Ciśnienie w południe w Warszawie wyniesie 1008 hPa i będzie się wahało.

W czwartek w południowo-zachodniej części kraju zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami i rozpogodzeniami, na pozostałym obszarze zachmurzenie duże z opadami śniegu. Temp. maks. od -9 st. na zachodzie, -4 st. na północnym wschodzie, do -3 st. na Warmii, Mazurach i wschodnim Wybrzeżu. Wiatr na zachodzie słaby, zachodni, na pozostałym obszarze umiarkowany, porywisty, na wschodzie Wybrzeża dość silny, w porywach do 60 km/h, zachodni i północno-zachodni, powodujący zawieje i zamiecie śnieżne.

W nocy z czwartku na piątek zachmurzenie duże, na południu na ogół bez opadów, na pozostałym obszarze kraju okresami słaby śnieg, na krańcach północno-zachodnich możliwe opady marznącego deszczu powodującego gołoledź. Temp. min. na południu od -12 do -10 st., w obszarach podgórskich od -15 do -13 st., na pozostałym obszarze od -10 do -7 st., nad samym morzem od -6 do -5 st. Wiatr słaby i umiarkowany, zachodni i południowo-zachodni.

W piątek w dzień zachmurzenie duże, na zachodzie kraju opady marznącego deszczu powodującego gołoledź, na pozostałym obszarze opady śniegu. Temp. maks. od -5 st. na Podkarpaciu do 1 st. na zachodzie Wybrzeża. Wiatr słaby i umiarkowanego, na Wybrzeżu wieczorem dość silny, zachodni.

W Warszawie w czwartek zachmurzenie duże, okresami opady śniegu. Temp. maks. -6 st. Wiatr umiarkowany, porywisty, powodujący zawieje i zamiecie śnieżne, zachodni. W nocy zachmurzenie duże, okresami słabe opady śniegu. Temp. min. -8 st. Wiatr słaby i umiarkowany, zachodni. W piątek w dzień zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami, okresami słabe opady śniegu. Temp. maks. -5 st. Wiatr słaby i umiarkowany, zachodni.