Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Księżna Kate i książę William z wizytą w Warszawie [ZDJĘCIA]

17 lipca 2017, 21:25
Księżna Catherine i książę William wraz z dziećmi po przylocie do Warszawy.
Księżna Catherine i książę William wraz z dziećmi po przylocie do Warszawy. / PAP / Bartłomiej Zborowski
W poniedziałek rozpoczęła się wizyta książęcej pary w Polsce. Nasz kraj odwiedzili księżna i książę Cambridge: Kate i William. Pierwszego dnia wizyty książęca para odwiedziła Warszawę.
Reklama
Reklama
Tematy:
Wielka Brytania Polska Warszawa kate William książęca para książęta Cambridge wizyta księżna Kate ksiażę William
Reklama

Komentarze (10)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
 • ucywilizowany
  2017-07-18 11:25
  Miejmy nadzieje,ze Catherine i William przynajmniej troche ucywilizuja Polakow.
  0
  zgłoś
 • Ben
  2017-07-18 04:59
  Jarek, taki wrazliwy na kampanie przeciw imigrantom? A co sadzisz o tej kampanii w Polsce przeciw imigrantom, ktorych jeszcze nie ma? Na tego rodzaju kampaniach to wy sie dobrze znacie! Wiec co sie tak podniecasz. Acha, teraz chodzi o was, wrazliwosci Polakow. Wrazliwych, ale tylko jesli chodzi o nich samych, inni im z w i s a j a!
  6
  pokażukryj odpowiedzi (1)
  zgłoś
 • Jarek
  2017-07-18 01:19
  My tak ich tutaj witamy a jeszcze kilka lat temu oto jak musielismy sie tlumaczyc jako imigranci w UK: Informacje pochodza z Rzeczpospolitej m.in. jest informacja gdzie zarzuty przeciwko imigrantom z Unii, glownie Polakom, powtarza krolowa Elzbieta, ta ktorej list do Polakow odczytywal niedawno ksiaze z wizyta: W Wielkiej Brytanii trwa kampania przeciwko imigrantom, szczególnie tym z Europy Środkowej i Wschodniej, którym zarzuca się życie na koszt Brytyjczyków. Niedawno zarzuty polityków powtórzyła w mowie tronowej królowa Elżbieta II. Jednak twarde dane pokazuję coś zupełnie przeciwnego: – Wpłaty imigrantów z krajów UE o ponad 1/3 przewyższają dochody z systemu socjalnego – podaje "Rzeczpospolita".
  1
  zgłoś
 • adrian
  2017-07-18 00:59
  filipie....wyskoczyłeś z tym swoim niemieckim kompleksem jak przysłowiowy filip z konopii....
  0
  zgłoś
 • Filip
  2017-07-17 23:07
  Bardzo ważny jest fakt, ze odwiedzili muzeum powstania warszawskiego i świat usłyszy znowu co Niemcy robili w czasie wojny, mam tu na myśli rzeź Woli.
  4
  pokażukryj odpowiedzi (3)
  zgłoś
 • a.utor n.ieznany
  2017-07-17 22:04
  NUDA!
  3
  zgłoś
Reklama

Zobacz więcej

Reklama