O ciężkim porodzie, groźnym zakażeniu, które dotknęło Madzię tuż po narodzinach, szybkim chrzcie - o tym rodzice Madzi po raz kolejny będą opowiadać w telewizji. Małżeństwo Katarzyny i Bartłomieja Waśniewskich zdecydowało się wystąpić w programie Ewy Drzyzgi. Rodzice małej Madzi z Sosnowca, w nowych stylizacjach, opowiadają o zmarłej półrocznej córce.

Reklama

W pewnym momencie Katarzyna Waśniewska, która na okoliczność programu TVN stała się brunetką, wychodzi z pokoju. Dzieje się to, gdy rozmowa schodzi na wydarzenia związane ze śmiercią małej Madzi.

Bartłomiej Waśniewski, który także występuje w nowej modnej fryzurze, opowiada m.in. o pośpiesznym chrzcie, którego sam udzielił, gdy życie córki było zagrożone.

Wcześniej Katarzyna i Bartłomiej Waśniewscy wielokrotnie pojawiali się w mediach. Konferencje prasowe z ich udziałem organizował Krzysztof Rutkowski, który został zaangażowany w sprawę jeszcze na etapie, gdy cała Polska szukała rzekomo porwanej dziewczynki. Później matka Madzi udzieliła wywiadu TVN24, a Bartłomiej Waśniewski wielokrotnie wypowiadał się dla "Super Expressu".

W tej właśnie gazecie, na łamach której swego bloga prowadzi Krzysztof Rutkowski, można było zobaczyć zdjęcia Katarzyny Waśniewskiej parzącej sobie herbatę. Należy podkreślić, że nie były to zdjęcia zrobione z ukrycia.

Jednocześnie rodzice Madzi, jak i sam opiekujący się nimi były detektyw, powtarzają, że media wydały na Waśniewskich wyrok. Powtarzają, że obawiają się linczu. Po ujawnieniu przez media informacji ze śledztwa w sprawie śmierci dziewczynki, zagrozili, że będą pozywać do sądu bezpodstawnie oskarżających ich dziennikarzy.

Na niedanej konferencji prasowej, pytani o ewentualne pozwy przeciwko mediom, odpowiedzieli: Nam zależy na tym, żeby to się uciszyło. Nie potrzebuję prać dalej brudów.