Żądają, aby "wywalić prezydenta z rządu", rzekomo wstydzą się "że wybraliśmy takiego". Kto? Dzieci w wieku od 12 do 15 lat, które masowo zakładają fikcyjne profile Lecha Kaczyńskiego na Naszej-klasie. Zapytaliśmy kilkoro z nich, dlaczego nie lubią prezydenta. Odpowiedziały, że same nie wiedzą, ale "nie chcą się wyłamywać".

12-letni Igorek pod fikcyjnym profilem Lecha Kaczyńskiego napisał "co za cham". Zapytany dlaczego, odpowiada jedynie "sraj sie! PO4life". Rok starszy Damian nazwał prezydenta "gnidą społeczną" i jest bardziej wylewny: "Ja osobiście nic do niego nie mam, ale wszyscy się z niego śmieją, że <kaczka> itp., to ja nie chce się wyłamywać. Nasz obecny prezydęt wogulnie niewygląda na prezydenta i wszędzie się ośmiesza".

Reklama

>>>Dzieci obrażają prezydenta na Naszej klasie

15-letni Oskar pod zdjęciem prezydenta napisał: "spieprzaj dziadu normalnie taki prezydent to posmiewisko na calym swiecie wstyd mi ze wybralismy takego". Jak się tłumaczy? "Mniej się orientuję, czym on się zajmuje, ale niektóre wpadki to już przesada: Artur Barubar Leo Benhauer albo spieprzaj dziadu to sam sobie pomysl :) i to właśnie prezydent ma reprezentować nasz naród?? tych niektórych sytuacji mógłby uniknąć" - pisze Oskar.

13-letnia Monika pod zdjęciem prezydenta Lecha Kaczyńskiego pisze: "szlak, wy... ich z rządu!". Spytana czy odróżnia urząd prezydenta od rządu i dlaczego nie lubi Lecha Kaczyńskiego, odpowiada: "nie nie będe ci na głupie pytania odpisywała żegnam".

16-letni Patryk pod zdjęciem Lecha Kaczyńskiego napisał "ssij ...". Dlaczego? "Bo się nie nadaje i tyle". Dzień później Patryk decyduje się jednak wyżalić: "Od 2 lat domagamy sie o usuniecie kamienie z silowni oboko skateparku gdyrz dzieci i inni zucaja je nam na skatepark co uniemozliwia jazde niekt prucz nas tego nie sprzata... a my tez nie mamy na to sily ciagle co dziennie sprzatac caly skatepark zeby nie zrobic sobie nimi krzywdy ... i co nic nie zrobili tak to jest w polsce niegdy nic nie zrobia z zeczami ktore ich nie interesuja" - pisze.

Reklama

>>>Obraził prezydenta, bo chciał do więzienia

Reklama

Po poważniejsze argumenty sięga 18-letni Adrian, który na Naszej-klasie wypisał najcięższą obelgę, pisząc pod wizerunkiem Kaczyńskiego "co za ch**". "Wszyscy któzy głosowali na lecha teraz żałują swoich decyzji (z PISem podobnie) przynajmniej tak mysle;P ogólnie pogarszający sie stan państwa i słuchanie bez przerwy złch wiadomości w tv doprowadzają mnie do frustracji. Jako, że nie moge nic na to poradzic probuje sie przynajmniej wyładować" - tłumaczy.

Jak na 18-latka, Adrian nie wykazuje się zrozumieniem polskiej polityki. Adrian pisze: "Zazwyczaj słuchając wiadomości, dochodzę do wniosku, że to właśnie PiS i m.in lech bezsensownie i czasami śmiesznie rządząc doprowadzają nasz kraj do takiej sytuacji. Wolałbym jakby rządy w kraju objęła tylko PO, jestem przeciw pluralizmowi, bo wg mnie to wlasnie on przyczynia sie do niepotrzebnych sporow i tego konsekwencji (PO zazwyczaj bezsensownie nie wszczyna sporów) pozdro ps.specem od polityki nie jestem ale każdy może takie zzjawisko zauważyć (oczywiscie oprocz zaślepionych checią władzy braci kaczynskich)".p


Zachowaliśmy oryginalną pisownię wszystkich wypowiedzi - redakcja.