Reklama
Reklama
Reklama

Awantura i interwencja policji na wykładzie o gender. Użyto paralizatorów?

Wykład o gender na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu przerwany. Interweniowała policja
Wykład o gender na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu przerwany. Interweniowała policja / Agencja Gazeta / Fot. Piotr Skrnicki Agencja Gazeta
Świadkowie twierdzą, że policja używała paralizatorów. Tę sprawę będą musieli wyjaśnić funkcjonariusze. Faktem jest, że policja wkroczyła na wykład pod tytułem "Gender - dewastacja człowieka i rodziny" na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Spotkanie prowadził ksiądz Paweł Bortkiewicz. W pewnym momencie wykład przerwał młody człowiek w złotej sukience. Wbiegł na salę i jak podaje gazeta.pl, szybko został złapany przez kilku mężczyzn w cywilu. Potem do akcji wkroczyli umundurowani policjanci...
Reklama
Reklama
Tematy:
gender wykład Uniwersytet Ekonomiczny intwerwencja policja uniwersytet Poznań
Reklama

Komentarze (81)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
 • RT666
  2015-10-15 08:35
  Madre mia, przeciez to PACIERZ a ni PRZECIERZ.
  0
  zgłoś
 • jak
  2014-05-07 15:21
  POlicja polska nie jest dobrze szkolona. Ciagle sluzy do ochrony rzadzacych a nie obywateli.Ta mentalnosc siedzi w nich. prymitywna Klika! Rzad szczuje jednych na drugich. Rozne niki pluja na kosciol a nie na Putina, na komune , na TR i PO SLD. To komunisci zniszczyli robotnikow a teraz uzywaja homo jako swojej klasy walczacej. Homo powinni walczyc z komuna a ie z swoimi rodzinami. Komuna i zydzi walcza z Kosciolem, bo ten chroni praw czlowieka. Dla katolika najwazniejszy jest czlowiek. Dla komuny najwazniejsza jest wladza komunistyczna a nie czlowiek. Narod polski sam albo poprzez przekrety wybiera komunistow do sejmu. RZad wybierany jest nie przez obywateli a przez Premiera. Ile wyborow zfalszowano? I dlaczego nie przeprowadzono zadnych dochodzen, procesow? Przestancie wypisywac o naukowych podstawach gender! To glupota.STalin i Lenin to tez naukowcy. I nie mieszajcie pojecia faszyzm ( wlosi ) z socjalistami , lewicowcami Hitlera, czy innymi mordercami. NZI to czlonkowie sosjalistycznej narodowej partii Niemiec . Faszysci to Wloska organizacja. To stalin nazwal socjaliste Hitlera faszysta.. bo tak lepiej praktyczniej mu bylo, choc ten byl lewakiem. Hitlerowcy to zadna prawica a lewica!!. Lewica udaje prawice i wysyla swoich do PE. STaja sie milionerami. Sama pedofilia nie interesuje komune a tylko wtedy jak wsrod nich jest jakis ksiadz. Z naszych podatkow finansuje sie lewakow w POlsce!
  0
  zgłoś
 • haha
  2014-01-13 08:59
  temu w tej sukience to ten paralizator powinni włożyć w gender. Być może od razu powrócił by do normalności. Takich cudaków mamy przecież w tym cyrku zwanym sejmem.
  0
  zgłoś
 • VIPER
  2013-12-29 16:05
  Ideologia Gender została wymyślona przez kler dla tuszowania następujących
  przestępstw - PEDOFILIA WŚRÓD KSIĘŻY , - PATOLOGIA PIJAŃSTWA ,
  - POSIADANIE PRZEZ KSIĘŻY DZIECI W NIEFORMALNYCH ZWIĄZKACH ,
  - PRZESTĘPSTWA FINANSOWE NA SZKODĘ SKARBU PAŃSTWA !!!
  Społeczeństwo powinno się przebudzić i dochodzić w zbiorowych pozwach
  strat w związku z grasującą pedofilią wśród księży !!! Tak się już dzieje
  w Niemczech gdzie kościół musiał wypłacić poszkodowanym 6 milionów
  euro !!!
  0
  zgłoś
 • Gość
  2013-12-22 01:31
  Kościół rzymskokatolicki i ksiądz Paweł Bortkiewicz STRASZY BARDZIEJ NIŻ POTWÓR Z LATAJĄCEGO POTWORA SPAGETTI .Próbuje tworzyć ideologię i narzucać na wzór kreowanych w latach dwudziestych ubiegłego wieku kiedy to w całej Europie narastały ruchy klerykalnonarodowe popierające faszyzm.
  0
  zgłoś
 • pk
  2013-12-10 19:49
  Gender to chora religia , chorych tworcow.
  0
  zgłoś
 • absowent
  2013-12-09 18:59
  a co na uczelni robili policjanci na służbie i to jeszcze w cywilu? Czy rektor wydał zgodę na ich obecność? Jeśli rektor wydał zgodę to znaczy że to była z góry zaplanowana policyjna prowokacja i ich agentów której celem było to by wykład został przerwany!
  0
  zgłoś
 • obserwator
  2013-12-06 22:54
  Prywatne paralizatory.


