Słuchał nawigacji i wjechał nowym autem do Wisły
23 grudnia 202070-letni kierowca tak zaufał swojej nawigacji, że wjechał nowym samochodem z nabrzeżnego pirsu wprost do Wisły. Przeprawa promowa w miejscowości Gassy była w tym miejscu możliwa, ale tylko do listopada - poinformował w środę nadkom. Jarosław Sawicki z Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie. Jak skończyła się dla kierowcy ta jazda?