Do osób kochających Boga i modlących się wytrwale i cierpliwie! Po obejrzeniu fragmentów koncertu jesteśmy przekonani, że jest on antychrześcijański. Podstawowym celem jest kpienie z Boga i chrześcijan. W szerokim zakresie to antyewangelizacja całego świata - napisali na portalu Fronda.pl trzej egzorcyści.

Reklama

Ks. Andrzej Grefkowicz, o. Robert Więcek SJ i ks. Paweł Pająk dokładnie przeanalizowali, co dzieje się na koncertach Madonny. I wyjaśniają:

Jesteśmy świadkami profanacji Krzyża. Brama (w jej centrum krzyż) rozpada się w drobny mak (to ma obrazować zwycięstwo złego nad Kościołem). Profanacja Najświętszego Sakramentu i wyśmiewanie się z najważniejszych tajemnic wiary: Wcielenie, Narodzenie i Śmierć Pana - piszą kapłani.

Trzej egzorcyści wzywają wszystkich, którzy myślą tak jak oni do modlitwy uwielbienia, by odpowiedzią na przekleństwo było błogosławieństwo.

Uwielbiajmy naszego Pana i Zbawiciela w naszych sercach, wspólnotach, kaplicach, kościołach. Niech będzie nas najmniej 65 tysięcy modlących się (pojemność Stadionu Narodowego) - apelują księża.

Na ten apel zareagował Wojciech Cejrowski, znany podróżnik i kontrowersyjny publicysta.

W odpowiedzi na wezwanie księży egzorcystów w dniu koncertu podejmę post ścisły (bez jedzenia i wody) połączony z modlitwą - napisał Cejrowski na swoim profilu na Facebooku.