Aż 15 kilometrów ma korek na na południowej obwodnicy Krakowa, leżącej w ciągu autostrady A4. Powody? Nie dość, że wiele osób wybiera się na długi weekend, to jeszcze drogowcy rozkopali trasę.
Jak informuje policja, samochody stoją już od bramek wjazdowych przy węźle drogowym w Balicach aż po zjazd z obwodnicy na "zakopiankę" w kierunku Podhala. Ciężko może
być aż do późnego wieczora.
Drogowcy od kilkunastu tygodni remontują tzw. stary odcinek obwodnicy, zamknięta jest więc jedna nitka autostrady.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło dziennik.pl
Zobacz
|