Bartosz Marczuk: Warto było umierać za 500+ [WYWIAD]

| Aktualizacja:

Rodziny są budulcem narodu i powinny mieć do dyspozycji służebne wobec nich państwo. Nie odwrotnie. Rząd nie może jednak nieodpowiedzialnie przyznawać świadczeń wybranym grupom potrzebujących.

wróć do artykułu
  • ~Yy
    (2018-06-10 00:29)
    Pis kupil nieudacznikow kturzy maja robote w d - - - e
  • ~jj25
    (2018-06-09 23:50)
    Tak! Najłatwiej finansować PATOLOGIĘ i kumulować nędzę OKRADAJĄC POZOSTAŁYCH!
  • ~MKoro
    (2018-06-10 08:37)
    PiS pieniędzmi odebranymi ciężko pracującym elitom wspomaga błędne koło: dzięki zasiłkom rodzi się więcej... przyszłych zasiłkobiorców. A zobaczycie, co będzie za osiem-dziesięć lat, kiedy zabraknie kasy na pińcet. Tłumy leniwców na ulicach ryczące "zło-dzie-je!" Oj, będzie się działo... Jedyne, co mnie pociesza, to fakt, że najwyższą cenę za kaczystowski populizm zapłacą miłośnicy kaczek. Ja sobie poradzę, jeśli moje dochody spadną o połowę. A jak poradzi sobie z tym sprzątaczka?
  • ~Zibi RACZKOWSKI sedzia z Mlawy
    (2018-06-09 22:09)
    @ Turysta, nie zwalaj na krowy, sa swiadkowie co POtwierdza, ze te GW*na to od ciebie.
  • ~tapir
    (2018-06-10 15:50)
    Dla pisowskich kulsonów pomoc dla niepełnosprawnych jest "nieodpowiedzialna", ale rozdawanie kiełbasy wyborczej w postaci kretyńskich wyprawek do szkół - to jest pisowska "odpowiedzialność". Tyle - że wyłącznie za swój wyborczy interes, a nie za Polaków i Polskę.
  • ~SOLIDARNA HAŃBA
    (2018-06-10 08:31)
    jakoś nie protestował jak solidarną własnościową transformacją ograbiono rodziny, suwerena z majątku jaki wypracował. miliardy poszly na wille kluczyków i innych bandytów a suweren gdyby otrzymał swój majątek nie musiałby dziś żebrać i chodzić po śmietniskach jeśli biznesmeni co zagrabili jego majtek nie podpalili ich.
  • ~STANISŁAW
    (2018-06-10 11:18)
    To co opowiada Matczak,to mowa ubeków i kapowników,/ci ludzie gorliwie wyznaczali więźniów na smierc/Autor podobnie jak te *************** i kłamstwem,oszukuje ludzi. Czy ktoś myslący słyszał,aby kóra,którakolwiek partia polityczna,czy ruch społeczy,miał na swoich sztandarach zabranie 500+,mieszkania +,wyprawki dla pierwsi klasistów.Krytycy tych działań,mówia jasno to jest dobre,tylko inaczej zorganizowane.Kaczyński ma w nosie hasła sztandarowe pisu,on wykorzystuje je tylko w jednym celu,KUPIC SOBIE NA WYBORACH GŁOSY.
  • ~Turysta
    (2018-06-09 21:48)
    Malkinie k Ełku. Miliony kleszczy i plaża z odchodami krowimi.
  • ~Wera
    (2018-06-10 10:03)
    Jeszcze można umrzec za kogoś w Pisie .bo warto się poświęcić dla Ojczyzny.
  • ~Shop
    (2018-06-10 19:59)
    Pisie kochaja patos! Umierac za 500 +, no nic dodac , nic ujac! Olaboga, Olaboga!
  • ~!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    (2018-06-10 21:25)
    Trzeba dożyć emerytury ............po 80.......także nie umieraj.......by mieć miskę z wodą i chleb razowy......

Może zainteresować Cię też: