Dziennik Gazeta Prawana logo

Marsz Miliona Serc w Warszawie. Wstrzymano ruch na ulicy Marszałkowskiej

1 października 2023, 09:48
Ten tekst przeczytasz w 1 minutę
Warszawa
Warszawa/ShutterStock
"W związku z niedzielnym Marszem Miliona Serc w Warszawie ruch został wstrzymany m.in. na ul. Marszałkowskiej, Placu Konstytucji i Al. Jerozolimskich" - poinformował w niedzielę PAP rzecznik komendanta stołecznego Policji podinsp. Sylwester Marczak.

Na obecną chwilę ul. Marszałkowska od Placu Piłsudskiego do Ronda Dmowskiego, Aleje Jerozolimskie od ul. Emilii Plater do Ronda de Gaulle’a - powiedział PAP Marczak zapytany o wyłączenia w ruchu w stolicy. Dodał, że tramwaje nie kursują ul. Marszałkowską pomiędzy Placem Konstytucji a Placem Bankowym.

Policja: Ustawiliśmy zapory betonowe w Alejach Jerozolimskich

Na profilu stołecznej policji na platformie X (wcześniej Twitter) poinformowano, że ustawiane są zapory betonowe w Alejach Jerozolimskich.

Z kolei na stronie Warszawskiego Transportu Publicznego przypomniano, że w niedzielę pociągi metra będą jeździły częściej - jak w szczycie w dzień powszedni, a na trasy wysłanych będzie około 100 dodatkowych autobusów i tramwajów.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło PAP
Zapisz się na newsletter
Najważniejsze wydarzenia polityczne i społeczne, istotne wiadomości kulturalne, najlepsza rozrywka, pomocne porady i najświeższa prognoza pogody. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik.pl. Trzymamy rękę na pulsie Polski i świata. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj