W czwartek w ciągu dnia w całym kraju niebo będzie bezchmurne. Jedynie miejscami na wschodzie i północy Polski może padać śnieg. Temperatura maksymalna od -19 st., -16 st. na wschodzie kraju do -12 st., -10 st. na zachodzie i w rejonie Zatoki Gdańskiej. Na Pomorzu Zachodnim od -10 st. w głębi lądu do -5 st. nad morzem. Na szczęście nie będzie silnego wiatru.

Reklama

W nocy z środy na czwartek, na północy i wschodzie Polski także może prószyć śnieg. Na pozostałym obszarze kraju zachmurzenie małe, gdzieniegdzie umiarkowane. Temperatura minimalna od -29 stopni na północnym wschodzie kraju do -15 na zachodzie. Na Pomorzu Zachodnim od -20 stopni w głębi lądu do -10 stopni nad morzem. W dolinach karpackich temperatury mogą spaść do aż -32 st. Wiatr słaby, północno-wschodni i wschodni.

>>>Mróz trzyma, ale bywało jeszcze gorzej. Oto rekordy zimna

W czwartek w ciągu dnia będzie bezchmurnie lub zachmurzenie małe, jedynie nad morzem może spaść śnieg. Temperatura maksymalna wyniesie od -20 st., -16 st. na wschodzie kraju do -10 stopni na zachodzie.

W czwartek, w Warszawie, w ciągu dnia zachmurzenie będzie małe i umiarkowane. Temperatura w dzień nie spadnie poniżej -15, z kolei w nocy słupki rtęci mogą pokazać nawet -22 stopnie. Wiatr będzie słaby, a niebo powinno być bezchmurne.

Reklama