Dziennik Gazeta Prawana logo

Prezydent: Moje dzieci zachowały się z klasą. Wzruszyłem się

15 maja 2015, 19:44
Ten tekst przeczytasz w 1 minutę
Prezydent Bronisław Komorowski
Prezydent Bronisław Komorowski/PAP
Spot, w którym występują moje dzieci i wnuki, został nakręcony wyłącznie z ich inicjatywy - przekonuje prezydent Bronisław Komorowski

Bronisław Komorowski zaznaczył, że bardzo go to wzruszyło, gdyż ten pomysł był niełatwy dla nich. - - zaznaczył prezydent. Dał również do zrozumienia, że rodzina jest dla niego wielkim oparciem.

- stwierdził Komorowski. Według prezydenta, jego dzieci zachowały się z klasą, bez żadnych aspiracji polityczno-celebryckich.

W krótkim filmiku występuje 11 osób. Zapewniają, że wiodą normalne życie, wychowują dzieci, płacą podatki i spłacają kredyty. Mówią też, że choć nie zawsze zgadzają się z ojcem, to wiedzą, że zależy mu na Polsce. Zachęcają również do zagłosowania na niego w drugiej turze wyborów.

ZOBACZ TAKŻE: Dzieci i wnuki Komorowskiego w spocie >>>

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło IAR
Zapisz się na newsletter
Świadczenia, emerytury, podatki, zmiany przepisów, newsy gospodarcze... To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik Radzi. Chcesz się dowiedzieć, kto może przejść na wcześniejszą emeryturę? A może jakie ulgi można odliczyć od podatku? Kto może otrzymać środki w ramach renty wdowiej? Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj