Ta śmierć do dzisiaj wzbudza wielkie kontrowersje. Samobójstwo? Wypadek? Zajęli się tym nawet posłowie z komisji śledczej. W patetycznych słowach piosenki o tamtych wydarzeniach "opowiada" też znana polska aktorka.
To finałowy utwór z filmu "Wszystkie ręce umyte". Słowa do piosenki pt. "Byłam" napisali: Sylwester Latkowski i Piotr Pytlakowski. Zdjęcia częściowo kręcone były w domu Blidów.
Adrianna Biedrzyńska wcieliła się w rolę posłanki SLD, która popełniła samobójstwo podczas próby zatrzymania jej przez Agencję Bezpieczeństwa Wewnętrznego w 2007 roku.
Sylwester Latkowski i Piotr Pytlakowski, autorzy filmu, który jest rekonstrukcją tamtych dramatycznych wydarzeń, zamierzają podważyć oficjalną tezę o samobójstwie Barbary Blidy.
Oto Adrianna Biedrzyńska jako Barbara Blida:
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło Media
Powiązane