Dziennik Gazeta Prawana logo

Zabójstwo Jarosława Ziętary. Będzie wniosek o areszt dla Aleksandra G.

5 listopada 2014, 08:10
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
Były senator Aleksander G.
Zabójstwo Jarosława Ziętary. Będzie wniosek o areszt dla Aleksandra G. /PAP
W Poznaniu zakończyły się czynności procesowe z były senatorem Aleksandrem G. Podejrzewany o podżeganie do zabójstwa Jarosława Ziętary zostanie przewieziony teraz do Prokuratury Apelacyjnej w Krakowie.

- poinformowała Prokuratura Apelacyjna w Krakowie na swojej stronie internetowej.

Śledczy planują konferencję prasową we wczesnych godzinach popołudniowych.

CZYTAJ TAKŻE: Aleksander G. z zarzutem podżegania do zabójstwa Ziętary. Były senator nie przyznaje się i milczy>>>

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło IAR
Zapisz się na newsletter
Najważniejsze wydarzenia polityczne i społeczne, istotne wiadomości kulturalne, najlepsza rozrywka, pomocne porady i najświeższa prognoza pogody. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik.pl. Trzymamy rękę na pulsie Polski i świata. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj