Jak przekazano w komunikacie zamieszczonym na stronie internetowej www.lazienki-krolewskie.pl, w związku z koronawirusem wszystkie obiekty Muzeum Łazienki Królewskie oraz ogrody są zamknięte aż do odwołania. "Zaplanowane w najbliższym czasie wydarzenia się nie odbędą, podobnie jak zajęcia edukacyjne dla dzieci i dorosłych, organizowane przez Muzeum Łazienki Królewskie oraz Muzeum Łowiectwa i Jeździectwa" - podkreślono.

Reklama
Zamknięte Łazienki Królewskie / PAP / Radek Pietruszka

Poinformowano także, że wszelkie dodatkowe informacje dotyczące zajęć edukacyjnych można uzyskać pod numerem telefonu (+48) 798 993 203 w Muzeum Łazienki Królewskie oraz (+48) 518 684 215 w Muzeum Łowiectwa i Jeździectwa.

Jednocześnie Muzeum Łazienki Królewskie, przyłączając się do akcji #zostańwdomu, zaprasza do kontaktu z kulturą online. Zespół MŁK działa zdalnie. Na naszej stronie internetowej i w mediach społecznościowych ciągle pojawiają się nowe treści, pozwalające korzystać z muzealnej oferty - dodano.

Zamknięte Łazienki Królewskie / PAP / Radek Pietruszka

Muzeum Łazienki Królewskie zachęciło także, do obejrzenia kolekcji muzeum online na ich stronie internetowej, oraz odwiedzenia e-biblioteki, w której skorzystać można z kilkudziesięciu książek.