Dziennik Gazeta Prawana logo

Zobacz, czy zdałbyś maturę z biologii

12 maja 2008, 15:29
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
Zobacz, czy zdałbyś maturę z biologii
Zobacz, czy zdałbyś maturę z biologii/Inne
Dlaczego Afroamerykanie mają niedobory witaminy D3? Jaką grupę krwi mają Aborygenii? I dlaczego palacze są słabsi fizycznie od niepalących? Na takie pytania musieli odpowiadać tegoroczni maturzyści na egzaminie z biologii. Sprawdź, czy Ty byś sobie z nim poradził.

Oto arkusze z zadaniami, z jakimi zmagało się dziś 107 tys. maturzystówi. Sprawdź, jak Ty byś wypadł na tym egzaminie.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło dziennik.pl
Zapisz się na newsletter
Najważniejsze wydarzenia polityczne i społeczne, istotne wiadomości kulturalne, najlepsza rozrywka, pomocne porady i najświeższa prognoza pogody. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik.pl. Trzymamy rękę na pulsie Polski i świata. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj