarmu nikt nie zwlekał. Zobacz zdjęcia z ewakuacji.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Reklama
Reklama
Tematy:
alarm Indonezja trzesięnie ziemi tsunami trzesienie Azja
Reklama

Komentarze (3)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
 • fafik2
  2013-01-15 21:19
  re ~vox2012-04-12 12:56
  "luk", czlowieku,zamiast glosic ludu Dobra Nowine ty gadasz glupoty. Krolestwo Boze bedzie panowac po Armagedonie,Watykan i reszta wierzen falszywych UPADNA, znikna! Opamietaj sie na czas i modl sie do Boga przez Jezusa a NIE podpisuj jak "on" bo jestes tylko smierdzaca mrowka!
  0
  zgłoś
 • wierzę
  2012-04-12 13:05
  To, że Apokalipsa wypełnia się na naszych oczach, nie powinno nikogo zaskoczyć. Pytanie tylko, czy jesteśmy przygotowani na powtórne przyjście Jezusa?

  Szatan nie zwycięży, skończy sie jego uciemiężanie i deprawowanie ludzi.
  0
  zgłoś
 • vox
  2012-04-12 12:56
  A moze warto posłuchac słów Jezusa !!!

  ~Niebo i ziemia stanie się jednym. Jedno nie będzie istnieć bez drugiego.:
  ~Niebo i ziemia stanie się jednym. Jedno nie będzie istnieć bez drugiego.

  Moja droga, umiłowana córko, czas Mojego panowania na ziemi zbliża się, a dla ludzkości czasu jest tylko tyle, żeby wykorzystać Moje Miłosierdzie i okazać skruchę.

  Ważne jest również, aby Mój Kościół przygotowywał swoich wiernych do Wiecznego Życia i wykorzystywał każdą okazję dla zachę... rozwiń całośćcania do pojednania.

  Jest to ważny okres roku i musicie zwrócić się do Mnie, waszego Jezusa, i modlić się o łaski dla zapewnienia, że wy, Moi wyznawcy, będziecie mieli siłę przekonywania, aby szerzyć Prawdę Mojego Powtórnego Przyjścia.

  Cierpienie ludzkości i to, Mojego Przedwiecznego Ojca i Moje, Jego ukochanego Syna, zbliża się wreszcie ku końcowi.

  Rządy szatana na ziemi ustaną i Ja obejmę Mój prawowity tron.

  Chociaż Moje panowanie w obrębie Mojego Kościoła oznaczało, że obecny był Mój Duch z wielkimi łaskami ofiarowanymi zasługującym duszom, to dopóki szatan nie zostanie związany nie stanie się, że Wola Mojego Ojca będzie mogła być ostatecznie wypełniona.

  Żaden człowiek nie rozumie naprawdę, czym jest Wieczne Życie.

  Żaden człowiek nie rozumie w pełni, co się stanie przy Moim Powtórnym Przyjściu.

  Żaden człowiek, z powodu ograniczeń ludzkiego rozumu, nie może pojąć Moich planów zebrania Moich dwunastu narodów na ziemi.

  Tak wielu wierzy, że Moje Powtórne Przyjście jest końcem świata.

  To może być koniec czasów, jakie wy znacie, ale to jest tylko początek chwalebnej przyszłości, zaplanowanej przez Mojego Przedwiecznego Ojca dla wszystkich Jego dzieci.

  Niebo i ziemia stanie się jednym.

  Jedno nie będzie istnieć bez drugiego. Sprawiedliwi żyć będą w Moim Nowym Raju, w którym istnieć będzie wielka obfitość wszystkich rzeczy.

  Tak wielkiego cudu nie da się nigdy opisać w ludzkich kategoriach. Wspaniały pokój i radość odczuwane będą przez każdą duszę, która odziedziczy prawo do bycia częścią Mojego Królestwa.

  Dzieci, Moje Serce się łamie, gdy widzę strach w waszych oczach, kiedy nawiązuję do czasów ostatecznych.

  Zamiast tego proszę was, zaufajcie Mojej Wielkiej Miłości do was wszystkich i wiedzcie, że Moją obietnicą jest, że znajdziecie się naprawdę w domu ze Mną i wasze smutki zostaną przegnane na wieczność.

  Nowy Raj, który Ja obiecuję, ma być objawiony ludzkości bardzo niedługo.

  Nie traćcie w bojaźni ani jednej chwili. Radujcie się. Oczekujcie z niecierpliwością waszej przyszłości.

  Zaufajcie Mi całkowicie, gdyż Ja kocham was zbyt mocno, aby was kiedykolwiek zawieść.

  Módlcie się, aby wszystkie Moje dzieci były pokornego serca dla przyjęcia kluczy do Raju.

  Wasz Jezus

  Orędzie nr 396 z serii Ostrzeżenie
  0
  zgłoś
Reklama

Zobacz więcej

Reklama