  http://www.to.com.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20121009/OSTROLEKA/121009786

  Chłopak mówi, że ostrołęccy policjanci przesłuchiwali go... paralizatorem
  Dodano: 9 października 2012, 8:00
  Katarzyna Bratnicka przyszła z 18-letnim synem do naszej redakcji w minioną środę. Jak twierdzili prosto z komendy policji w Ostrołęce. Tam Maciej Bratnicki miał być pobity przez policjantów.
  Funkcjonariusz potraktował go paralizatorem. Chłopak przekonuje, że "potraktowanie prądem” miało go skłonić do przyznania się do włamania, z którym nie ma nic wspólnego!

  Wszystko zaczęło się kilka dni wcześniej.

  – W sobotę, 29 września, było włamanie do naszych sąsiadów w Drwęczy – mówi mieszkanka tej wsi Katarzyna Bratnicka. – W poniedziałek rano przyjechali do nas policjanci z Rzekunia. Nie tylko do nas zresztą, rozpytywali wszystkich sąsiadów czy wiedzą coś o tym włamaniu, albo widzieli coś podejrzanego. Ja z nimi rozmawiałam, syn był wtedy w szkole.

  Pani Bratnicka – jak twierdzi – na temat włamania nie miała nic do powiedzenia. Niczego podejrzanego nie zauważyła.
  Jakież było jej zdziwienie, kiedy dwa dni później, w środę do drzwi ich domu zapukali policjanci z Ostrołęki.

  – Było dwadzieścia po szóstej, przyjechali we dwóch, po cywilnemu – opowiada pani Katarzyna. – Pokazali policyjne plakietki i nakaz przeszukania. Niczego nie znaleźli, zabrali za to na komendę syna.

  Tam osiemnastolatka policjanci mieli potraktować bardzo brutalnie.

  – Zaprowadzili mnie najpierw do pokoju. I od razu mówili, żebym się przyznał do tego włamania – opowiada Maciej Bratnicki. – A ja im cały czas mówię, że nic nie wiem i nic z tym nie mam wspólnego. W pewnym momencie jeden z tych policjantów, którzy przywieźli mnie na komendę wyszedł gdzieś i po chwili wrócił z dwoma innymi.

  I wtedy – jak utrzymuje chłopak – zaczęło się najgorsze.

  – Jeden z tych policjantów podszedł od razu do mnie i zaczął wyzywać. Miał w ręku pęk kluczy na smyczy i tą smyczą zaczął mnie bić po twarzy, próbowałem się zasłaniać. A on cały czas mnie bił i wyzywał. Potem ten drugi powiedział, żeby dać mu latarkę.

  Latarkę? To nie pomyłka. Chłopak utrzymuje, że policjanci użyli wobec niego paralizatora. Latarka z paralizatorem to dość popularne urządzenie do samoobrony, choć nie wykorzystywane w służbie przez ostrołęcką policję.

  – Porazili mnie tak trzy razy – opowiada Maciej Bratnicki. – Najpierw w okolicy uda, potem dwa razy w plecy.
  Chłopak pokazuje nam ślady na plecach po – jak twierdzi – użyciu paralizatora. W okolicach obu łopatek widać wyraźne zaczerwienienia i koncentrycznie ułożone ślady przypominające drobne ukłucia czy oparzenia. Taki właśnie układ elektrod mają latarki z paralizatorem.

  O odniesienie się do zarzutów naszych czytelników poprosiliśmy Sylwestra Marczaka, rzecznika prasowego Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

