Ilu Polaków wierzy w zamach w Smoleńsku? NAJNOWSZY SONDAŻ

| Aktualizacja:

Konferencja naukowa w sprawie katastrofy smoleńskiej nie wyjaśni jej przyczyn - uważa zdecydowana większość Polaków. Aż 72 procent ankietowanych przez CBOS jest zdania, że w ten sposób nie uda się zbliżyć skrajnych stanowisk w tej sprawie.

wróć do artykułu
  • ~opolczyk
    (2013-10-29 21:44)
    Komisja Macierewicza powoli zdycha. Kłamstwa i oszustwa mają też swój kres.Kiedy się ostatecznie zdyskredytuje, skończy się pis i jego harcowanie na ciele Polski.Wiedzą o tym zakłamani szermierze pisu, dlatego bronić będą istnienia tej komisji wszelkimi brudnymi chwytami. Ta komisja jest ich ostatnią deską ratunku.
  • ~jws
    (2013-10-29 21:31)
    INTERNAUCI WALCZCIE Z PISOWSKIMI AGENTAMI OSZUSTAMI, PODSZYWAJĄCYMI SIĘ POD WASZE ADRESY I WPISY. OSZUSTWO I KŁAMSTWO TO JEDYNA BROŃ PISU.
  • ~jws ten od prytyki pis
    (2013-10-29 21:24)
    ,,Zgredek" to uczeń Macierwicza, chrzczony przez Rydzyka
  • ~Kibic
    (2013-10-29 21:21)
    powscy mordercy kara was dosiegnie
  • ~jws
    (2013-10-29 21:15)
    WSZELKIE WPISY PODPISANE,, jws "JEŻELI NIE DOTYCZĄ KRYTYKI DZIAŁAŃ PISU, LUB NIEMORALNOŚCI KLERU, NIE SĄ MOIMI WPISAMI.PRAWDZIWEGO jws
  • ~jws
    (2013-10-29 20:59)
    UWAGA PISOWIEC PISZĄCY ,,O SEKSUALNYCH DEWIACJACH" PODPISUJĄCY SIĘ JAKO ,,jws" TO NIE JEST TEN ,,jws" PISZĄCY O KŁAMSTWACH MACIEREWICZA.!!! NIE MAJĄ PISOWSCY OSZCZERCY ARGUMENTÓW DO OBRONY SWOICH PODŁYCH KŁAMST, WIĘC OPLUWAJĄ O S O B Y KRYTYKUJĄCE PISOWSZCZYKÓW SZKODZĄCYCH POLSCE..
  • ~fPiSdu !
    (2013-10-29 20:53)
    nie ważne ilu Polaków wierzy w zamach.
    ważne, że co raz mniej ...
  • ~jws
    (2013-10-29 20:43)
    DO jws piszącego ,,O PODNIECAJĄCYCH MNIE FACETACH" MÓJ WPIS PODPISANY ,,JWS" TO TEN MOWIĄCY O KŁAMSTWACH MACIEREWICZA. PISOWSKI AGENT CHCE KŁAMLIWYM WPISEM DYSKREDYTOWAĆ PRAWDĘ O MACIEREWICZU KŁAMCY, BURZĄCYM SOLIDARNOŚC POLAKÓW..
  • ~warszawiak
    (2013-10-29 20:40)
    PIS falszywka udajaca Wiesia ,

