Słoniowa kupa to prezent od stowarzyszenia najemców pokrzywdzonych przez galerie handlowe. Przedsiębiorcy z Bielska Białej kupili "podarek" legalnie w czeskim ZOO i jak zapewnia na swoim blogu Daniel Dziewit, kupa posiada wszelkie atesty bezpieczeństwa.

Reklama

Taki prezent, zdaniem przedsiębiorcy, symbolizuje podsumowanie 5-letniej kadencji pana prezydenta i jest wyrazem niezadowolenia społecznego z takiej prezydentury. Jest symbolicznym podziękowaniem za zaniechania i lekceważenie wyborców począwszy od rodziców sześciolatków, poprzez przedsiębiorców na emerytach kończąc. Biznesmen uderza też w tych, którzy zdecydowali się poprzeć Bronisława Komorowskiego. Szczególnie mocno dostało się Rafałowi Sonikowi, który zdaniem pomysłodawcy akcji szkodzi małym przedsiębiorcom.

przeliczeni.blox

Pan prezydent wykazał bliskie związki z panem Rafałem Sonikiem właścicielem dwóch galerii handlowych w których to dochodzi do wyniszczania polskich przedsiębiorców. Pan Bronisław wręczył medal panu Rafałowi, a ten poparł go w wyborach. Miał do tego prawo, niemniej jednak obaj panowie za nic mają dbałość o rozwój przedsiębiorczości -tłumaczył Dziewit.

Ta kupa symbolizuje niezadowolenie z zaklinania rzeczywistości, podawania zafałszowanego obrazu świata. Kandydat na urząd prezydenta otrzymuje zatem "medal" w takiej obrazowej postaci. Jednocześnie ma być symbolem dla niego albo szczęścia - jeśli wygra te wybory, albo szczęścia na emeryturze - czego panu Bronisławowi życzymy. Kupa trafi do kancelarii prezydenta do siedmiu dni od złożenia zamówienia - podsumowuje Daniel Dziewit