Dziennik Gazeta Prawana logo

Pijany Wielki Piątek na polskich drogach

11 kwietnia 2009, 14:09
Ten tekst przeczytasz w 1 minutę
121 wypadków spowodowanych przez nadmierną prędkość bądź nieuwagę, pięć ofiar śmiertelnych, 161 rannych. To smutny bilans Wielkiego Piątku na polskich drogach. Przez cały dzień policja zatrzymała 555 pijanych kierowców. A święta dopiero się zaczynają...

Na nic apele policji, by . W całym kraju mundurowi wyłapali ponad pół tysiąca osób, które nie powinny prowadzić samochodu.

>>> Uważaj! Tu łapie drogówka

Jak przy okazji każdych świąt, na drogach jest znacznie więcej patroli. Funkcjonariusze sprawdzają między innymi prędkość, sposób przewożenia dzieci oraz stan techniczny pojazdów. Nad bezpieczeństwem podróżujących czuwa w święta .

>>> Kierowco! Sprawdź, gdzie czai się śmierć

W Wielki Piątek na drogach krajowych, wjazdowych i wyjazdowych z miast tworzyły się spore korki. Policjanci przewidują, że podobnie będzie w poniedziałek wieczorem, gdy zaczną się powroty. Apelują więc, by zaplanować sobie podróż i .

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło dziennik.pl
Zapisz się na newsletter
Świadczenia, emerytury, podatki, zmiany przepisów, newsy gospodarcze... To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik Radzi. Chcesz się dowiedzieć, kto może przejść na wcześniejszą emeryturę? A może jakie ulgi można odliczyć od podatku? Kto może otrzymać środki w ramach renty wdowiej? Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj