Reklama
Warszawa
Reklama

Zobacz, jak mieszkańcy Sydney witali 2013 rok

31 grudnia 2012, 16:43
PAP/EPA / DAMIAN SHAW
Mieszkańcy Australii powitali już nowy rok. Zaczął się on najwcześniej, bo już o 11 naszego czasu, na leżących na Pacyfiku wyspach Kiribati, położonych blisko linii zmiany daty. W Sydney zaczął się wielki pokaz sztucznych ogni. Na ulicach, a szczególnie koło słynnego gmachu Opery, zebrały się tysiące rozbawionych ludzi.
Reklama
Reklama
Tematy:
2013 nowy rok Australia sylwester

Powiązane

Reklama
Reklama
Czy ten artykuł był przydatny?
tak
nie
Dziękujemy za powiadomienie
Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytania w tym artykule, powiedz jak możemy to poprawić.
UWAGA: Ten formularz nie służy wysyłaniu zgłoszeń . Wykorzystamy go aby poprawić artykuł.
Jeśli masz dodatkowe pytania prosimy o kontakt

Komentarze(6)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
 • PiSDA W KRZAKACH
  2012-12-31 16:48:26
  Yeap, it was a good one
  0
 • zgryzliwy
  2012-12-31 17:14:18
  co to za swieto tak szumnie obchodzone czemu ten glupi swiat nie obchodzi nowego roku 1 marca ,przeciez obchodzono go przez setki lat ,przyroda sie budzila bylo cieplo i mialo to jakis sens.Rzymianie przesuneli go na 1 stycznia dla wlasnych celow aby przyspieszyc wybor nowych konsulow ktorzy mieli wyruszyc z legionami do stlumienia powstania dzisiejsza Hiszpania I tak swiat malpuje ten rzymski idiotyzm.
  0
 • gerry5
  2012-12-31 17:45:42
  pogańskie święto
  "Świętowanie Nowego Roku zatem uwłacza prawdziwemu Bogu, ponieważ wiąże się z kultem mitologicznego Boga Janusa, któremu – jak podaje Owidiusz przypisywano władzę nad ziemią i niebem zaś według Makrobiusza – nad przeszłością i przyszłością.

  Jest jeszcze inna kwestia związana z obchodami takich świąt jak Nowy Rok; mianowicie – narażenie się na pewnego rodzaju praktyki, które nie przystoją chrześcijanom.

  Jako chrześcijanie staramy się słuchać rad i wskazówek zawartych w Biblii. Zajrzyjmy do 1 Listu Piotra 4 rozdziału i wersetów od 3-4:

  „Wystarczy bowiem, że w minionym czasie wykonywaliście wolę narodów, gdy się oddawaliście rozpasaniu, pożądliwością, nadużywaniu wina, hulankom, pijatykom i bezprawnym bałwochwalstwom. Ponieważ już nie biegniecie z nimi do tego samego dołu rozwiązłości, dziwią się i mówią o was obelżywie.”
  prawdabiblijna.wordpress.com/2010/08/03/nowy-rok-i-jego-poganskie-pochodzenie/
  0
 • luk1407
  2012-12-31 18:01:22
  ROSJA i CHINY połączą siły, wybuchnie WOJNA ŚWIATOWA, Chiny już obmyślają plan tej wojny i ZNISZCZĄ miasta na zachodzie, będzie to konflikt NUKLEARNY, Unia Europejska (WIELKI BABILON w Apokalipsie św. Jana) upadnie, zostanie zdominowane przez te dwa państwa, na niebie ukaże się Wielki Cud ZNAK KRZYŻA - a każdemu człowiekowi na ziemi zostaną ukazane jego GRZECHY, tak jak są one widziane przez Boga, BENEDYKT XVI będzie musiał ustąpić, na jego miejscu zasiądzie - oszust FAŁSZYWY PROROK, spisek już w tej chwili jest przygotowywany w Watykanie, istnieje grupa bardzo wpływach ludzi, pod przewodnictwem ANTYCHRYSTA, która zamierza wprowadzić NOWY PORZĄDEK ŚWIATA, dąży do utworzenia rządu światowego, to przez nich był inspirowany KRYZYS FINANSOWY oraz to oni WYWOŁALI konflikty na Bliskim Wschodzie, żeby przejąć kontrole nad tymi państwami, ZNAKIEM BESTII będą CHIPY które będą umożliwiać dostęp do pieniędzy, robienie zakupów a w rzeczywistości będą służyć do kontrolowania nas, mamy się tego wystrzegać (I sprawia, ze wszyscy: mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na prawa rękę lub na czoło i ze nikt nie może kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia - imienia Bestii Ap 13.16-17) szukajcie orędzi OSTRZEŻENIE, które otrzymuje od JEZUSA CHRYSTUSA, wizjonerka z Irlandii, MARIA BOŻEGO MIŁOSIERDZIA
  0
 • gerry5
  2012-12-31 18:20:00
  re luk1407
  ile razy bedziesz pisał te kłamstwa niezgdodne ze słowem Bożym w Biblii?

  "(8) Ale choćbyśmy nawet my albo anioł z nieba zwiastował wam ewangelię odmienną od tej, którą myśmy wam zwiastowali, niech będzie przeklęty! (9) Jak powiedzieliśmy przedtem, tak i teraz znowu mówię: Jeśli wam ktoś zwiastuje ewangelię odmienną od tej, którą przyjęliście, niech będzie przeklęty! "
  gal.1
  0
 • geyica
  2012-12-31 18:01:14
  Bravo Zgryzliwy!!! A jesli chodzi o te cukierkowo gejowskie wypociny w okolicach Harbour Bridge, to zal sciska de. Kilka razy stalam w Nowy Rok z butelka szampana pod Sydney Opera House i tamte "spontanicznie" pryskajace w niebo firewerki mialy urok i tajemnice. Ale to bylo dawno, bardzo dawno temu, kiedy swiat jeszcze nie byl tak durny. Teraz da sie przewidziec ruch niemal kazdego sztucznego ognika. Szczesliwego Nowego Roku gejom, gejicom i wszystkim ludziom .
  0
Reklama

Zobacz więcej

Reklama