    On ma kompleks ,zwany kompleksem Hofmana , duzy rozporek ,ale maly pisiorek .
  • ~Magda
    (2013-10-29 20:34)
    To nie jest kwestja wiary przygłupy, ale są dowody i na zdrowy rozum widząc wrak i sposób wyjaśniania, to napewno był wybuch i tylko matołki tuskowe wierzą w katastrofę.
  • ~jws
    (2013-10-29 20:32)
    Witam czy jak podniecaja mnie faceci tzn. w czasie masturbacji fantazjuje o seksie z nimi na czacie siedze w pokoju geje esemesuje z kolesiami z czatu ale jeszcze nigdy nie miałem kontakto fizycznego z gejami tzn. nigdy sie nie umawiałem. Czy ktos ma podobnie jak ja tzn ze jestem gejem czy nie. Z dziewczyna byłem ostatni raz 29 lata temu.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-10-29 20:30)
    Ilu Polaków wierzy w zamach w Smoleńsku?
    W
    S
    Z
    Y
    S
    C
    Y
  • ~jws
    (2013-10-29 20:20)
    O kłamstwach Macierewicza dotyczących przyczyn, ich zdaniem zamachu, napisano już wiele.Prypomnę inne kłamstwa zawiązane z tzw specjalistami., Jeden ze specjalistów amerykańskich wyliczany przez macierewicza jako członek jego komisji oświadczył, że nigdy nie uczestniczył w niej. Spotkał się raż w życiu z macierewiczem w kawiani I NIC WIĘCEJ!!!.POLSKI SPECJALISTA Z AKADEMII GÓRNICZO HUTNICZEJ W KRAKOWIE PRZYZNAŁ SIĘ ,ŻE KŁAMAŁ W MEDIACH,MóWIĄC, ŻE MA DOWODY OBALAJĄCE RAPORT MILERA.Stanie przed komisją etyki w uczelni.Inny ,,specjalista amerykański przedstawiany był przez macierewicza jako wybitny ekspert do spraw katastrof lotniczych, który uczestniczył w badaniach katastrofy promu kosmicznego. OKAZAŁO SIĘ TO RÓWNIEŻ KŁAMSTWEM, POTWIERDZONYM DOKUMENTACJĄ AMERYKAŃSKĄ.
    PODOBNIE INNI TZW. SPECJALIŚCI TEJ KOMISJI NIE MAJĄ UPRAWNIEŃ DO BADANIA KATASTROF LOTNICZYCH.
    Miał mieć macierewicz żelazne dowody, że ROSJANIE STRZELALI DO RANNYCH POLAKÓW. NIE PRZEDSTAWIŁ ICH NIKOMU.MIAŁ MIEĆ TWARDE DOWODY,ŻE TRZECH POLAKÓW RANNYCH W KATASTROFIE ROSJANIE UPROWADZILI.TO TEŻ OKAZAŁO SIĘ KŁAMSTWEM.BRZOZY WOGÓLE NIE BYŁO CO JEST KOLEJNYM KŁAMSTWEM.Ile jeszcze kłamst bezkarnie produkować będzie macierewicz, kłamca i oszust.??
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-10-29 20:19)
    W każdej zdrowej demokracji opozycja to absolutna i niepodważalna konieczność...
    . Jednak PiS przestało już dawno być opozycją z definicji, a stało się wewnętrznym zagrożeniem dla integralności i bezpieczeństwa państwa polskiego. Są granice wolności słowa...
    Działania, które podejmuje PiS prowadzą nie tylko do coraz to głębszych podziałów wewnętrznych, ale także narażają wizerunek i pozycję polski w świecie. A przypominam, że każdy, kto ŚWIADOMIE szkodzi Polsce (a tak jak już wiadomo postępowali eksperci Pana Antoniego i on sam, tj. świadomie kłamali), łamie konstytucję i grozi mu za to odpowiednia kara...
    Tusk powinien przestać bawić się w wyrozumiałego wujka i pociągnąć przede wszystkim te trzy jadowite żmije: Kaczyńskiego, Maciorowicza i Hofmana do odpowiedzialności karnej.
  • ~soso
    (2013-10-29 20:18)
    Podzielam pogląd,że należy przeprowadzić sekcję zwłok wszystkich ofiar tej smoleńskiej katastrofy.Te sekcje winna wykonać zagraniczna,niezależna ekipa.Rezultatem tej sekcji będzie info, jak zginęli pasażerowie Tu.Wtedy wszystkie spory ustaną.Oczywiście śledztwo można zakończyć dopiero po odzyskaniu wraku.
  • ~w16
    (2013-10-29 20:15)
    za całe zło które zrobił Maciarewicz to powinno się go usunąć z życia politycznego
  • ~Elf
    (2013-10-29 20:08)
    Zamach bratobójczy Jarek zabił Lecha !!!
  • ~kasandra
    (2013-10-29 19:57)
    TO BYŁ ZAMACH .!!! NA POKŁADZIE SAMOLOTU DOSZŁO DO WIELU WYBUCHÓW. NIKT TEGO NIE MÓGŁ PRZEZYC ZEBY NIE BYŁO ŚWIADKÓW. DLATEGO SAMOLOT JEST TAK ZMASAKROWANY.
    KAZDY KTO MA CHOCIAZ TROCHĘ MÓZGU NIE MA NAJMNIEJSZYCH WATPLIOWSCI.
  • ~pisowrog
    (2013-10-29 19:53)
    wirze tylko kurduple z pisu, bo to ich modlitwa sekciarska
  • ~janusz
    (2013-10-29 19:44)
    Jesteście niewiarygodni z takimi sondażami !Macie Polaków za głupków ?!