Apel policji

Funkcjonariusze policji z Wrocławia, którzy szukają zaginionej kobiety, apelują o pomoc do każdego, kto mógł widzieć matkę z dzieckiem. Apelujemy o pomoc do ewentualnych świadków, którzy w niedzielę w okolicy ulicy i mostu Sikorskiego między godz. 19.20 a godz. 20 mogli widzieć 27-letnią kobietę z dzieckiem. Ich informacje mogą pomóc w poszukiwaniach - mówi asp. Aleksandra Freus, z wrocławskiej policji.

Reklama

Policjantka podkreśliła, że kobieta pochodzi z Azerbejdżanu. Wiadomo też dziecko, z którym udała się w nieznanym kierunku to jej dwumiesięczny syn. Ostatni raz byli widziani w mieszkaniu przy ul. Sikorskiego we Wrocławiu, które opuścili w niedzielę wieczorem. Od tamtej poty słuch po nich zaginął.

Akcja w mediach społecznościowych

Trwa też akcja na portalu Facebooku w mediach społecznościowych. Informację o poszukiwaniu zaginionej kobiety, wraz ze zdjęciem jej i niemowlęcia, opublikował profil "Gdziekolwiek jesteś".

Przeszło dwa tysiące użytkowników tego portalu udostępniło na swoich profilach informację, o trwających poszukiwaniach. Policja potwierdziła także, że działania, jakie prowadził WOPR na rzece Odrze we Wrocławiu miały związek z zaginięciem kobiety i dziecka.