  – Potwierdzam, że funkcjonariusze naszej komendy wykonywali czynności w sprawie włamania do jednego z domów w Drwęczy, między innymi z mężczyzną, który zgłosił się do redakcji Tygodnika Ostrołęckiego – powiedział nam Sylwester Marczak. – W związku z etapem na jakim znajduje się to postępowanie to wszystko co mogę powiedzieć. Dodam, że obecnie trudno jest nam polemizować z doniesieniami medialnymi z uwagi na fakt, że do nas nie wpłynęła żadna skarga. Jednakże biorąc pod uwagę powagę stawianych oskarżeń, komendant polecił niezwłocznie wyjaśnić tę sprawę. Na koniec podkreślam, że na wyposażeniu naszej jednostki od 21 sierpnia 2012 roku nie znajduje się żaden paralizator.
  0
  zgłoś
 • fakty
  2013-12-06 21:47
  Co to za nastrojowe zdjecia do deszczowej piosenki? I jaki jest sens przedrukowywac manipulacje gazietki wybiórczej?
  Fakty są takie, że kilku pijanych osobników podających się za wyznawców ideologii gender wtargnęło na salę wykładową i zakłocało zajęcia na uczelni.
  Policja zrobiła to co powinna, wyprowadzając sprawców i zatrzymując najbardziej agresywnych.
  0
  zgłoś
 • Waldek.
  2013-12-06 21:34
  Co ten faszystowski rzad zrobil z tym krajem to juz czlowieka szl...trafia.
  0
  zgłoś
 • Cogito ergo sum
  2013-12-06 18:22
  No to mamy biednych, ciemiężonych pederastów. Kulturalnych, szanujących wolność przekonań.
  0
  zgłoś
 • kato-ściema
  2013-12-06 14:55
  Niech kler swoją szopkę odprawia na plebanii albo w kościele. Nie na państwowej uczelni. To wtedy nikt nie wtargnie i nie zakłóci . Gender opiera się na badaniach naukowych nie jak "nauki" kleru. na sekciarskich bredniach .
  0
  pokażukryj odpowiedzi (1)
  zgłoś
 • eSBecki nominat Biernat-tylko wóda i bimber
  2013-12-06 13:59
  Po alkoholu traci nad sobą panowanie – tak nowego ministra sportu opisuje jeden ze znajomych. "Wprost" przytacza wiele opowieści w tym stylu. Informatorzy tygodnika wspominają bankiet wydany przez Biernata w czasach gdy był szefem Ośrodka Sportu i Rekreacji w Konstantynowie Łódzkim.

  Jak twierdzi tygodnik, minister pod wpływem alkoholu, ledwie trzymając się na nogach, wstał od stołu i ruszył do samochodu. Biesiadnicy w OSR próbowali powstrzymać niedysponowanego urzędnika, ale nic to nie dało. Biernat ponoć odmówił nawet darmowej podwózki ze strażnikami miejskimi. Uparł się, że pojedzie własnym samochodem. I koniec. Po odpaleniu auta miał z impetem uderzyć w paletę z... kostką brukową.

  Biernat, podobne, huczne imprezy organizował ponoć też w swoim mieszkaniu. – Po domowej kłótni przez okno wylecial telewizor – opowiada tygodnikowi były sąsiad Andrzeja Biernata z bloku. Ale i w Sejmie polityk PO zasłużył sobie u niektórych na opinię awanturnika. Tygodnik wspomina incydenty z poprzednich kadencji Sejmu. Biernat miał się dobijać po pijaku do pokoju posłanki Samoobrony Sandry Lewandowskiej. Po kilku piwkach potrafił też w barze Za Kratą w Nowym Domu Poselskim zaczepiać koleżanki posłanki. – Zaczyna się łapać za genitalia, wykonywać dziwne ruchy, a to, co mówił nie nadaje się do powtórzenia. Generalnie było to coś na zasadzie: chodź, maleńka, pokażę ci, jak wygląda prawdziwy facet – opisuje jedna z kobiet zaczepianych przez posła w poprzedniej kadencji.
  0
  zgłoś
 • taka-prawda
  2013-12-06 12:56
  A ja się spytam na straży czego stoi POLICJA używająca paralizatorów? Na straży sekciarskich bredni czy porządku , prawa i rozumu? Wyłudzanie kasy i majątków od tumanionych "wiernych" powinno być ścigane z całą surowością tymczasem podlega ochronie nawet na uniwersytecie...
  0
  zgłoś
 • olmaria7
  2013-12-06 12:48
  Wnet nadejdzie groźne ostrzeżenie Z GÓRY i ludzie będa mieli ostateczną szansę na nawrócenie albo.
  0
  zgłoś
 • olmaria7
  2013-12-06 12:46
  jeśli dojdzie w Polsce do przymusowego przyjęcia GENDER może dojść do niezłej rewolucji. Nikt o zdrowych zmysłach nie zgodzi się na diabelskie pomysły demoralizowania rodzin i dzieci. zadni rodzice normalni- nie uwikłani w to, ani nawet opozycja, czy przeciwnicy Kościoła nie zgodzą się, bo tu chodzi o ich rodzinę i rodzeństwo! Od przeklinania jest Sam Bóg !
  0
  zgłoś
 • `
  2013-12-06 12:44
  Jeden młody człowiek w złotej sukience a policji więcej jak pod ambasadą rosyjską ...Wpadli spytac gdzie kupił sukienke...
  0
  zgłoś
 • Darek
  2013-12-06 12:06
  Matoły to wsciekłe ludzie.
  0
  zgłoś
 • teofill
  2013-12-06 11:36
  a na miejscu ZAWSZE WIERNI
  funkcjonariusze GEYzetki
  sprawdzcie czy to nie sam Red. Nacz.
  biegał w swojej złotej kreacji PO sali

  ...oj oj joj Gazetka Gazetka gdzie każdy bez n a p l e t k a
  0
  zgłoś
 • sdf
  2013-12-06 10:50
  to się nazywa tolerancja lewactwa ...
  0
  zgłoś
Reklama

Zobacz więcej

Reklama