Prezydent przypomina też, że w czasie jego pierwszej kadencji zrealizowano program "Dobry klimat dla rodziny", wprowadzono "Kartę Dużej Rodziny", ulgi podatkowe dla rodziców z trójką i większą liczbą dzieci, roczny urlop rodzicielski. - Czas na dobry start dla młodych, przyzwoitą pracę, szansę na własne mieszkanie i wsparcie młodego biznesu - mówi w spocie prezydent.

Reklama

Szef sztabu prezydenta, poseł Robert Tyszkiewicz wyjaśnia, że spot ma zwrócić uwagę na problemy młodego pokolenia. Wyjaśnił, że w nadchodzącej kadencji, Bronisław Komorowski zamierza zrealizować program "Dobry start dla młodych". Tyszkiewicz zaznaczył też, że sztab prezydenta zamierza odpowiadać pozytywnym przekazem na negatywną kampanię PiS-u.

CZYTAJ TAKŻE: TVP zorganizuje debatę prezydencką. Z Komorowskim albo bez...>>>

Robert Tyszkiewicz był też pytany, czy Bronisław Komorowski weźmie udział w debacie kandydatów na prezydenta, którą organizuje Telewizja Polska. Ma się ona odbyć 5 maja. W sprawie debaty nasze stanowisko jest jasne: nie widzimy sensowej formuły debatowania 11 kandydatów w jednym czasie - powiedział Tyszkiewicz. Dodał, że przed pierwszą turą wyborów Bronisław Komorowski koncentruje się na rozmowie z wyborcami.

Reklama

Jutro prezydent Bronisław Komorowski ma podsumować swoją kadencję.