Z ustaleń portalu tvp.info wynika, że niektore punkty sprzedaży produktów telefonii "wRodzinie" są otwarte nie tylko w dni powszednie, ale również w niedzielę. Chodzi o lokale w Toruniu i położonej niedaleko Gdańska nadmorskiej miejscowości Stegna.

Reklama

Od kilku tygodni oferta sieci ojca Rydzyka dostępne są również na stoiskach Teletorium, które stoją w kilkudziesięciu największych centrach handlowych w Polsce. One także są czynne w niedzielę. A od połowy sierpnia telefony "wRodzinie" można też doładować w otwartych siedem dni w tygodniu sklepach sieci "Żabka".

"Każdy kapłan powinien własnym przykładem wzmocnić treści, które przekazuje. Chyba, że chce być posądzony o faryzeizm" - komentuje ksiądz Kazimierz Sowa. "Na szczęście dla mnie ten problem jest czysto teoretyczny. Nie kupię w niedzielę karty do komórki, bo, po pierwsze, nie robię tego dnia zakupów, a po drugie, nie jestem odbiorcą usług o. Tadeusza Rydzyka" - podkreśla kapłan.

Telefonia "wRodzinie" to wspólne przedsięwzięcie związanej z o. Rydzykiem Fundacji Lux Veritatis i firmy CenterNet. Całe przedsięwzięcie ruszyło 11 lipca.