Miażdżący wynik partii Kaczyńskiego. NOWY SONDAŻ i kilka niespodzianek

| Aktualizacja:

Pierwsza niespodzianka, jaką przynosi nowy sondaż wykonany na zlecenie Radia ZET jest taka, że choć Zjednoczona Lewica pożegna się z Sejmem. Prawo i Sprawiedliwość notuje wysokie poparcie, o ponad 10 punktów procentowych wyższe niż poparcie dla PO.

wróć do artykułu
  • ~Radek
    (2015-10-23 18:20)
    PLATFORMA to nieszczęście dla Polski, przez lata ich rządów zmarnotrawili czterysta pięćdziesiąt miliardów złotych, kradną i oszukują , sieją nienawiść i dzielą ludzi.
  • ~leming-oceniacz
    (2015-10-23 14:33)
    To jest dobry wynik, bo PO zasluguje na zmiazdzenie.
  • ~roadrunner
    (2015-10-23 14:00)
    hymmmm...Jeśli dodać do siebie wszystkie wspomniane wyniki wychodzi 93%...dla Kwaśniewskiego to może i by wystarczyło, ale gdzie podziało się 7% ???
  • ~andersen
    (2015-10-22 22:17)
    Tutaj wpisz swój komentarznajpiekniejsze sa basnie Andersena
  • ~amber gold
    (2015-10-22 19:21)
    PIS 42-46%
    PEŁO ,,DNO,16%
    POLACY OBUDZCIE,DOSC GNEBIENIA
  • ~harry
    (2015-10-22 07:16)
    Hitlera tez popieralo 70 procent Niemcow
  • ~V2
    (2015-10-17 08:46)
    MAM DOSC PO...cy 8 lat rzadzenia i bida z nyndza
  • ~Leonidas
    (2015-10-17 08:07)
    UWAGA! WAŻNE!
    Zwracam się do wszystkich posłów przyszłego Sejmu (po 25.X.br) o natychmiastowe podjęcie prac legislacyjnych w celu ustawowego zakazu publikowania jakichkolwiek sondaży preferencji politycznych!!
    Uzasadnienie:
    - sondaże robione z reguły na zlecenia zainteresowanych PARTII - są absolutnie niewiarygodne...
    - robione z częstotliwością CO NAJMNIEJ kilku w miesiącu - wykazują niespotykane wręcz rozbieżności w preferencjach Wyborców...
    - robią zamęt w umysłach i tak już kompletnie zdezorientowanego i ogłupiałego społeczeństwa!
    - WPŁYWAJĄ PODŚWIADOMIE NA DECYZJE KAŻDEGO Z POTENCJALNYCH WYBORCÓW!!!
  • ~Sooo_Bad
    (2015-10-16 20:21)
    PiSdy wygrają. Widzę wieki ciemne na horyzoncie. Konserwy i mohery głosują. Żal mi tych ludzi.
  • ~ajawiem1
    (2015-10-13 20:32)
    Brawo Pani Kopacz, BRAWOOOOOOOOOOO!!!
  • ~zbigniew
    (2015-10-13 16:58)
    TO sondaż taki sam dla ZET jakby był robiony dla Lisa i wyborczej. Do sejmu wchodzą trzy partie, PIS PO KUKIZ. Nie wiem po co tam PO. Mieli swój czas,teraz czas im zorganizować.
  • ~bufon
    (2015-10-12 20:48)
    Te sondaż to można o kant ... roztrzaskać. Wynik zależy od tego kto to robił i na czyje zamówienie. Mój sondaż mi mówi , że piosenkarz rozwali platformową szajkę. Już za parę dni za dni parę. Wszyscy won.
  • ~Polid
    (2015-10-12 20:34)
    Aby mieć prawdziwy wynik wystarczy opublikować głosowanie w internecie i wtedy damy wiarę. To co ogłasza się jak wyżej jest nieadekwatne z rzeczywistością. MANIPULACJA !!!
  • ~pis=kit
    (2015-10-12 09:07)
    DAWNO NIEAKTUALNE sondaże wywalać bo robią zamęt! Zjednoczona Lewica ma ponad 10 % i rośnie.
  • ~Drzazga 101
    (2015-10-09 20:21)
    O Matko, aż mi skóra na jajach cierpnie, jak se pomyśle, że Pisiory wygrają, kuervas ! Nie żebym był za tymi *********** Paltformersami, bo to już za późno, żeby cokolwiek zrobić, żeby ani jedni, ani drudzy nie rządzili moją Ukochaną Ojczyzną, w mordę jeża, par excellance w pysk !
    Hej !-
  • ~socha szczecin
    (2015-10-08 02:04)
    wybory zakończą co chce polak ,a wróżenie to zabawa,sejm to dla mnie dwa ugrupowania pis i po i tak będę widział sens pracy nad poprawieniem stanu prawnego w kraju,jeśli to POLACY wykonają 25 nastąpi radykalna poprawa,jeśli nie to dopiero będą zgrzyty,,,
  • ~spokojny
    (2015-10-07 23:15)
    wy nabijacze postów zajmijcie się żywymi zostawcie w spokoju zmarłych bo oni od Was tego potrzebują
  • ~Tadek
    (2015-10-07 14:39)
    Dość niszczenia i zadłużania Polski przez PO . Proszę niech ludzie w końcu zaczną być doceniani i nie będą wyzyskiwani jako tania siła robocza, a panowie na kasie leżą i ośmiorniczki jedzą POpijająć bardzo drogim winem..
  • ~mlodziezowka POLSKA
    (2015-10-06 22:41)
    Dzisiaj spolecznie mlodzierz chodzila po uliczch i sprawdzala kto na kogo bedzie glosowal < przepytano dokladnie 1510 osob i oto wynik PIS - 51% , PO- 7%, KUKIZ-12%, SLD -6% KORWIN-5% NOWOCZESNA -czyli PO bis 2% PSL 4% nie wie jeszcze na kogo zaglosuje ponad 10%
  • ~współczujący
    (2015-10-06 17:44)
    Żal mi p.Kopacz że tak się miota a sondaźe spadają.Ciągle coś nowego wymyśla i bez
    efektu.A na koniec straszy PIS.Ile lat moźna straszyć PIS,jest to źałosne.A Misio jest przegrany i ciągnie biedną p.Kopacz na D N O .