24 grudnia - Wigilia:

Reklama

Jak podaje portal twojapogoda.pl za oknem nie należy spodziewać się śniegu. Ale opadów deszczu już jak najbardziej tak. Spodziewać się go mogą mieszkańcy północnych regionów Polski. Na pozostałym obszarze zza chmur będzie nieśmiało wyglądać słońce. Temperatura od 3 do 6 stopni Celsjusza.

25 grudnia - Boże Narodzenie:

Temperatura jeszcze wzrośnie. Najwyższa będzie w paśmie północnym (Szczecin, Koszalin, Trójmiasto), południowym i południowo zachodnim ( Zielona Góra, Wrocław, Opole i Katowice). Tam spodziewać się należy maksymalnie nawet 8 stopni Celsjusza. Ma pozostałym obszarze kraju 4-5 stopni C. Do tego sporo słońca. Niemalże jesienna pogoda wprost wymarzona na spacer.

26 grudnia - Boże Narodzenie:

Już praktycznie w całym kraju 7-8 stopni C, a w Szczecinie słupki rtęci mogą wskazać nawet 11 stopni!. Od zachodu mogą przemieszczać się opady deszczu. W pozostałej części kraju słonecznie.

31 grudnia - Sylwester:

W ciągu dnia temperatura na plusie - od 3 do 8 stopni. Z czasem jednak słupki na termometrach będą spadać. Podczas powitania Nowego Roku może pojawić się niewielki, -1 stopniowy przymrozek.

1 stycznia - Nowy Rok:

W pierwszy dzień 2014 roku praktycznie jesienna pogoda. Temperatura od 3 do 7 stopni. Do tego sporo słońca, ale w niektórych regionach pojawią się jednak opady deszczu. Tego mogą się spodziewać m.in. mieszkańcy Szczecina, Gdańska, Bydgoszczy, Wrocławia czy Katowic.